Citi Handlowy: wyrób darmową kartę kredytową Citi Simplicity i odbierz voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na Prezentmarzen.com

W banku Citi Handlowy trwa korzystna, a zarazem prosta promocja karty kredytowej Citi Simplicity. Wyrabiając „niebieski plastik” możecie zdobyć voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie Prezentmarzen.com. W porównaniu do poprzednich akcji z voucherami, tym razem nagroda jest bardzo fajna. Partner promocji umożliwia realizację własnych marzeń, które dotychczas znajdowały się jedynie w sferze naszej wyobraźni. Voucher może być również oryginalnym pomysłem na prezent dla osoby, na której nam zależy. Jak zatem zdobyć nagrodę w ramach promocji? Bardzo prosto – wystarczy wyrobić darmową kartę Citi Simplicity oraz wykonać nią łącznie 10 transakcji płatniczych na dowolną kwotę. To naprawdę niewiele w stosunku do tego jak duże emocje może przynieść skok ze spadochronem, czy też skok na bungee 🙂

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest do nowych klientów, a mianowicie osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2015 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Druga kwestia w zakresie uczestnictwa w promocji to zdolność kredytowa niezbędna do uzyskania karty kredytowej. Na szczęście bank dość precyzyjnie określa, jakie minima należy spełnić, aby móc wnioskować o „plastik”. Co do wynagrodzenia, minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, mających co najmniej 21 lat, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt). W przypadku przedsiębiorców minimalny wiek to 25 lat, ponadto powinniście prowadzić swoją działalność gospodarczą nie krócej niż 2 lata. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój autorski poradnik Jak działa karta kredytowa?

 

Warunki otrzymania nagrody

Jeśli zdecydowaliście się na udział w promocji, pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, PESEL, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa od 22 listopada 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku. W tym czasie wystarczy wypełnić formularz. Dalsze procesowanie wniosku może nastąpić już po nowym roku. Chodzi tu o kontakt telefoniczny ze strony banku, jak i kwestię podpisania umowy.

Podczas rozmowy z konsultantem pobrane zostaną wasze dane osobowe i dochodowe oraz zostaniecie poinformowani o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. Jeśli wstępna decyzja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera z umową. 

 

Podczas składania wniosku o kartę należy również wyrazić zgodę na:

  • przetwarzanie przez Bank ich danych osobowych w  celu informowania ich o  produktach i  usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z Bankiem w trakcie trwania Umowy, a w przypadku niezawarcia Umowy albo po jej rozwiązaniu, wygaśnięciu lub odstąpieniu od niej, o produktach Banku i ww. podmiotów, z wyjątkiem informowania drogą elektroniczną opisaną w Rozdziale IX § 15 Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
  • otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną dotyczących oferty Banku oraz podmiotów współpracujących z Bankiem w trakcie trwania umowy, w przypadku jej nie zawarcia albo po jej rozwiązaniu, wygaśnięciu lub odstąpieniu od niej.

 

Gdy już otrzymacie swoją kartę, do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data zawarcia będzie widoczna na umowie) zalogujecie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Podczas pierwszego logowania możecie na przykład aktywować swoją kartę.

Głównym warunkiem otrzymania nagrody będzie dokonanie 5 transakcji  bezgotówkowych w dwóch kolejnych miesiącach po miesiącu, w którym zawarliście umowę o kartę (data ta będzie widoczna na umowie). Przykładowo, gdy umowę podpiszecie w styczniu, wówczas w lutym wykonajcie 5 płatności, a następnie w marcu kolejne 5 płatności. Pamiętajcie, iż transakcje muszą być również zaksięgowane w danym miesiącu, dlatego lepiej nie czekać z ich wykonaniem do końcówki miesiąca.

 

Przyznanie i wykorzystanie vouchera

Po spełnieniu warunków promocji, organizator przekaże Wam voucher w formie elektronicznej poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Nagrodę otrzymacie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki oferty. W moim przykładzie będzie to zatem kwiecień 2018 roku. Wiosenny okres z pewnością powinien wzbudzić waszą kreatywność pod względem spełniania swoich ukrytych dotąd zachcianek. Jeśli wolicie poczekać z realizacją vouchera, pamiętajcie, iż jego ważność upływa 1 grudnia 2018 roku.

Po wyborze prezentu na stronie Prezentmarzen.com i przejściu do etapu płatności, kod vouchera wpisujecie w polu „Podaj kod promocyjny”. W przypadku, gdy wartość prezentu jest wyższa niż 400 zł, wówczas różnicę możecie dopłacić w tradycyjny sposób (przykładowo kartą kredytową Citi). Z vouchera nie wydaje się reszty, zatem minimalny zakup musi opiewać na co najmniej 400 zł. No to co? OFF ROAD, przejazd bolidem czy lot awionetką? 🙂

Voucher ma charakter jednorazowy. Więcej informacji na temat jego wykorzystania znajdziecie pod tym linkiem. Natomiast po szczegóły na temat promocji ogółem odsyłam Was do:

 

 .

Szczegóły karty kredytowej Simplicity
  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata roczna za kartę – 0 zł,
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%,
  • opłata za korzystanie z usługi Citiphone – 6 zł (można z niej zrezygnować w serwisie Citionline, zaraz po aktywacji karty),
  • więcej w tabeli opłat i prowizji
 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
Getin Bank: do 180 zł zwrotu w formie 5% moneyback
 
Karnet OK System (warty 756 zł) za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *