eurobank: łatwe 250 zł premii + 50 zł rabatu do Media Expert + 720 zł w ramach 5% moneyback

W ofercie eurobanku znajduje się ciekawa promocja zapewniająca 250 zł premii za założenie konta w pakiecie Active lub Prestige. Łączna premia podzielona jest na pięć miesięcznych bonusów po 50 zł. Głównym warunkiem uzyskiwania premii jest comiesięczne zapewnianie minimum 3 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł. Oprócz tego, możecie skorzystać z 5% moneyback od wybranych transakcji, ciekawych produktów oszczędnościowych oraz rocznego zwolnienia z opłat za prowadzenie rachunku oraz obsługi karty debetowej. 

 

 

Uczestnicy promocji

Uczestnikiem promocji może być osoba, która w okresie 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta dla osób fizycznych prowadzonego przez eurobank.

 

Jak założyć promocyjne konto

Aby wziąć udział promocji należy w okresie trwania akcji promocyjnej (czyli od 11 września 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku) wykonać zakupy w sklepie Media Expert (sklepy stacjonarne lub sklep internetowy) za minimum 50 zł i zachować dowód zakupu. Następnie w tym samym okresie wypełnijcie formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji, podając w nim: imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail oraz numer dowodu zakupu (paragonu lub faktury). Po wypełnieniu formularza zostaniecie przeniesieni do właściwego wniosku o konto. Należy go wypełnić do końca grudnia bieżącego roku. Pamiętajcie, aby zawnioskować również o kartę debetową.

Umowę o konto możecie podpisać przelewem inicjującym lub za pośrednictwem kuriera. Podpisanie umowy musi nastąpić do 15 stycznia 2018 roku. Jeśli zdecydujecie się złożyć wniosek w placówce, umowę musicie podpisać rzecz jasna w dniu złożenia wniosku, czyli do 31 grudnia 2017 roku. 

 

Warunki promocji

Premia za założenie konta podzielona jest na pięć części po 50 zł miesięcznie. Aby uzyskać zwrot w wysokości 50 zł miesięcznie należy zapewnić minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł (liczy się data wykonania płatności, a nie data ich zaksięgowania).

Spełnianie warunków promocji należy rozpocząć w ciągu dwóch miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy o konto. Niespełnienie warunku w jednym miesiącu nie ma wpływu na wypłacanie nagród w kolejnych okresach, jednak premia za dany miesiąc po prostu Wam przepadnie. Wypłata premii następuje do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym zapewniliście transakcje. Premie zwolnione są z opodatkowania.

W ramach promocji przewidziany jest również dodatkowy bonus w postaci kodu rabatowego o wartości 50 zł do wykorzystania w Media Expert. Kod otrzymacie SMS-owo po spełnieniu warunków dla pierwszego miesiąca promocji. Minimalna wartość zamówienia umożliwiająca skorzystanie z kodu to 750 zł.

 

Ważnym elementem promocji jest również 12-miesięczne zwolnienie z opłat za prowadzenie konta oraz obsługę karty debetowej, a także zwrot prowizji za udzielenie limitu w koncie (jeśli z niego skorzystacie). W przypadku karty debetowej opłata co prawda będzie pobrana, aczkolwiek bank zwróci ją Wam do 15. dnia kolejnego miesiąca po pobraniu opłaty (warto zatem utrzymywać na koncie nieco gotówki).

Szczegóły: Regulamin promocji „Konto z Media Expert”.

 

Moneyback 5% za płatności kartą

Po założeniu konta oraz przystąpieniu (online, w oddziale lub na infolinii) do promocji „Rodzina i Przyjaciele” nabywacie prawo do otrzymywania 5% zwrotu z tytułu płatności kartą. Moneyback naliczany jest za wydatki w wybranych kategoriach: sport, rozrywka, rekreacja. Szczegółowy wykaz kategorii, za które otrzymacie zwrot znajdziecie w załączniku do regulaminu. Najciekawsze z nich to między innymi: linie lotnicze, koleje, linie autobusowe, hotele, ośrodki wypoczynkowe, restauracje, bary, kina, teatry, muzea, pływalnie, czy inne obiekty sportowe. Transakcje mogą zostać wykonane zarówno w kraju i za granicą. Mogą to być tradycyjne płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i płatności Internetowe (a nawet drogą pocztową lub telefonicznie). Maksymalny zwrot wynosi 60 zł miesięcznie, czyli do 720 zł rocznie. Szczegóły promocji w regulaminie moneyback.

 

Lokata logujesz – lokujesz

Lokata dostępna jest dla osób, które aktywują bankowość mobilną eurobanku (aplikację eurobank mobile) na swoim pierwszym urządzeniu mobilnym – tylko przez 7 dni od daty tej aktywacji. 

  • Oprocentowanie stałe: 3,5% w skali roku
  • Okres trwania lokaty: 1 miesiąc
  • Kwota lokaty: od 200 zł do 10000 zł

Ponadto możecie skorzystać z konta oszczędnościowego Ekstra Zysk na 2,5% w skali roku dla kwoty do 30.000 zł.

 

Szczegóły kont w eurobanku

Jak wcześniej wspomniałem uczestników promocji obowiązuje 12-miesięczne zwolnienie z opłat za prowadzenie konta i kartę debetową. Inne ważne opłaty to 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł (dotyczy obu pakietów kont). W przypadku niższych kwot opłata wynosi 1,90 zł. Konto Prestige oferuje dodatkowo bezprowizyjne wypłaty gotówki z bankomatów zagranicznych.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
Getin Bank: do 180 zł zwrotu w formie 5% moneyback
 
Karnet OK System (warty 756 zł) za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

3 Comments

  1. pytanie co można kupić za 50 zł sensownego aby nie wydawać niepotrzebnie.. szkoda że nie stacja benzynowa 😀

  2. No tak, jeszcze pytanie: moneyback 5% jest 720zł/max rocznie, tzn. że obowiązuje on permanentnie na tym koncie? Nie ma określonych miesięcy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *