Bilet komunikacji miejskiej za symboliczne 1 zł z MasterPass również w aplikacji mobilnej GoPay!

Wczoraj informowałem Was o promocji mPay, dzięki której możecie kupować bilety komunikacji miejskiej za symboliczną złotówkę. Wielu z Was na pewno było zniesmaczonych faktem, iż usługa dostępna jest tylko w wybranych miastach / u wybranych przewoźników. Mam dobrą wiadomość. Promocja MasterCarda (Masterpass pozwala na rejestrację kart: Mastercard, Maestro, Visa) dostępna jest również w innej, nieco mniej popularnej aplikacji GoPay. Zasady są bardzo podobne, zaś GoPay obejmuje również innych przewoźników, głównie tych z nieco mniejszych miejscowości. Niektórzy przewoźnicy obsługiwani są przez obie aplikacje, dzięki czemu dłużej będziecie mogli korzystać z promocji (w razie wyczerpania się limitów w mPay). Ba, w regulaminie promocji GoPay nie ma informacji na temat limitu środków przeznaczonych na akcję oraz możliwości przedwczesnego jej zakończenia (promocja trwa do końca roku)! Organizator zaktualizował regulamin. Od teraz pula środków przeznaczonych na promocję to 40.000 zł.

Aktualizacja: od 25 lipca 2017 roku z promocji wycofał się ZTM Poznań. Szczegóły pod linkiem.

 

 

Zasady promocji

Promocja obowiązuje dla następujących miast/przewoźników (pogrubioną czcionką zaznaczam podmioty niewystępujące w aplikacji mPay): Bolesławiec, ChrzanówEłkGniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jarocin, Kołobrzeg, Koszalin, Łomża, Łódź, Ostrołęka, Piotrków Trybunalski, Poznań, Skarżysko Kamienna, Suwałki, Świnoujście, Tychy.

[aktualizacja: promocja dostępna jest również w Szczecinie w ramach Mobilnej Karty Miejskiej miasta Szczecin dla biletów jednorazowych czasowych do 60 minut. Co ciekawe Szczecinianie w lipcu mogą korzystać z promocji zarówno przy płatności MasterPassem, jak i standardowo – kartą debetową lub kredytową. Od sierpnia natomiast promocją objęte są wyłącznie płatności MasterPassem. Szczegóły w artykule na stronie GoPay oraz w osobnym regulaminie].

Promocja przeznaczona jest dla użytkowników aplikacji mobilnej GoPay. Bilet w promocyjnej cenie 1 zł możecie zakupić wyłącznie za pośrednictwem portfela elektronicznego MasterPass (przed wejściem do środka komunikacji miejskiej). Promocją objęte są bilety jednorazowe, jednoprzejazdowe oraz czasowe (do 90 minut). Minimalny koszt biletu musi wynieść 2 zł. W przeciwieństwie do promocji mPay, GoPay nie określa górnej granicy ceny biletu (granicą jest po prostu najdroższy bilet w ofercie miast działających w systemie GoPay). Podczas jednej płatności można zakupić wyłącznie 1 promocyjny bilet. Na szczęście z promocji można skorzystać wielokrotnie, zatem nie jest to żadne ograniczenie.

Promocja trwa od 1 lipca 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku. W przeciwieństwie do akcji mPay, tym razem organizator nie podaje limitu środków w promocji! Zatem do końca roku mieszkańcy wybranych miast jeżdżą za symboliczną złotówkę! Organizator zaktualizował regulamin. Od teraz pula środków przeznaczonych na promocję to 40.000 zł.

 

[aktualizacja: promocja cieszy się sporym uznaniem wśród wykopowiczów. Zgodnie z uwagą dodaję dwie ważne informacje odnośnie akcji z GoPay (których nie ma w przypadku mPay):

  • Każdemu uczestnikowi, który w okresie promocji dokona płatności za bilety na zasadach określonych w niniejszym regulaminie, przyznany zostanie zwrot (w mPay cena od razu obniżona jest do 1 zł.
  • W chwili dokonania płatności za bilet konto użytkownika zostanie obciążone w pełnej wysokości dokonywanej opłaty. Zwrot przyznany w ramach promocji zostanie dokonany na numer rachunku bankowego, z którego realizowana była płatność.
  • Zwrot należnej kwoty zostanie przekazany najpóźniej po 30 dniach od dokonania transakcji objętej promocją.]

 

Szczegóły w regulaminie promocji oraz na stronie GoPay. Instrukcję korzystania z aplikacji GoPay znajdziecie tutaj.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Duet lokat w Toyota Banku + 140 zł premii
 
Bank Millennium: 150 zł na start + 250 zł w programie poleceń
 
Otwórz eKonto w mBanku i odbierz nawet 750 zł bonusu
 
300 zł premii za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplciity
 
Voucher do Decathlona o wartości 200 zł z kartą kredytową TMUB
 
500 zł premii w promocjach TMUB + 3% na koncie oszczędnościowym
 
Łatwe 400 zł premii za założenie Konta Optymalnego
 
Citi Handlowy: nawet 600 zł premii za założenie konta Citi Priority
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 100 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *