ING Bank Śląski: 140 zł bonusu za założenie Konta z Lwem oraz do 130 zł w pozostałych promocjach banku

Ruszyła kolejna promocja Konta z Lwem w ING Banku Śląskim. W stosunku do poprzednich edycji promocji zaszło kilka zmian…i to pozytywnych 🙂 Po pierwsze skróceniu (o 2 miesiące) uległ okres karencji. Ponadto bonus został podniesiony ze 100 zł do 140 zł, zaś warunki jego uzyskania są zróżnicowane ze względu na wiek. Szczególnie łatwe zasady obowiązują osoby w wieku do 25 lat. Warto również pamiętać o dwóch innych promocjach ING Banku Śląskiego w których możecie zdobyć 30 zł (za 3 transakcje telefonem) oraz 100 zł za przetestowanie konta IKE. Sumarycznie daje to nawet 270 zł bonusu! Co ważne, premię możecie uzyskać w pełni bezkosztowo. O szczegółach rachunku opowiadam pod koniec wpisu.

 

 

Kto może być uczestnikiem promocji i jak otworzyć promocyjne konto?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z kont osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student) od 1 czerwca 2016 roku do 30 listopada 2017 roku

Jeśli spełniacie podstawowy warunek uczestnictwa w promocji, na początek wypełnijcie wniosek o otwarcie konta na dedykowanej stronie banku (promocja dostępna jest wyłącznie przez Internet). Macie na to czas od 1 grudnia 2017 roku do 31 stycznia 2018 roku. Oprócz rachunku Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz o kartę płatniczą, a także aktywować wymienione produkty.

Po wypełnieniu wniosku, karta debetowa oraz formularze związane z obsługą konta zostaną dostarczone przez kuriera. Natomiast samą umowę otrzymacie mailowo, po około 3 godzinach od wizyty kuriera.

 

Jeśli posiadacie już Otwarte Konto Oszczędnościowe (na dzień 30 listopada 2017 roku), wniosek o promowane konto Direct lub Komfort wraz z kartą debetową powinniście złożyć z poziomu bankowości internetowej Moje ING. W takim przypadku, dodatkowym warunkiem będzie wypełnienie formularza rejestracyjnego w promocji, dostępnego na stronie ingbank.pl/140form-18 (osoby w wieku 18-25 lat) lub ingbank.pl/140form (osoby powyżej 26 lat). Macie na to czas do 31 stycznia 2018 roku. Jeśli natomiast konto zakładacie „od podstaw”, wówczas nie musicie wypełniać niniejszego formularza.

Teraz przejdę do szczegółowego omawiania warunków promocji. Osobno opisuję warunki dla osób w wieku 18-25 lat i osobno dla osób od 26. roku życia. Wystarczy, że zapoznacie się tylko z sekcją dotyczącą waszego wieku.

 

Warunki otrzymania 140 zł premii dla osób w wieku 18 – 25 lat

Łączny bonus podzielony jest na trzy transze. Premię w wysokości 100 zł otrzymacie pod warunkiem wykonania co najmniej 8 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Transakcje muszą zostać wykonane do 31 marca 2018 roku, zaś ostateczny okres ich zaksięgowania to 15 kwietnia 2018 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. Nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane, a także wypłata gotówki z bankomatu.

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 31 marca 2018 roku wykonacie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych). Co ważne, mogą to być płatności wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii.

Ostatnią transzę, również w wysokości 20 zł bank wypłaci Wam jeśli do 31 marca 2018 roku zapewnicie wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia lub stypendium (na dowolną kwotę). Bank zastrzega, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest osoba indywidualna. Ponadto pod uwagę nie będą brane również wpłaty własne w oddziałach banku lub we wpłatomatach.

 

Wypłata premii nastąpi do 30 kwietnia 2018 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe, kartę debetową oraz wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

Szczegóły – regulamin promocji dla osób w wieku od 18 do 25 lat.

 

Warunki otrzymania 140 zł premii dla osób w wieku powyżej 25 lat

Łączny bonus podzielony jest na trzy transze. Warunkiem uzyskania 100 zł bonusu jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 1000 zł do 31 maja 2018 roku. Transakcje muszą zostać rozliczone i zaksięgowane do 20 czerwca 2018 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. Nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane, a także wypłata gotówki z bankomatu.

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 31 maja 2018 roku wykonacie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych). Zaksięgowanie transakcji powinno nastąpić do 20 czerwca 2018 roku. Co ważne, mogą to być płatności wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii.

Ostatnią transzę, również w wysokości 20 zł bank wypłaci Wam jeśli do 31 maja 2018 roku zapewnicie wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia lub stypendium (na kwotę minimum 1000 zł). Bank zastrzega, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest osoba indywidualna. Ponadto pod uwagę nie będą brane również wpłaty własne w oddziałach banku lub we wpłatomatach.

 

Wypłata premii nastąpi do 30 czerwca 2018 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe, kartę debetową oraz wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

Szczegóły – regulamin promocji dla osób powyżej 26 lat.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem i odbierz 140 zł bonusu

 

30 zł premii za wykonanie 3 płatności telefonem

Do 24 grudnia 2017 roku trwa ciekawa promocja dla posiadaczy konta osobistego. Warunkiem otrzymania premii jest wykonanie co najmniej 3 płatności telefonem na dowolną kwotę. Więcej na temat promocji w artykule.

 

100 zł za założenie konta IKE ING

Kolejna z promocji dostępna dla klientów ING Banku Śląskiego to 100 zł za przetestowanie konta IKE. Aby nie dublować treści, od razu odsyłam Was do szczegółowej analizy promocji dostępnej pod tym linkiem.

 

Szczegóły Konta z Lwem Direct

0 zł za prowadzenie konta, 

0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN,

0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego,

– dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju,

– karta debetowa 0 zł lub 7 zł.

Karta debetowa jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł (osoby do 26. roku życia – 200 zł). Okres rozliczeniowy stosowany przez ING Bank Śląski rozpoczyna się od 29. dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca (na przykład od października sierpnia do 28 listopada).

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem i odbierz 140 zł bonusu

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

150 zł premii na start w promocji Banku Millennium
 
Nawet 1000 zł premii za założenie eKonta od mBanku
 
Karta kredytowa Citi + voucher o wartości 400 zł na Allegro
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon 200 zł do fly.pl
 
Karta kredytowa Citi + smartfon LG K4 o wartości 499 zł
 
Inteligo: 100 zł premii za założenie konta w programie "Mam Inteligo"
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *