Karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas: voucher 200 zł na empik.com w promocji MamBONUS

Oprócz całego festiwalu promocji Konta Optymalnego, bank BGŻ BNP Paribas organizuje również akcję promocyjną karty kredytowej. W ramach promocji mamBONUS możecie zdobyć 200 zł premii w formie e-Karty podarunkowej empik.com. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni klienci zielonego banku, jak i osoby, które dopiero zdecydują się założyć rachunek. Przypominam, że zakładając Konto Optymalne do zgarnięcia jest dość łatwe 400 zł premii.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed dniem zawarcia umowy o kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas:

  • nie miała zawartej innej Umowy o Kartę z Bankiem;
  • nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z Bankiem Umowy o Kartę;
  • zawarta przez nią z Bankiem Umowa o Kartę nie okazała się nieważna.

 

Zasady promocji

Akcja trwa od 1 listopada 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku. W tym czasie należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji wraz z wyrażeniem zgody na działania marketingowe. Wyrażoną zgodę należy utrzymać co najmniej do końca grudnia 2017 roku.

Po wypełnieniu formularza bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków. Z racji, że karta kredytowa jak sama nazwa wskazuje jest produktem kredytowym, bank będzie chciał zweryfikować waszą zdolność (a jakże) kredytową. W zależności od sytuacji, konsultant poinformuje Was o sposobie udokumentowania swoich dochodów.

Gdy uzyskacie pozytywną decyzję kredytową i podpiszecie umowę o kartę (niezbędna będzie wizyta w oddziale), pozostanie Wam gwóźdź programu, czyli wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 1000 zł. Płatności należy wykonać w dwóch pierwszych okresach rozliczeniowych (bank poinformuje Was z pewnością od kiedy do kiedy trwa okres rozliczeniowy). Transakcje możecie wykonywać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Ba, organizator akceptuje również transakcje gotówkowe w formie wypłaty gotówki z bankomatu lub zlecenia dokonania przelewu środków z karty. Nie polecam jednak tego typu operacji ze względu na ich wysokie koszty. Raz, że zapłacicie słoną prowizję, a dwa, że odsetki będą naliczane od momentu dokonania transakcji. Więcej na ten temat w moim autorskim poradniku Jak działa karta kredytowa?

Dodatkowym warunkiem promocji jest terminowa spłata zobowiązań wobec banku. Akurat ten warunek powinniście spełnić z automatu, ponieważ racjonalność nakazuje jak najszybsze regulowanie zadłużenia na karcie, w celu niepłacenia odsetek 🙂

 

Finalizacja promocji

Nagrody w promocji zostaną udostępnione po zalogowaniu na platformie mamBONUS w ciągu 5 dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji kartą. Oznacza to, że im szybciej wykonacie regulaminowe transakcje, tym szybciej otrzymacie voucher. Najsprytniejsi otrzymają zapewne swoje e-bony jeszcze przed gorączką świątecznych zakupów. Program mamBONUS zapewnia również wiele innych zniżek i rabatów, jednak analiza ich opłacalności to już zadanie dla Was 🙂

Specyfiką e-Kart podarunkowych na empik.com jest ich wielokrotny użytek, aż do momentu wyczerpania się salda.

Szczegóły promocji w regulaminie.

 

Szczegóły kart kredytowych BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas ma w swojej ofercie różne karty kredytowe. Najtańszym rozwiązaniem jest karta MasterCard Standard. Wydanie karty jest darmowe. Roczna opłata za kartę to aż 72 zł i niestety nie da się jej uniknąć. Być może podczas wizyty w oddziale lub jeszcze podczas rozmowy na infolinii uda się Wam wynegocjować zwolnienie z opłaty choćby w pierwszym roku 🙂

Więcej na temat opłat w tabeli opłat i prowizji

 

Złóż wniosek o kartę kredytową z bonem o wartości 200 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

150 zł premii na start w promocji Banku Millennium
 
Nawet 1000 zł premii za założenie eKonta od mBanku
 
Karta kredytowa Citi + voucher o wartości 400 zł na Allegro
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon 200 zł do fly.pl
 
Karta kredytowa Citi + smartfon LG K4 o wartości 499 zł
 
Inteligo: 100 zł premii za założenie konta w programie "Mam Inteligo"
 
ING Bank Śląski: 100 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *