BZ WBK: 100 zł premii dla uczniów w wieku od 13 do 20 lat, którzy osiągnęli średnią ocen co najmniej 4.0 i posiadają Konto Jakie Chcę

W ostatnim czasie na blogu publikuję głównie informacje o promocjach dla osób niepełnoletnich lub dla studentów (bądź osób w wieku studenckim). Jeśli drogi czytelniku nie jesteś już uczniakiem, ale za to posiadasz dzieci w „promocyjnym wieku”, możesz w łatwy sposób uzyskiwać dodatkowe dochody angażując w promocje swoje pociechy. To dobre rozwiązanie szczególnie dla osób, które aktualnie w większości banków wyczekują momentu wydłużenia okresu karencji i same nie mogą korzystać z promocji. Powróćmy jednak do kwestii promocji BZ WBK. W jej przypadku do zdobycia są dwie premie po 50 zł każda. Warunkiem uzyskania bonusu jest uzyskanie dobrych stopni na świadectwie, a mianowicie średniej wynoszącej co najmniej 4.0.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 13 lat, a nie ukończyły 20. roku życia i są uczniami szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej (liceum, technikum, itd.). Uczestnik promocji musi ponadto posiadać Konto Jakie Chcę. Mogliście je założyć zarówno przed startem promocji, jak i w czasie jej trwania (akcja trwa od 8 września 2017 roku do 31 sierpnia 2018 roku). Konto dla osoby niepełnoletniej można założyć wyłącznie w placówce banku (nieletni podpisuje umowę w obecności swojego opiekuna ustawowego, musi posiadać ze sobą legitymację szkolną, akt urodzenia lub dowód tymczasowy). Osoby pełnoletnie mogą oczywiście założyć rachunek samodzielnie. W tym przypadku nie ma nawet potrzeby udawania się do oddziału banku. Wniosek o Konto Jakie Chcę możecie złożyć przez Internet. Umowę zawrzecie poprzez przelew weryfikacyjny (jeśli posiadacie już konto w innym banku) lub dostarczy Wam ją kurier.

 

Masz od 18 do 20 lat?

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i odbierz 100 zł premii

 

Zasady promocji

Jeżeli spełniacie warunki uczestnictwa, pozostaje Wam już główny warunek promocji, a mianowicie uzyskanie średniej ocen wynoszącej co najmniej 4.0 w zakończonym roku szkolnym 2016/2017. Jeśli Wam lub waszym pociechom udało się osiągnąć takowe wyniki, pozostaje już tylko udać się do oddziału lub placówki partnerskiej banku, poinformować pracownika o udziale w promocji oraz okazać świadectwo szkolne. W ten sposób otrzymacie pierwsze 50 zł premii, które zostanie wypłacone przelewem na konto w następnym miesiącu. Kolejne 50 zł trafi na wasze konto, jeżeli w roku szkolnym 2017/2018 uzyskacie ponownie średnią ocen wyższą niż 4.0 i potwierdzicie to w placówce banku (oznacza to, że konto należy utrzymać co najmniej do końca obecnego roku szkolnego).

W dniu wypłaty premii konto musi być aktywne, ponadto w momencie przedstawienia świadectwa w oddziale/placówce partnerskiej, uczestnik nie może mieć złożonego sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych w banku. Wypłacane premie są kwotami netto, bank załatwi za Was wszelkie kwestie związane z opodatkowaniem.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę (dla osoby do 26. roku życia)

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej (nie jest wymagana w promocji) w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł,
  • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe,
  • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Duet lokat w Toyota Banku + 140 zł premii
 
Bank Millennium: 150 zł na start + 250 zł w programie poleceń
 
Otwórz eKonto w mBanku i odbierz nawet 750 zł bonusu
 
300 zł premii za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplciity
 
Voucher do Decathlona o wartości 200 zł z kartą kredytową TMUB
 
500 zł premii w promocjach TMUB + 3% na koncie oszczędnościowym
 
Łatwe 400 zł premii za założenie Konta Optymalnego
 
Citi Handlowy: nawet 600 zł premii za założenie konta Citi Priority
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 100 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *