Citi Handlowy: „Bankowanie na Smartfonie i Tablecie”, czyli łatwe 20 zł premii

W banku Citi Handlowy trwa bardzo łatwa promocja, w której możecie zdobyć 20 zł premii. Aby otrzymać bonus wystarczy tak naprawdę…zalogować się do bankowości elektronicznej z wykorzystaniem urządzenia mobilnego. Promocja ma dwa minusy. Pierwszy z nich to fakt, iż jest ona dostępna tylko na zaproszenie. Drugi – pula nagród to tylko 500 sztuk, zatem warto się pospieszyć.

 

 

Warunki promocji

Z promocji mogą skorzystać posiadacze konta osobistego lub karty kredytowej w banku Citi Handlowy. Oferta skierowana jest jednak wyłącznie do osób, które w okresie 90 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia promocji (czyli 13 września 2017 roku) nie korzystały z systemu bankowości elektronicznej Citibank Online na urządzeniu mobilnym. Oprócz tego należy zostać niejako zaproszonym do promocji. W tym celu bank powiadomi Was o ofercie wyświetlając promocyjny baner po zalogowaniu się w bankowości elektronicznej (na komputerze). Po kliknięciu w Sprawdź, a następnie w Chcę skorzystać z oferty, zostaniecie przyłączeni do promocji.

Teraz pozostało Wam już tylko co najmniej jedno zalogowanie się do bankowości elektronicznej poprzez przeglądarkę z wykorzystaniem smartfonu lub tabletu z dowolnym systemem operacyjnym (logowanie poprzez aplikację nie spełnia warunków promocji). Akcja trwa od 13 września do 30 września 2017 roku. Jeśli pojawił się Wam baner, radzę nie zwlekać ze spełnieniem warunków promocji, ponieważ jest ona przeznaczona tylko dla 500 pierwszych osób.

Premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni roboczych. Wszelkie kwestie podatkowe załatwia za Was bank. Przy przyznawaniu nagród decyduje data zalogowania do nowej wersji systemu Citibank Online.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

…a dla nowych klientów

Citi Handlowy to z pewnością najhojniejszy bank pod względem promocji bankowych. Za założenie konta możecie zdobyć 400 zł premii. Następnie polecając konto bliskim, otrzymacie 100 zł za skutecznie polecenie (maksymalnie 5 osobom). Cały wysyp promocji mamy również w przypadku darmowej karty kredytowej Citi Simplicity:

Warto również pamiętać o programie poleceń kart kredytowych: 150 zł premii dla polecającego oraz tablet Lenovo o wartości 425 zł dla polecającego.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

150 zł premii na start w promocji Banku Millennium
 
Nawet 1000 zł premii za założenie eKonta od mBanku
 
Karta kredytowa Citi + voucher o wartości 400 zł na Allegro
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon 200 zł do fly.pl
 
Karta kredytowa Citi + smartfon LG K4 o wartości 499 zł
 
Inteligo: 100 zł premii za założenie konta w programie "Mam Inteligo"
 
ING Bank Śląski: 100 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *