Karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas: voucher 200 zł na empik.com w promocji MamBONUS

Oprócz całego festiwalu promocji Konta Optymalnego, bank BGŻ BNP Paribas organizuje również akcję promocyjną karty kredytowej. W ramach promocji mamBONUS możecie zdobyć 200 zł premii w formie e-Karty podarunkowej empik.com. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni klienci zielonego banku, jak i osoby, które dopiero zdecydują się założyć rachunek. Przypominam, że zakładając Konto Optymalne do zgarnięcia jest dość łatwe 400 zł premii.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed dniem zawarcia umowy o kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas:

  • nie miała zawartej innej Umowy o Kartę z Bankiem;
  • nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z Bankiem Umowy o Kartę;
  • zawarta przez nią z Bankiem Umowa o Kartę nie okazała się nieważna.

 

Zasady promocji

Akcja trwa od 1 listopada 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku. W tym czasie należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji wraz z wyrażeniem zgody na działania marketingowe. Wyrażoną zgodę należy utrzymać co najmniej do końca grudnia 2017 roku.

Po wypełnieniu formularza bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków. Z racji, że karta kredytowa jak sama nazwa wskazuje jest produktem kredytowym, bank będzie chciał zweryfikować waszą zdolność (a jakże) kredytową. W zależności od sytuacji, konsultant poinformuje Was o sposobie udokumentowania swoich dochodów.

Gdy uzyskacie pozytywną decyzję kredytową i podpiszecie umowę o kartę (niezbędna będzie wizyta w oddziale), pozostanie Wam gwóźdź programu, czyli wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 1000 zł. Płatności należy wykonać w dwóch pierwszych okresach rozliczeniowych (bank poinformuje Was z pewnością od kiedy do kiedy trwa okres rozliczeniowy). Transakcje możecie wykonywać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Ba, organizator akceptuje również transakcje gotówkowe w formie wypłaty gotówki z bankomatu lub zlecenia dokonania przelewu środków z karty. Nie polecam jednak tego typu operacji ze względu na ich wysokie koszty. Raz, że zapłacicie słoną prowizję, a dwa, że odsetki będą naliczane od momentu dokonania transakcji. Więcej na ten temat w moim autorskim poradniku Jak działa karta kredytowa?

Dodatkowym warunkiem promocji jest terminowa spłata zobowiązań wobec banku. Akurat ten warunek powinniście spełnić z automatu, ponieważ racjonalność nakazuje jak najszybsze regulowanie zadłużenia na karcie, w celu niepłacenia odsetek 🙂

 

Finalizacja promocji

Nagrody w promocji zostaną udostępnione po zalogowaniu na platformie mamBONUS w ciągu 5 dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji kartą. Oznacza to, że im szybciej wykonacie regulaminowe transakcje, tym szybciej otrzymacie voucher. Najsprytniejsi otrzymają zapewne swoje e-bony jeszcze przed gorączką świątecznych zakupów. Program mamBONUS zapewnia również wiele innych zniżek i rabatów, jednak analiza ich opłacalności to już zadanie dla Was 🙂

Specyfiką e-Kart podarunkowych na empik.com jest ich wielokrotny użytek, aż do momentu wyczerpania się salda.

Szczegóły promocji w regulaminie.

 

Szczegóły kart kredytowych BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas ma w swojej ofercie różne karty kredytowe. Najtańszym rozwiązaniem jest karta MasterCard Standard. Wydanie karty jest darmowe. Roczna opłata za kartę to aż 72 zł i niestety nie da się jej uniknąć. Być może podczas wizyty w oddziale lub jeszcze podczas rozmowy na infolinii uda się Wam wynegocjować zwolnienie z opłaty choćby w pierwszym roku 🙂

Więcej na temat opłat w tabeli opłat i prowizji

 

Złóż wniosek o kartę kredytową z bonem o wartości 200 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Duet lokat w Toyota Banku + 140 zł premii
 
Bank Millennium: 150 zł na start + 250 zł w programie poleceń
 
Otwórz eKonto w mBanku i odbierz nawet 750 zł bonusu
 
300 zł premii za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplciity
 
Voucher do Decathlona o wartości 200 zł z kartą kredytową TMUB
 
500 zł premii w promocjach TMUB + 3% na koncie oszczędnościowym
 
Łatwe 400 zł premii za założenie Konta Optymalnego
 
Citi Handlowy: nawet 600 zł premii za założenie konta Citi Priority
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 100 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *