BZ WBK: skorzystaj z Android Pay i odbierz 30 zł do wykorzystania w Żabce lub Freshmarkecie

Ruszyła kolejna akcja promocyjna systemu płatności Android Pay. Tym razem klienci BZ WBK mogą zdobyć kartę podarunkową o wartości 30 zł do wykorzystania w sklepach Żabka lub Freshmarket. Głównym warunkiem promocji jest wykonanie co najmniej 5 płatności poprzez Android Pay.

 

 

Zasady promocji

Akcja skierowana jest do klientów Banku Zachodniego WBK, którzy posiadają kartę płatniczą i dodadzą ją do aplikacji Android Pay. Do promocji możecie przystąpić po akceptacji zaproszenia, które pojawi się w aplikacji lub poprzez wpisanie kodu rabatowego BZWBK30. Z kwestii technicznych, warto dodać, iż musicie posiadać telefon wyposażony w system Android w w wersji 4.4 lub wyższej oraz w technologię NFC.

Teraz pozostaje Wam już tylko wykonanie 5 płatności za pośrednictwem Android Pay z podpiętą kartą BZ WBK. Możecie je wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (zbliżeniowo w terminalu) lub w aplikacjach mobilnych umożliwiających płatność poprzez Android Pay. Co do drugiej opcji, najpopularniejszym rozwiązaniem jest zapewne aplikacja Allegro, o której pisałem w poprzednim wpisie dotyczącym Android Pay. Na wykonanie transakcji będziecie mieli 28 dni od momentu przystąpienia do promocji. Każda płatność musi odbyć się z co najmniej 5-minutowym odstępem czasu. Ponadto z promocji wykluczone są transakcje z tytułu zakupu produktów tytoniowych lub alkoholowych.

Promocja trwa od 23 października 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania puli 27.000 kart podarunkowych. Karta podarunkowa zostanie udostępniona w ramach aplikacji mobilnej, zaś jej ważność upływa 31 stycznia 2018 roku. Voucher możecie wykorzystać jednorazowo w dowolnym sklepie Żabka lub Freshmarket.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

150 zł premii na start w promocji Banku Millennium
 
Nawet 1000 zł premii za założenie eKonta od mBanku
 
Karta kredytowa Citi + voucher o wartości 400 zł na Allegro
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon 200 zł do fly.pl
 
Karta kredytowa Citi + smartfon LG K4 o wartości 499 zł
 
Inteligo: 100 zł premii za założenie konta w programie "Mam Inteligo"
 
ING Bank Śląski: 100 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *