ING Bank Śląski: voucher o wartości 10 zł do wykorzystania na empik.com w zamian za wykonanie 1 płatności HCE

Wczoraj informowałem Was o promocji płatności mobilnych w banku BZ WBK. Okazuje się, że ING Bank Śląski również premiuje mobilność wśród swoich klientów. Bonus jest skromniejszy o połowę, ponieważ wynosi 10 zł i to do wykorzystania jako zniżka w sklepie internetowym empik.com. Jednak ogromną zaletą tej mini-promocji jest prostota. Wystarczy wykonać jedną płatność HCE na dowolną kwotę. Ponadto, regulamin nie wspomina nic na temat minimalnej kwoty zamówienia uprawniającego do wykorzystania vouchera. Nawet jeśli nie lubicie empik.com (zbyt wysokie ceny), od pewnego czasu sklep internetowy umożliwia zakup prasy, a ta jak wiadomo wszędzie jest w takiej samej cenie.

 

 

Zasady promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób posiadających konto w ING Banku Śląskim, które aktywują (lub wcześniej aktywowały) aplikację mobilną oraz dodadzą do niej kartę mobilną MasterCard. Głównym punktem promocji jest wykonanie transakcji HCE na dowolną kwotę (na przykład zakup gumy kulki za 10 groszy) w dniach od 24 kwietnia do 25 czerwca 2017 roku. Płatność HCE to transakcja zbliżeniowa telefonem. Obecnie większość terminali płatniczych obsługuje już tę technologię.

Voucher zostanie do Was przesłany w postaci kodu poprzez system bankowości internetowej (w ciągu 14 dni, nie później niż do 30 czerwca 2017 roku). Możecie go wykorzystać na empik.com do 31 lipca 2017 roku. Jedna osoba może otrzymać tylko 1 kod. Pula nagród limitowana jest do 6000 sztuk według zasady „kto pierwszy ten lepszy”. Premie zwolnione są z opodatkowana.

Wydanie karty wirtualnej MasterCard jest bezpłatne. Możecie o nią zawnioskować w aplikacji mobilnej. Do 28 grudnia 2017 roku trwa promocja, dzięki której karta jest bezpłatna. To dobra okazja, aby przetestować nową formę płatności. Więcej na temat płatności telefonem znajdziecie na stronie ING. Pod względem „instrukcji dla użytkowników” ING jest profesjonalistą. Znajdziecie opisy, obrazki, FAQ, a nawet filmik. Bardzo podoba mi się takie podejście 🙂

Więcej na temat promocji w regulaminie.

 

Nie posiadam konta w banku ING…

Dla nowych klientów banku ING też znajdzie się dobra promocja. W zamian za założenie Konta z Lwem możecie zdobyć 100 zł oraz dodatkowe 50 zł w ramach programu poleceń. Co więcej, skuteczne polecenie konta skutkuje wypłatą 100 zł bonusu, sumarycznie nawet 1000 zł w skali całej promocji.

Więcej na tent temat w artykule: 150 zł premii za założenie konta w ING…

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Voucher Biedronki o wartości 300 zł z kartą kredytową Citi Simplciity
 
Voucher do perfumerii Douglas o wartości 400 zł z kartą kredytową Citi
 
500 zł premii w promocjach TMUB + 3% na koncie oszczędnościowym
 
Karta kredytowa Citi + voucher o wartości 400 zł na Allegro
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon 200 zł do fly.pl
 
Inteligo: 100 zł premii za założenie konta w programie "Mam Inteligo"
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *