BZ WBK: 50% zniżki na abonament Cinema City Unlimited – nawet 312 zł oszczędności w skali roku oraz 400 zł za wyrobienie karty kredytowej!

Powraca promocja Banku Zachodniego WBK, w której możecie otrzymać 50% zniżki na abonament Cinema City Unlimited. W zamian za wyrobienie karty kredytowej oraz spełnienie niezbyt wygórowanych warunków otrzymacie obniżkę na miesięczny abonament w kwocie odpowiednio 26 zł do wszystkich kin w Polsce lub 22 zł (do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy). Nie da się ukryć, iż  w ten sposób cena miesięcznego abonamentu może być niższa niż cena pojedynczego biletu w weekend. Prawdopodobnie promocję Cinema City można połączyć z promocją, gdzie do zdobycia jest do 400 zł premii. Dzięki temu łączny bonus może sięgać nawet 712 zł!

 

 

Uczestnicy

Uczestnikiem akcji może być osoba, która w ciągu ostatnich 90 dni przed momentem przystąpienia do promocji nie była posiadaczem karty kredytowej BZ WBK. Dodatkowo, z promocji wykluczone są osoby, które:

  • złożyły sprzeciw wobec działań marketingowych banku,
  • uczestniczyły w pierwszej, drugiej, bądź trzeciej edycji programu lojalnościowego Cinema City Unlimited.

 

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji należy złożyć wniosek o dowolną kartę kredytową BZ WBK oraz wypełnić formularz przystąpienia do promocji na dedykowanej stronie. Czas pomiędzy wypełnieniem formularza przystąpienia do promocji, a złożeniem wniosku o kartę nie może być dłuższy niż 10 dni, przy czym kolejność wykonywania tych czynności jest dowolna. Pamiętajcie, aby wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz kontakt telefoniczny dla celów marketingu bezpośredniego. Do promocji możecie przystąpić od 1 lipca do 31 grudnia 2017 roku.

Jeśli wasza karta będzie już aktywna, kolejnym krokiem będzie przystąpienie do programu Unlimited na stronie Cinema City. Aby otrzymać 50% zniżki należy wybrać transakcję powtarzalną (co miesiąc z karty będzie automatycznie pobierana odpowiednia kwota – 22 zł lub 26 zł miesięcznie).

Dodatkowym warunkiem jest wykonywanie co najmniej czterech płatności bezgotówkowych kartą kredytową (warunek ten nie dotyczy wypłaty nagrody w pierwszym miesiącu po przystąpieniu do promocji).

 

Zniżka będzie wypłacana w formie zwrotu na konto, w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków. Jeśli, w którymś miesiącu zapomnicie spełnić warunków, nadal będziecie mogli korzystać z promocji w kolejnych miesiącach:

Brak spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody w jednym z miesięcy nie powoduje braku możliwości otrzymania nagrody w innych miesiącach w Okresie trwania Promocji.

Maksymalny zwrot w ciągu 12 miesięcy może wynieść:

  • 312 zł (26 zł x 12) w przypadku wariantu w całej Polsce
  • 264 zł (22 zł x 12) w przypadku wariantu bez Warszawy.

 

O samym programie Unlimited poczytajcie na stronie Cinema City. W tym miejscu dodam tylko, iż z kartą Unlimited, w ramach abonamentu, możecie oglądać filmy 2D bez żadnych dodatkowych opłat, a za seanse w formatach specjalnych: 3D, Imax, 4DX, VIP zapłacicie niewielką dopłatę, która jest uzależniona od standardowej ceny biletu w wybranym dniu oraz wybranym kinie. Szczegóły w regulaminie Cinema City Unlimited.

Natomiast po szczegóły promocji banku BZ WBK odsyłam do regulaminu promocji kart kredytowych BZ WBK.

 

Dodatkowe 400 zł premii z kartą kredytową BZ WBK

Pod koniec czerwca pisałem o świetnej promocji kart kredytowych BZ WBK, w której do zdobycia jest nawet 400 zł premii (w tym 50 zł w ramach programu poleceń). Moim zdaniem nie ma przeciwwskazań, aby połączyć wszystkie promocje i zdobyć łącznie zawrotne 712 zł.

Po pierwsze regulaminy obu promocji nie posiadają żadnych informacji na temat wykluczeń. Po drugie, BZ WBK od lat słynie z tego, iż pozwala łączyć ze sobą różne promocje. Po trzecie, w regulaminie akcji z Cinema City Unlimited możemy przeczytać:

w Okresie przystąpienia do Promocji złoży w Banku, za pośrednictwem dowolnego dostępnego w Banku kanału sprzedaży, wniosek o wydanie Karty Kredytowej, uzyska pozytywną decyzję kredytową w zakresie wydania Karty Kredytowej objętej wyżej wymienionym wnioskiem oraz podpisze z Bankiem Umowę o udzielenie kredytu i wydanie płatniczej Karty Kredytowej;

Zatem regulamin nie precyzuje złożenia wniosku z żadnego konkretnego linku. Moim zdaniem, najlepszym rozwiązaniem będzie złożenie wniosku o kartę zgodnie z informacjami zawartymi w artykule o akcji z 400 zł premii, a następnie przystąpienie do niniejszej promocji (z zachowaniem maksymalnie 10-dniowego odstępu).

 

Oferta kart kredytowych BZ WBK

Spośród kart kredytowych dostępnych w ofercie BZ WBK, najtańszą opcją jest karta MasterCard Silver. Opłata roczna za kartę w pierwszym roku wynosi 0 zł pod warunkiem rozliczenia minimum 5 transakcji (z wyjątkiem przelewów z karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty. Opłata roczna standardowo kosztuje 90 zł.

W kolejnych latach opłata miesięczna wynosi 7,50 zł miesięcznie. W tym przypadku również można ominąć opłatę poprzez wykonanie 5 transakcji, aczkolwiek warunek ten należy spełniać w każdym miesiącu. Oczywiście kwestia ta dotyczy osób, które pozostawią kartę na kolejny rok/lata. Więcej na temat kart kredytowych banku na stronie BZ WBK.

O wiele lepszym wyborem będzie karta MasterCard World uprawniająca do zdobycia nagrody w promocji z premią do 400 zł. Szczegółowo na temat tej karty piszę tutaj.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Duet lokat w Toyota Banku + 140 zł premii
 
Bank Millennium: 150 zł na start + 250 zł w programie poleceń
 
Otwórz eKonto w mBanku i odbierz nawet 750 zł bonusu
 
300 zł premii za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplciity
 
Voucher do Decathlona o wartości 200 zł z kartą kredytową TMUB
 
500 zł premii w promocjach TMUB + 3% na koncie oszczędnościowym
 
Łatwe 400 zł premii za założenie Konta Optymalnego
 
Citi Handlowy: nawet 600 zł premii za założenie konta Citi Priority
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 100 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *