8000 punktów w programie MasterCard Priceless Specials (o wartości nawet 150 zł) za zakupy u wybranych partnerów na kwotę minimum 500 zł

Jakiś czas temu, przy okazji promocji T-Mobile Usługi Bankowe, wspominałem o starcie programu lojalnościowego MasterCard Priceless Specials. Obecnie, w ramach promocji „Powrót do szkoły” posiadacze karty z logiem MasterCarda mogą zdobyć aż 8000 punktów lojalnościowych. Warunkiem ich zdobycia jest wykonanie płatności na kwotę co najmniej 500 zł u dwóch z siedmiu partnerów uczestniczących w akcji. Punkty możecie wymienić przykładowo na voucher New Balance o wartości 150 zł, czy też 100 zł za każde 6000 punktów do wykorzystania w RTV Euro AGD.

 

 

Zasady promocji „Powrót do szkoły”

Promocja trwa od 15 sierpnia do 15 września 2017 roku i skierowana jest do uczestników programu MasterCard Priceless Specials. W przypadku dokonania zakupów u następujących partnerów Mastercard: RTV Euro AGD, Decathlon, ToysRus, Merlin.pl, iSpot, Black Red White oraz Diverse otrzymacie 8000 punktów. Warunkiem ich uzyskania jest dokonanie zakupów u minimum 2 różnych z wymienionych partnerów za łączną kwotę co najmniej 500 zł. Z promocji można skorzystać jednorazowo. Katalog nagród w kategorii „Powrót do szkoły” dostępny jest tutaj. Z moich wyliczeń wynika, iż moneyback w przypadku tej promocji wyniesie około 135-150 zł. Jeśli zatem planowaliście zakupy u partnerów biorących udział w akcji, śmiało możecie wziąć udział w promocji, zważywszy na fakt, iż odbędzie się to w sposób bierny.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

Jeśli jeszcze nie przystąpiliście do programu lojalnościowego MasterCard Priceless, możecie to zrobić poprzez złożenie odpowiedniej dyspozycji w swoim banku. Obecnie w programie uczestniczą: Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Getin Bank, Lion’s Bank, Bank BPS, BOŚ Bank, Deutsche Bank, BZ WBK, mBank, Noble Bank, PKO BP oraz Raiffeisen Polbank. Szczegóły programu na stronie MasterCarda oraz w regulaminie.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
Getin Bank: do 180 zł zwrotu w formie 5% moneyback
 
Karnet OK System (warty 756 zł) za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *