Kupon Allegro o wartości 20 zł przy MWZ 50 zł oraz kolejna edycja promocji „Testuj Dove”

Serwis Allegro po dłuższej przerwie powraca z kuponami rabatowymi. W obecnej promocji możecie zdobyć kupon o wartości 20 zł do wykorzystania podczas zakupów za minimum 50 zł. Jednocześnie prezentuję kolejną edycję promocji „Testuj Dove”, która poprzednim razem cieszyła się dość sporym zainteresowaniem wśród czytelników bloga.

 

 

„Kup szkolną wyprawkę i płać Visą” – kupon 20 zł przy MWZ na 50 zł

Promocja kuponu Allegro trwa od 7 sierpnia 2017 roku do 18 września 2017 roku lub do wyczerpania puli kuponów (40.000 sztuk). Aby otrzymać kupon o wartości 20 zł należy w okresie promocji zawrzeć jedną transakcję na Allegro o minimalnej wartości zamówienia (jest to rozwinięcie wcześniej zastosowanego skrótu MWZ) równej bądź wyższej niż 50 zł (bez kosztów dostawy) w wybranej kategorii:

 

Płatność musi się odbyć za pośrednictwem usługi PayU, wyłącznie poprzez płatność kartą VISA. Po dokonaniu zakupu, kupon zostanie wygenerowany w następnym dniu. Możecie go wykorzystać w ciągu kolejnych 14 dni przy transakcji na kwotę minimum 50 zł (jeden lub kilka towarów w opcji koszyk, bez kosztów dostawy), już w dowolnej kategorii zakupowej (oprócz kart podarunkowych Allegro). Po wykorzystaniu kuponu, do waszego salda w koncie Allegro zostanie doliczona „cena kuponu” wynosząca 20 groszy. Dodatkowo, warunkiem przyznania kuponu promocyjnego jest wyrażenie zgody na: przechowywanie danych lokalnie na urządzeniu końcowym (cookies) oraz działanie kodu JavaScript w ramach serwisu Allegro.

Transakcje możecie wykonywać zarówno na stronie internetowej Allegro.pl, jak i w aplikacji mobilnej. Szczegóły promocji w regulaminie akcji „Kup szkolna wyprawkę i płać Visą” oraz na stronie promocji.

 

„Testuj Dove” i odbierz zwrot za zakup kosmetyku

W maju tego roku opisywałem promocję „Testuj Dove”, gwarantującą zwrot pieniędzy za przetestowanie kosmetyku. Obecnie trwa kolejna edycja akcji – od 1 sierpnia 2017 roku do 6 września 2017 roku lub do wyczerpania się puli zwrotów (10.000 zgłoszeń). W przypadku przedwczesnego wyczerpania puli bonusów, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji. W wymienionym okresie należy zakupić wybrany produkt w dowolnym sklepie oraz wypełnić formularz na stronie Testuj Dove (wraz z przesłaniem skanu paragonu). Wypełnienie formularza nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. W tego typu promocjach zawsze proponuję podawać rezerwowy adres e-mail oraz dodatkowy numer telefonu. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki.

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od momentu zgłoszenia. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Ostatnia strona regulaminu to załącznik zawierający listę produktów biorących udział w promocji wraz z kwotami maksymalnego zwrotu za dany produkt. Proponuję Wam zacząć właśnie od wyboru produktu, aby na wstępie zdecydować, czy jest sens brać udział w promocji. Analizując załącznik można dojść do wniosku, iż maksymalnie można uzyskać 29,99 zł zwrotu. Wizualizacje promowanych produktów dostępne są tutaj.

Szczegóły w regulaminie akcji „Testuj Dove”.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas z bonusem do 400 zł
 
Smartfon LG K4 o wartości 499 zł z kartą kredytową Simplicity
 
Citi Handlowy: Konto Citi Priority z premią do 300 zł
 
Alior Bank: 100 zł premii za założenie Konta Internetowego
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + voucher o wartości 200 zł
 
Bilet komunikacji miejskiej za 1 zł z Masterpass
 
250 zł za założenie Konta z Lwem w banku ING
 
PayPal: 20 zł za założenie konta + do 200 zł w programie poleceń
 
mBank: do 650 zł premii za założenie konta
 
Do 170 zł premii w promocji konta Inteligo
 
Citi Handlowy: załóż konto Citi Priority i odbierz 400 zł premii
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *