Citi Handlowy: wyrób darmową kartę kredytową Citi Simplicity i odbierz voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na Prezentmarzen.com

W banku Citi Handlowy trwa korzystna, a zarazem prosta promocja karty kredytowej Citi Simplicity. Wyrabiając „niebieski plastik” możecie zdobyć voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie Prezentmarzen.com. W porównaniu do poprzednich akcji z voucherami, tym razem nagroda jest bardzo fajna. Partner promocji umożliwia realizację własnych marzeń, które dotychczas znajdowały się jedynie w sferze naszej wyobraźni. Voucher może być również oryginalnym pomysłem na prezent dla osoby, na której nam zależy. Jak zatem zdobyć nagrodę w ramach promocji? Bardzo prosto – wystarczy wyrobić darmową kartę Citi Simplicity oraz wykonać nią łącznie 10 transakcji płatniczych na dowolną kwotę. To naprawdę niewiele w stosunku do tego jak duże emocje może przynieść skok ze spadochronem, czy też skok na bungee 🙂

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest do nowych klientów, a mianowicie osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2015 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Druga kwestia w zakresie uczestnictwa w promocji to zdolność kredytowa niezbędna do uzyskania karty kredytowej. Na szczęście bank dość precyzyjnie określa, jakie minima należy spełnić, aby móc wnioskować o „plastik”. Co do wynagrodzenia, minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, mających co najmniej 21 lat, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt). W przypadku przedsiębiorców minimalny wiek to 25 lat, ponadto powinniście prowadzić swoją działalność gospodarczą nie krócej niż 2 lata. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój autorski poradnik Jak działa karta kredytowa?

 

Warunki otrzymania nagrody

Jeśli zdecydowaliście się na udział w promocji, pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, PESEL, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa od 22 listopada 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku. W tym czasie wystarczy wypełnić formularz. Dalsze procesowanie wniosku może nastąpić już po nowym roku. Chodzi tu o kontakt telefoniczny ze strony banku, jak i kwestię podpisania umowy.

Podczas rozmowy z konsultantem pobrane zostaną wasze dane osobowe i dochodowe oraz zostaniecie poinformowani o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. Jeśli wstępna decyzja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera z umową. 

 

Podczas składania wniosku o kartę należy również wyrazić zgodę na:

  • przetwarzanie przez Bank ich danych osobowych w  celu informowania ich o  produktach i  usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z Bankiem w trakcie trwania Umowy, a w przypadku niezawarcia Umowy albo po jej rozwiązaniu, wygaśnięciu lub odstąpieniu od niej, o produktach Banku i ww. podmiotów, z wyjątkiem informowania drogą elektroniczną opisaną w Rozdziale IX § 15 Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
  • otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną dotyczących oferty Banku oraz podmiotów współpracujących z Bankiem w trakcie trwania umowy, w przypadku jej nie zawarcia albo po jej rozwiązaniu, wygaśnięciu lub odstąpieniu od niej.

 

Gdy już otrzymacie swoją kartę, do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data zawarcia będzie widoczna na umowie) zalogujecie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Podczas pierwszego logowania możecie na przykład aktywować swoją kartę.

Głównym warunkiem otrzymania nagrody będzie dokonanie 5 transakcji  bezgotówkowych w dwóch kolejnych miesiącach po miesiącu, w którym zawarliście umowę o kartę (data ta będzie widoczna na umowie). Przykładowo, gdy umowę podpiszecie w styczniu, wówczas w lutym wykonajcie 5 płatności, a następnie w marcu kolejne 5 płatności. Pamiętajcie, iż transakcje muszą być również zaksięgowane w danym miesiącu, dlatego lepiej nie czekać z ich wykonaniem do końcówki miesiąca.

 

Przyznanie i wykorzystanie vouchera

Po spełnieniu warunków promocji, organizator przekaże Wam voucher w formie elektronicznej poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Nagrodę otrzymacie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki oferty. W moim przykładzie będzie to zatem kwiecień 2018 roku. Wiosenny okres z pewnością powinien wzbudzić waszą kreatywność pod względem spełniania swoich ukrytych dotąd zachcianek. Jeśli wolicie poczekać z realizacją vouchera, pamiętajcie, iż jego ważność upływa 1 grudnia 2018 roku.

Po wyborze prezentu na stronie Prezentmarzen.com i przejściu do etapu płatności, kod vouchera wpisujecie w polu „Podaj kod promocyjny”. W przypadku, gdy wartość prezentu jest wyższa niż 400 zł, wówczas różnicę możecie dopłacić w tradycyjny sposób (przykładowo kartą kredytową Citi). Z vouchera nie wydaje się reszty, zatem minimalny zakup musi opiewać na co najmniej 400 zł. No to co? OFF ROAD, przejazd bolidem czy lot awionetką? 🙂

Voucher ma charakter jednorazowy. Więcej informacji na temat jego wykorzystania znajdziecie pod tym linkiem. Natomiast po szczegóły na temat promocji ogółem odsyłam Was do:

 

 .

Szczegóły karty kredytowej Simplicity
  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata roczna za kartę – 0 zł,
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%,
  • opłata za korzystanie z usługi Citiphone – 6 zł (można z niej zrezygnować w serwisie Citionline, zaraz po aktywacji karty),
  • więcej w tabeli opłat i prowizji
 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Voucher Biedronki o wartości 300 zł z kartą kredytową Citi Simplciity
 
Voucher do perfumerii Douglas o wartości 400 zł z kartą kredytową Citi
 
500 zł premii w promocjach TMUB + 3% na koncie oszczędnościowym
 
Karta kredytowa Citi + voucher o wartości 400 zł na Allegro
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon 200 zł do fly.pl
 
Inteligo: 100 zł premii za założenie konta w programie "Mam Inteligo"
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *