Do 700 zł premii na karcie podarunkowej za podpisanie / przedłużenie umowy z nc+

Promocje z premią to nie tylko domena banków. Ciekawą akcję związaną ze zbliżającymi się świętami przygotował dostawca telewizji satelitarnej nc+. Podpisując lub przedłużając umowę możecie zdobyć nawet 700 zł premii w formie karty podarunkowej. Oczywiście im bardziej „wypasiony” pakiet wybierzecie, tym na wyższy bonus możecie liczyć. Jeśli zatem mieliście w planach skorzystanie z usług nc+, warto przy okazji zgarnąć miły upominek na start.

 

 

Zasady promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które podpiszą nową lub przedłużą dotychczasową umowę na okres 24 miesięcy. Wysokość premii uzależniona jest od wybranego pakietu według schematu:

W przypadku podpisania nowej umowy telefonicznie lub przez Internet na dedykowanej stronie promocji, karta podarunkowa zostanie dostarczona kurierem. Natomiast przedłużając umowę stacjonarnie lub telefonicznie, bądź też podpisując nową umowę w salonie, kartę będziecie mogli odebrać w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży.

Karta zostanie doładowana środkami premiowymi w ciągu 5 dni roboczych od momentu spełnienia warunków:

  • przy przedłużeniu umowy wystarczy aktywować kartę w ciągu 60 dni na stronie moje.ncplus.pl,
  • w przypadku podpisania nowej umowy oprócz powyższego warunku należy jeszcze co najmniej jeden raz opłacić rachunek za telewizję (wyjątkiem jest pakiet VIP+ Max, tutaj wymagane są co najmniej dwie płatności).

Oczywiście im szybciej aktywujecie kartę podarunkową, tym szybciej otrzymacie środki premiowe. Zasilenie karty nastąpi maksymalnie w ciągu 25 dni roboczych od momentu podpisania/przedłużenia umowy. Środki na karcie podarunkowej będą ważne do 31 maja 2018 roku. Możecie je wykorzystać w ramach tradycyjnych transakcji bezgotówkowych. Regulamin nie zezwala na wypłatę środków w bankomacie.

 

Do 200 zł premii dodatkowej

Dodatkowo jeśli w ciągu 30 dni od daty przedłużenia lub podpisania umowy o TV zdecydujecie się zawrzeć umowę o Internet lub umowę o telefon otrzymacie 100 zł za każdą z podpisanych umów. Zasilenie dodatkowymi środkami nastąpi w ciągu 25 dni roboczych od momentu podpisania danej umowy.

O doładowaniu konta promocyjnymi środkami (zarówno w przypadku premii głównej, jak i dodatkowej) zostaniecie powiadomieni na 2 dni robocze przed realizacją doładowania.

Szczegóły w regulaminie promocji. Pula nagród w promocji jest ograniczona, choć organizator nie podaje wprost ile kart jest do rozdania. Wydaje mi się, że ma to raczej na celu wywarcie presji na szybsze podpisanie umowy niż na realną możliwość odmowy wydania nagrody. Z pewnością sytuacja, w której nc+ odmówiłby wydania nagród byłaby przyczynkiem do małej aferki na co operator nie może sobie pozwolić 🙂

 

Sprawdź ofertę nc+ i odbierz kartę podarunkową

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Duet lokat w Toyota Banku + 140 zł premii
 
Bank Millennium: 150 zł na start + 250 zł w programie poleceń
 
Otwórz eKonto w mBanku i odbierz nawet 750 zł bonusu
 
300 zł premii za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplciity
 
Voucher do Decathlona o wartości 200 zł z kartą kredytową TMUB
 
500 zł premii w promocjach TMUB + 3% na koncie oszczędnościowym
 
Łatwe 400 zł premii za założenie Konta Optymalnego
 
Citi Handlowy: nawet 600 zł premii za założenie konta Citi Priority
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 100 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *