Do 700 zł premii na karcie podarunkowej za podpisanie / przedłużenie umowy z nc+

Promocje z premią to nie tylko domena banków. Ciekawą akcję związaną ze zbliżającymi się świętami przygotował dostawca telewizji satelitarnej nc+. Podpisując lub przedłużając umowę możecie zdobyć nawet 700 zł premii w formie karty podarunkowej. Oczywiście im bardziej „wypasiony” pakiet wybierzecie, tym na wyższy bonus możecie liczyć. Jeśli zatem mieliście w planach skorzystanie z usług nc+, warto przy okazji zgarnąć miły upominek na start.

 

 

Zasady promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które podpiszą nową lub przedłużą dotychczasową umowę na okres 24 miesięcy. Wysokość premii uzależniona jest od wybranego pakietu według schematu:

W przypadku podpisania nowej umowy telefonicznie lub przez Internet na dedykowanej stronie promocji, karta podarunkowa zostanie dostarczona kurierem. Natomiast przedłużając umowę stacjonarnie lub telefonicznie, bądź też podpisując nową umowę w salonie, kartę będziecie mogli odebrać w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży.

Karta zostanie doładowana środkami premiowymi w ciągu 5 dni roboczych od momentu spełnienia warunków:

  • przy przedłużeniu umowy wystarczy aktywować kartę w ciągu 60 dni na stronie moje.ncplus.pl,
  • w przypadku podpisania nowej umowy oprócz powyższego warunku należy jeszcze co najmniej jeden raz opłacić rachunek za telewizję (wyjątkiem jest pakiet VIP+ Max, tutaj wymagane są co najmniej dwie płatności).

Oczywiście im szybciej aktywujecie kartę podarunkową, tym szybciej otrzymacie środki premiowe. Zasilenie karty nastąpi maksymalnie w ciągu 25 dni roboczych od momentu podpisania/przedłużenia umowy. Środki na karcie podarunkowej będą ważne do 31 maja 2018 roku. Możecie je wykorzystać w ramach tradycyjnych transakcji bezgotówkowych. Regulamin nie zezwala na wypłatę środków w bankomacie.

 

Do 200 zł premii dodatkowej

Dodatkowo jeśli w ciągu 30 dni od daty przedłużenia lub podpisania umowy o TV zdecydujecie się zawrzeć umowę o Internet lub umowę o telefon otrzymacie 100 zł za każdą z podpisanych umów. Zasilenie dodatkowymi środkami nastąpi w ciągu 25 dni roboczych od momentu podpisania danej umowy.

O doładowaniu konta promocyjnymi środkami (zarówno w przypadku premii głównej, jak i dodatkowej) zostaniecie powiadomieni na 2 dni robocze przed realizacją doładowania.

Szczegóły w regulaminie promocji. Pula nagród w promocji jest ograniczona, choć organizator nie podaje wprost ile kart jest do rozdania. Wydaje mi się, że ma to raczej na celu wywarcie presji na szybsze podpisanie umowy niż na realną możliwość odmowy wydania nagrody. Z pewnością sytuacja, w której nc+ odmówiłby wydania nagród byłaby przyczynkiem do małej aferki na co operator nie może sobie pozwolić 🙂

 

Sprawdź ofertę nc+ i odbierz kartę podarunkową

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

150 zł premii na start w promocji Banku Millennium
 
Nawet 1000 zł premii za założenie eKonta od mBanku
 
Karta kredytowa Citi + voucher o wartości 400 zł na Allegro
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon 200 zł do fly.pl
 
Karta kredytowa Citi + smartfon LG K4 o wartości 499 zł
 
Inteligo: 100 zł premii za założenie konta w programie "Mam Inteligo"
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *