Bilet do Multikina w zamian za wykonanie 5 płatności mobilną kartą kredytową BZ WBK

Bank BZ WBK przygotował kolejną promocję przeznaczoną dla swoich obecnych klientów. Tym razem posiadacze karty kredytowej mogą w łatwy sposób zdobyć darmowy bilet do Multikina. Wystarczy, że już posiadacie lub wygenerujecie mobilną kartę kredytową oraz wykonacie nią minimum 5 transakcji na dowolne kwoty.

 

 

Zasady promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby posiadające główną kartę kredytową VISA lub MasterCard w BZ WBK, które zainstalują w swoim telefonie (wyposażonym w funkcję NFC) kartę mobilną, a mianowicie:

Mobilna karta kredytowa – instrument płatniczy, wydawany przez Bank w formie aplikacji instalowanej w Zaufanym urządzeniu mobilnym (Karty: MasterCard Mobile kredytowa, Visa-Mobile kredytowa), umożliwiający Posiadaczowi dokonywanie transakcji zbliżeniowych do wysokości dostępnych środków na Rachunku Karty Kredytowej.

Aby zdobyć bilet do Multikina należy zapłacić mobilną kartą kredytową VISA lub MasterCard co najmniej 5 razy oraz wypełnić formularz przystąpienia do promocji. W chwili pisania artykułu, link do formularza nie działa i odsyła do strony głównej banku. Z resztą przekonajcie się sami na stronie promocji.

Aktualizacja: formularz już działa. Link dostępny tutaj.

 

Promocja trwa od 1 września 2017 roku do 15 października 2017 roku lub do wyczerpania puli nagród. Limit nagród ograniczony jest do 1000 biletów, według zasady kto pierwszy ten lepszy. Weryfikacja spełnienia warunków promocji nastąpi do 20 października 2017 roku. Nagroda (w formie kodu) zostanie przyznana i wysłana na numer telefonu wskazany w formularzu nie później niż do 31 października 2017 roku. Voucher wymienny na bilet w kasie kina ważny jest do 23 grudnia 2017 roku. Bonus w promocji zwolniony jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu. Szczegółowy opis mówiący o tym jak płacić kartą mobilną znajdziecie na stronie banku.

 

Najlepsza promocja na blogu – w pełni darmowa karta kredytowa Citi Simplicity z prezentem w postaci vouchera o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro.pl.

 Sprawdź szczegóły


Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

150 zł premii na start w promocji Banku Millennium
 
Nawet 1000 zł premii za założenie eKonta od mBanku
 
Karta kredytowa Citi + voucher o wartości 400 zł na Allegro
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon 200 zł do fly.pl
 
Karta kredytowa Citi + smartfon LG K4 o wartości 499 zł
 
Inteligo: 100 zł premii za założenie konta w programie "Mam Inteligo"
 
ING Bank Śląski: 100 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

4 Comments

  1. Witam,
    czy dziala wam link do formularza zgloszeniowego ( z PESELM itp) ?
    mnie przenosi na strone glowna…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *