eurobank: 240 zł rabatu dla abonentów nc+ oraz zwolnienie z opłat za konto i kartę debetową

Z ciekawą propozycją wyszedł eurobank wobec osób posiadających lub mających zamiar zawrzeć umowę o pakiet telewizji satelitarnej nc+. Opłacając rachunki za pośrednictwem konta w eurobanku możecie otrzymać aż 240 zł zwrotu. Dodatkowym smaczkiem jest zwolnienie z opłat za prowadzenie konta oraz użytkowanie karty debetowej. Dzięki temu, konto opłaca się założyć nawet dla samego opłacania nc+. Co ciekawe, najtańszy pakiet telewizji START+ kosztuje 19,99 zł miesięcznie, czyli rok oglądania możecie mieć zupełnie za free. Warunkiem uzyskiwania premii jest comiesięczne zapewnianie minimum 3 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 50 zł. Oprócz tego, konta eurobanku zapewniają 5% moneyback od wybranych transakcji, ciekawe produkty oszczędnościowe oraz darmowe pakiety assistance. 

 

 

Uczestnicy promocji

Uczestnikiem promocji może być osoba, która spełni łącznie poniższe warunki:

a) w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do akcji nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta dla osób fizycznych prowadzonego przez eurobank (jako dzień przystąpienia należy rozumieć moment prawidłowego złożenia wniosku),

b) posiada zawartą z ITI Neovision umowę o świadczenie usług telewizji cyfrowej nc+,

c) w okresie trwania akcji promocyjnej (czyli od 18 kwietnia 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku) prawidłowo i w sposób kompletny wypełni formularz zgłoszeniowy, podając w nim następujące dane: imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego, adres email oraz pięć pierwszych cyfr numeru abonenta nc+,

d) zawrze umowę o konto w pakiecie Active lub Prestige.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na dedykowanej stronie internetowej oraz w placówkach banku. Umowę o konto możecie podpisać zdalnie (przelewem inicjującym lub za pośrednictwem kuriera), bądź w placówce. W pierwszym przypadku wniosek o konto należy złożyć do 31 grudnia 2017 roku, zaś samo podpisanie umowy musi nastąpić do 15 stycznia 2018 roku. W wersji „oddziałowej” umowę należy podpisać do końca tego roku.

Spośród dostępnych kont osobiście wybrałbym to w pakiecie Prestige, aczkolwiek więcej na temat promocyjnych rachunków tradycyjnie znajdziecie pod koniec wpisu.

 

Warunki promocji

Aby uzyskać zwrot w wysokości 20 zł miesięcznie należy wykonać przelew z tytułu płatności za usługi telewizji cyfrowej nc+ oraz zapewnić minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 50 zł. Ten drugi warunek jednocześnie zwalnia Was z opłaty za prowadzenie konta oraz obsługę karty debetowej, a także zapewnia zwrot prowizji za udzielenie limitu w koncie (jeśli z niego skorzystacie). W przypadku karty debetowej opłata co prawda będzie pobrana, aczkolwiek bank zwróci ją Wam do 15. dnia kolejnego miesiąca po pobraniu opłaty (warto zatem utrzymywać na koncie nieco gotówki).

Spełnianie warunków promocji należy rozpocząć w ciągu dwóch miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy o konto. Nagrody będą wypłacane przez 12 kolejnych miesięcy (razem daje to 240 zł). Niespełnienie warunku w jednym miesiącu nie ma wpływu na wypłacanie nagród w kolejnych okresach, jednak premia za dany miesiąc po prostu Wam przepadnie. Premie zwolnione są z opodatkowania.

Bank dość uczciwie ustalił warunki promocji, ponieważ po uzyskaniu pełnej puli nie ma obowiązku dalszego utrzymywania konta. Sami możecie zdecydować co wolicie – zamknąć konto (bank umożliwia zamknięcie konta przez Internet), czy też korzystać z jego darmowości oraz programu „Rodzina i Przyjaciele” zapewniającego 5% moneyback za wybrane płatności.

Szczegóły: Regulamin promocji „nc+ z Kontem”

 

Moneyback 5% za płatności kartą

Po założeniu konta oraz przystąpieniu (online, w oddziale lub na infolinii) do promocji „Rodzina i Przyjaciele” nabywacie prawo do otrzymywania 5% zwrotu z tytułu płatności kartą. Moneyback naliczany jest za wydatki w wybranych kategoriach: sport, rozrywka, rekreacja. Szczegółowy wykaz kategorii, za które otrzymacie zwrot znajdziecie w załączniku do regulaminu. Najciekawsze z nich to między innymi: linie lotnicze, koleje, linie autobusowe, hotele, ośrodki wypoczynkowe, biura podróży, restauracje, bary, kina, teatry, muzea, pływalnie, sklepy sportowe i rowerowe. Transakcje mogą zostać wykonane zarówno w kraju i za granicą. Mogą to być tradycyjne transakcje w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i płatności Internetowe (a nawet drogą pocztową lub telefonicznie). Maksymalny zwrot wynosi 60 zł miesięcznie, czyli do 720 zł rocznie. Szczegóły promocji w regulaminie moneyback.

 

Lokata logujesz – lokujesz

Lokata dostępna jest dla osób, które aktywują bankowość mobilną eurobanku (aplikację eurobank mobile) na swoim pierwszym urządzeniu mobilnym – tylko przez 7 dni od daty tej aktywacji. 

 • Oprocentowanie stałe: 3,5% w skali roku
 • Okres trwania lokaty: 1 miesiąc
 • Kwota lokaty: od 200 zł do 10000 zł

Ponadto możecie skorzystać z konta oszczędnościowego Ekstra Zysk na 2,5% w skali roku dla kwoty do 30.000 zł.

 

Szczegóły kont w eurobanku

Prezentowane poniżej szczegóły rachunków w eurobanku dotyczą standardowego cennika. Was obowiązuje 24-miesięczne zwolnienie z opłat, no chyba, że nie spełnicie warunków promocji w danym miesiącu. Oczywiście po okresie promocji będzie Was obowiązywał standardowy cennik, aczkolwiek nie wiadomo jak będzie wówczas wyglądał. Konto Active zapewnia darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz darmowy pakiet assistance domowy. O wiele więcej możliwości zapewnia konto w pakiecie Prestige (jak sama nazwa wskazuje). Za darmo otrzymujecie między innymi wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, a także bogaty pakiet assistance oraz concierge.

 

Konto Active:

 • 0 zł / 9 zł za prowadzenie konta (opłata nie jest pobierana, gdy na wasze konta zostaną dokonane wpływy na łączną kwotę wynoszącą 1500 zł lub średnie saldo środków na koncie/lokatach wyniesie 15.000 zł),
 • 0 zł / 4,90 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową (w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 400 zł opłata nie jest pobierana),
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,

 • 5 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • 0 zł za przelewy internetowe ,

 • 0 zł za wpłaty i wypłaty w kasie banku.

Konto Prestige:

 • 0 zł / 21 zł za prowadzenie konta (opłata nie jest pobierana, gdy na wasze konta zostaną dokonane wpływy na łączną kwotę wynoszącą 3000 zł lub średnie saldo środków na koncie/lokatach wyniesie 50.000 zł),
 • 0 zł / 4,90 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową (w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 500 zł opłata nie jest pobierana),
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • 0 zł za przelewy internetowe ,
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty w kasie banku,
 • 0 zł za przelewy w oddziale.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji

 

Złóż wniosek w promocji nc+ z Kontem

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
Getin Bank: do 180 zł zwrotu w formie 5% moneyback
 
Karnet OK System (warty 756 zł) za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *