Bank Millennium: bon 30 zł do wykorzystania na empik.com za wykonanie 3 płatności telefonem

W Banku Millennium trwa bardzo prosta promocja dla posiadaczy konta osobistego. Wykonując 3 płatności zbliżeniowe w technologii HCE możecie zdobyć bon o wartości 30 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com. Natomiast jeśli nie macie jeszcze konta w Banku Millennium, możecie skorzystać ze świetnej promocji z 150 zł premii na start. W ten sposób wasze łączne zyski wyniosą aż 180 zł.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać posiadacze ROR-u, którzy przed 1 lutego 2018 roku nie dokonali żadnej transakcji zbliżeniowej telefonem z wykorzystaniem zwirtualizowanej w aplikacji mobilnej karty: VISA, MasterCard lub Maestro, bądź mobilnej Karty VISA lub MasterCard.

Aby móc skorzystać z promocji musicie posiadać telefon wyposażony w funkcję HCE (NFC) oraz system Android w wersji 4.4 lub wyższej. Dodatkowym warunkiem jest posiadanie aktywnej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z i współpracujące z bankiem oraz zgody na marketing poprzez środki porozumiewania się na odległość.

 

Warunki promocji

Jeśli spełniacie podstawowy warunek uczestnictwa w promocji, na początek dodajcie swoją kartę VISA do aplikacji mobilnej lub wygenerujcie kartę mobilną. W tym miejscu dodam tylko, iż wydanie oraz obsługa karty mobilnej są darmowe. Następnie wykonajcie co najmniej 3 płatności zbliżeniowe telefonem, każda o wartości minimum 10 zł. Płatności muszą zostać zaksięgowane do 28 lutego 2018 roku, zatem nie czekajcie z ich wykonaniem do ostatnich dni miesiąca. Ponadto do końca lutego 2018 roku utrzymajcie aktywną kartę VISA (lub jej mobilny odpowiednik).

Voucher w postaci kodu SMS otrzymacie do 31 marca 2018 roku. W wiadomości zawarta będzie również data ważności bonu. Pula nagród w promocji jest ograniczona, choć trzeba przyznać, iż liczba 11.500 sztuk robi wrażenie. W razie wyczerpania puli, organizator powiadomi o tym fakcie na stronie promocji.

Szczegóły promocji w regulaminie.

 

Załóż konto w Banku Millennium i odbierz 150 zł premii

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
Getin Bank: do 180 zł zwrotu w formie 5% moneyback
 
Karnet OK System (warty 756 zł) za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *