Kup NJU Buzz lub NJU Internetowy i odbierz powerbank z wbudowanym głośnikiem lub słuchawki sportowe bluetooth marki Imove

Promocja zakończona!

NJU Mobile po raz kolejny premiuje osoby, które zdecydują się podpisać umowę o NJU Buzz lub NJU Internetowy. Z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, obecni, jak i byli klienci NJU Mobile. Tym razem, do zdobycia jest powerbank z wbudowanym głośnikiem lub słuchawki bluetooth marki Imove. Regulamin nie precyzuje modelu powerbanka, natomiast wartość słuchawek to prawdopodobnie 69,99 zł, co jest dość hojnym prezentem w stosunku do poprzednich promocji operatora. Aby otrzymać wybrany gadżet, wystarczy utrzymać aktywny numer przez jeden pełny cykl rozliczeniowy.

 

 

Zasady promocji „Wiosna z nju mobile”

Z promocji mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy złożą zamówienie na dedykowanej stronie NJU Mobile, wybierając w pierwszym kroku plan taryfowy NJU buzz (oferta telekomunikacyjna z rachunkiem) lub NJU internetowy (internet mobilny) na czas nieokreślony. Po złożeniu wniosku, wracacie na stronę promocji i w drugim kroku wpisujecie numer zamówienia (wyświetli się Wam on po złożeniu zamówienia oraz otrzymacie go mailowo). Następnie wybieracie gadżet, akceptujecie regulamin promocji oraz klikacie WYŚLIJ

Umowę o świadczenie usługi dostarczy Wam kurier (firma DPD). NJU Mobile nie wymaga dołączania kserokopii dowodu osobistego. Wiele osób nie lubi dołączać kserówek dowodu, dlatego chciałem to dodatkowo zaakcentować 🙂

Głównym warunkiem promocji jest utrzymanie aktywnego numeru przez co najmniej jeden, pełny okres rozliczeniowy. Specyfiką NJU Mobile jest umowa na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia w dowolnym momencie. Pierwszy (cząstkowy) okres rozliczeniowy trwa kilka dni od momentu aktywacji numeru. Dokładny czas trwania tego okresu możecie sprawdzić po zalogowaniu się na stronie NJU Mobile, już po aktywacji numeru. Dopiero drugi okres jest pełnym, miesięcznym okresem rozliczeniowym. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli zdecydujecie się wypowiedzieć umowę zaraz po spełnieniu warunku promocji, cała „zabawa” z NJU będzie Was kosztować co najwyżej 9 zł.

Promocja trwa od 18 kwietnia 2017 roku do 1 maja 2017 roku lub do wyczerpania zapasów. Organizator promocji nie podaje dostępnej puli nagród, więc może to być jedynie zagrywka marketingowa mająca na celu przyspieszenie decyzji o skorzystaniu z oferty. Jakby nie było, nie ma sensu zwlekać 🙂

W powyższym terminie należy złożyć wniosek, zaś umowa może do Was dotrzeć już po okresie przystąpienia do promocji. Po spełnieniu warunków, wybrany gadżet także zostanie dostarczony firmą kurierską DPD. Z promocji można skorzystać jednorazowo, aczkolwiek tego typu akcje są cykliczne. Mimo wszystko, jeśli macie chrapkę na kilka gadżetów, możecie zaangażować do promocji kogoś bliskiego. 

Co do samych gadżetów, poszukałem informacji na temat słuchawek sportowych bluetooth marki Improve i w zasadzie znalazłem tylko jeden model – SH01. Jeśli to właśnie ten model słuchawek jest promocyjnym gadżetem, miło mi poinformować, że ich wartość to 69,99 zł (według porównywarki Ceneo). Nie znam natomiast wartości oraz modelu powerbanka. Jeśli otrzymam szczegółowe informacje od NJU, zaktualizuję wpis.

aktualizacja 27.04.2017: Otrzymałem informację z działu promocji NJU Mobile, iż nagrodą w promocji jest Power Bank PB-052 o pojemności 3500 mAh z wbudowanym głośnikiem. Co do słuchawek, jedyna informacja zwrotna to ich marka, czyli Imove.

 

Po szczegóły promocji odsyłam do regulaminu.

 

Oferta NJU Mobile

Jeśli zdecydujecie się na dłuższą współpracę z NJU Mobile, warto krótko wspomnieć o tej ofercie. W ramach opcji „Jeden na wszystko” otrzymujecie: 

 • nielimitowane połączenia krajowe do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne;
 • nielimitowane SMS i MMS do wszystkich sieci w kraju;
 • transfer danych do 13 GB.

Za to wszystko zapłacicie maksymalnie 39 zł miesięcznie. Nie jest to jednak sztywna stawka, jak w przypadku tradycyjnych abonamentów. Jeśli korzystacie mniej w danym miesiącu, zapłacicie…mniej. Do osiągnięcia pułapu 39 zł za usługi płacicie według cennika (m.in. 19 gr za minutę rozmowy czy 9 gr za SMS-a). Dopiero po przekroczeniu kwoty maksymalnej, opłaty nie będą już naliczane (zapłacicie 39 zł). Oczywiście dotyczy to krajowych, standardowych usług (bez usług o podwyższonej opłacie, zagranicznych czy roamingowych).

A co w przypadku, gdy w danym miesiącu w ogóle nie korzystam z telefonu? Wówczas zostanie naliczona kwota minimalna rachunku, czyli tak zwane dociążenie w kwocie 9 zł. Mało tego, już po 3 miesiącach użytkowania numeru w NJU, opłata ta nie będzie pobierana w przypadku nieużywania numeru. To ciekawe rozwiązanie dla osób, którym zdarza się nie używać telefonu przez jakiś czas w związku z wyjazdami zagranicznymi. Ewentualnie, telefon w NJU może być dodatkowym numerem (na przykład tylko do promocji bankowych).

Po szczegóły oferty odsyłam na stronę NJU.

 

Specyfika umowy w NJU Mobile

Cechą charakterystyczną oferty NJU Mobile jest elastyczność. Pomimo, iż jest to oferta z rachunkiem, umowa podpisywana jest na czas nieokreślony. Oznacza to, iż możecie ją wypowiedzieć w każdej chwili bez konsekwencji. NJU Mobile promuje się jako najlepsze rozwiązanie dla niezdecydowanych 🙂 W praktyce wypowiedzenie umowy następuje ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego, następującego po okresie złożenia wypowiedzenia. Jeśli zatem dość szybko złożycie wypowiedzenie, wówczas zapłacicie maksymalnie 9 zł (musicie utrzymywać numer przez co najmniej jeden pełny okres rozliczeniowy). Jedną z opcji wypowiedzenia umowy jest przeniesienie numeru do innej sieci w ofercie na kartę. Wówczas to nowy operator załatwia za Was wszelkie formalności związane z wypowiedzeniem umowy w NJU oraz przenosinami numeru do nowej sieci. Niekiedy takie przeniesienie wiąże się z dodatkowymi bonusami na start u nowego operatora. Po przeniesieniu numeru, sami zdecydujecie co zrobicie z kartą SIM. Będzie to już standardowa oferta typu prepaid.

Ciekawą sprawą jest także wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym (lub przeniesienie numeru w trybie natychmiastowym). Kwestię rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia reguluje ustawa Prawo Telekomunikacyjne:

Art. 71a. Abonent, o którym mowa w art. 71, żądając przeniesienia przydzielonego numeru może rozwiązać umowę z dotychczasowym dostawcą usług bez zachowania terminów wypowiedzenia określonych w rozwiązywanej umowie. W takim przypadku abonent jest obowiązany do uiszczenia opłaty dotychczasowemu dostawcy usług w wysokości nieprzekraczającej opłaty abonamentowej za okres wypowiedzenia, nie wyższej jednak niż opłata abonamentowa za jeden okres rozliczeniowy, powiększonej o roszczenie związane z ulgą przyznaną abonentowi obliczoną proporcjonalnie do czasu pozostającego do zakończenia trwania umowy.

Ulga przyznana abonentowi jest nieco wirtualną kwotą, którą udziela operator w zamian za podpisanie umowy na usługę telekomunikacyjną (na przykład na 24 miesiące). Jest to niejako rabat, za to, że związaliśmy się z operatorem na określony czas. W przypadku takiej umowy, rzeczywiście należy zapłacić karę umowną, jeśli przedwcześnie zerwiecie umowę. Jednak w przypadku NJU Mobile ulga wynosi 0,00 zł (przynajmniej tak jest w umowie, którą mam przed oczami w momencie tworzenia tego wpisu). Wychodzi na to, że NJU Mobile nie może naliczać żadnych kar za wypowiedzenie umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia. Oczywiście możecie również skorzystać z opcji ze standardowym okresem wypowiedzenia.

 

Przeniesienie numeru do Virgin Mobile

Ciekawą propozycję dla chcących przenieść numer do oferty prepaid ma Virgin Mobile. Główne aspekty przemawiające za przeniesieniem numeru do tego wirtualnego operatora to:

 • wszystkie formalności załatwiane są bez wychodzenia z domu – wniosek składa się online, zaś dokumenty dostarcza kurier (koszty pokrywa Virgin Mobile),
 • sami wybieracie datę przeniesienia – konkretny dzień (tryb natychmiastowy) lub zgodnie z okresem wypowiedzenia,
 • starter jest bezpłatny,
 • na start otrzymujecie saldo w wysokości 5 zł,
 • w prezencie otrzymujecie do wyboru: voucher o wartości 10 zł do Pyszne.pl lub zestaw 3 sztuk… prezerwatyw SKYN. Możecie otrzymać tylko jeden prezent (nawet w przypadku przeniesienia kilku numerów). Więcej na temat prezentów w regulaminie promocji,
 • możecie skorzystać z oferty Freemium, która za darmo (nawet bez potrzeby doładowania konta) zapewnia co miesiąc 30 minut, 30 SMS-ów oraz 300 MB Internetu. Wystarczy raz na pół roku aktywować pakiet oraz wyrazić zgody handlowe.

Sprawdź ofertę przeniesienia numeru do Virgin Mobile (zakładka Przenieś numerDo oferty na kartę Wypełnij wniosek).

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
Getin Bank: do 180 zł zwrotu w formie 5% moneyback
 
Karnet OK System (warty 756 zł) za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

17 Comments

 1. Można mieć w NJU kilka umów. Gdzie znalazłem info, że tylko dla nowych? 🙂 Pozdrawiam

 2. Okres rozliczeniowy od 06.04 do 05.05.2017 (umowa podpisana 26.04.2017), czyli pełny okres rozliczeniowy liczony do promocji to 06.05.2017 do 05.06.2017 r. ???
  Czy już teraz można złożyć wniosek internetowy do virgin mobile na konkretną datę przeniesienia numeru tj. 06.06.2017 ??? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  • Tak, pełny okres rozliczeniowy trwa od 6.05.17 do 5.06.17. Lepiej poczekaj i zrób to po 5.06.17. Wyjdzie na to samo, a będzie bardziej elegancko (i pewniej) 🙂

   • Co w przypadku jeśli dotychczas nie otrzymałem ani nie widnieje w systemie nju żadna faktura? Okres częściowy i pełny okres rozliczeniowy już upłynęły, jakiejkolwiek faktury brak.

    • To zależy 🙂 Wypowiedziałeś już umowę czy nie? Jeśli tak to w jakim trybie? A otrzymałeś już nagrodę?

     • Nie wypowiedziałem umowy jeszcze, nagroda miała zostać wysłana po pierwszym pełnym cyklu rozliczeniowym, czyli od 06.06.2017

    • Jest 20 a ja też nie dostałem nagrody pomimo iż numer dalej jest aktywny. Ma to jakiś związek z tym że fakturę otrzymuję elektrocznie ? Pisałem już dwa maile w sprawie nagrody, cisza.

     • Faktury elektroniczne to standard, także spokojnie. NJU odpowiada bardzo powoli. Napisz na tego maila: promocje@ccnjumobile.pl To bezpośrednio do osoby zajmującej się promocjami w NJU.

 3. JK musisz złożyć wypowiedzenie listem poleconym do 5 lipca a umowa zostanie zakończona 06.08. Płacisz za 3 cykle.

  • Rozumiem, wystarczy przenieść do virgin bez wypowiedzenia, tylko pozostaje kwestia spełnienia warunków otrzymania nagrody.Cykl rozliczeniowy minął, jednak i tak nie ma faktury za cykl, nie ma też nagrody.

   • U mnie faktury przychodziły tak 7-8 dnia miesiąca, więc niedługo może się pojawić. Nagroda pewnie też 🙂

   • U mnie cykl rozliczeniowy też minął 05.06.2017, ale fakturę otrzymałam dopiero 07.06.2017. Na jej opłacenie jest czas do 20.06, więc powinna jeszcze przyjść i raczej zdążysz opłacić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *