40 zł premii do wykorzystania w sklepie Google Play w zamian za wykonanie 5 płatności zbliżeniowych telefonem z aplikacją Google Pay

Pod koniec lutego 2018 roku znany i lubiany (dzięki promocjom) Android Pay został przemianowany w Google Pay. Jak łatwo się domyśleć, wydarzenie to prędzej czy później musiało zostać okraszone promocją reklamującą nowy brand. I tak, od 7 marca 2018 roku możecie zdobyć 40 zł dość łatwej premii, którą będziecie mogli spieniężyć w ramach sklepu Play. Do wyboru macie masę aplikacji, filmów, muzyki, gier, książek, cze e-prasy.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych użytkowników Google Pay, którzy dodali do aplikacji kartę płatniczą. Regulamin definiuje nowych użytkowników jako:

Nowy użytkownik to osoba, która nie dokonała wcześniej żadnej transakcji z wykorzystaniem Google Pay zbliżeniowo, w aplikacjach bądź na stronach internetowych stron trzecich.

Moim zdaniem (choć mogę się mylić) Android Pay traktowany jest tutaj osobno i nawet jeśli korzystaliście już z Android Pay, możecie wziąć udział w niniejszej promocji. Jedynym wykluczeniem jest natomiast korzystanie stricte z Google Pay, które jest na rynku jeszcze dość krótko.

Dodatkowym wymogiem jest posiadanie smartfona wyposażonego w funkcję NFC oraz system Android w wersji 4.4 lub wyższej. Obecnie, w Polsce z Google Pay mogą skorzystać klienci następujących banków: Alior Bank, TMUB, mBank, Orange Finanse, BGŻ BNP Paribas, BZ WBK, Citi Handlowy, Plus Bank, Getin Bank, ING Bank Śląski, eurobank oraz Nest Bank.

 

Zasady promocji

Akcja trwa od 7 marca 2018 roku do 12 czerwca 2018 roku (choć sama rejestracja w promocji dostępna jest do 14 maja 2018 roku). W tym czasie należy wykonać co najmniej 5 płatności zbliżeniowych telefonem z wykorzystaniem Google Pay. Każda z transakcji musi zostać wykonana innego dnia. Na wykonanie transakcji macie 30 dni od momentu rejestracji w promocji. 

Nagrodą w promocji jest karta podarunkowa do Google Play o wartości 40 zł. Kartę otrzymacie po wykonaniu wymaganych płatności oraz zaakceptowaniu zaproszenia w aplikacji. Po otrzymaniu karty podarunkowej należy ją zapisać na swoje konto Google Play przed 30 czerwca 2018 roku. Ważność środków upływa 30 maja 2019 roku.

Szczegóły w regulaminie i na stronie promocji.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
400 zł premii w promocji karty kredytowej BGŻ BNP Paribas
 
Getin Bank: do 180 zł zwrotu w formie 5% moneyback
 
Voucher Allegro o wartości 300 zł w promocji karty kredytowej Citi
 
150 zł do Biedronki + 300 zł premii z Kontem Optymalnym
 
Głośnik bluetooth o wartości 100 zł w promocji NJU Mobile
 
Do 350 zł premii w promocji konta w Alior Banku
 
150 zł premii w promocji PKO Konta dla Młodych
 
Voucher do Decathlona o wartości 200 zł z kartą kredytową TMUB
 
500 zł premii w promocjach TMUB + 3% na koncie oszczędnościowym
 
Łatwe 460 zł premii za założenie Konta Optymalnego
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 100 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *