mBank oraz Bankier.pl: 250 zł premii za założenie konta mBiznes Standard oraz 24-miesięczne zwolnienie z opłat za konto, kartę i przelewy

mBank przy współpracy z serwisem Bankier.pl odpalił kolejną edycję promocji mBiznes konta Standard. Promocja przeznaczona jest zarówno dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, jak i będących osobami prawnymi. Tym razem do zdobycia jest 250 zł premii. 150 zł otrzymacie już za samo założenie konta oraz wykonanie dowolnej transakcji (płatność kartą lub przelew zewnętrzny). Kolejne 100 zł zostanie Wam wypłacone, jeśli za pośrednictwem konta założonego w promocji opłacicie składki na ZUS. Dodatkowym elementem promocji jest 24-miesięczne zwolnienie z opłat za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz przelewy internetowe. Jeśli zatem posiadacie już główne konto firmowe, rachunek w mBanku możecie potraktować testowo, a zarazem w łatwy sposób uzyskać 250 zł dodatkowego dochodu.

 

 

Uczestnicy

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe oraz spółdzielnie. Akcja przeznaczona jest tylko dla nowych klientów firmowych mBanku (weryfikowane według danego numeru NIP na dzień 31 maja 2017 roku).

Jeśli natomiast posiadacie lub posiadaliście konto osobiste w mBanku (niefirmowe), wówczas bezproblemowo możecie skorzystać z promocji konta mBiznes Standard.

 

Warunki uzyskania 150 zł od Bankier.pl

W celu uzyskania 150 zł bonusu pierwszym krokiem będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji. Następnie należy złożyć wniosek o promocyjne konto używając w tym celu wygenerowanego (promocyjnego) linku. Podczas składania wniosku pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia udziału w promocji.

Czas na rejestrację oraz złożenie wniosku macie od 6 czerwca 2017 roku do 30 czerwca 2017 roku. Na podpisanie umowy o konto macie 30 dni od złożenia wniosku (nie później niż do końca lipca 2017 roku).

Waszym głównym zadaniem będzie wykonanie jednej transakcji z wykorzystaniem nowo otwartego konta. Może to być transakcja bezgotówkowa (na przykład płatność kartą w sklepie) lub przelew zewnętrzny. Na wykonanie tej czynności macie miesiąc od momentu założenia konta (nie później jednak niż do 31 sierpnia 2017 roku).

To wszystko! Teraz tylko pozostaje Wam poczekać na maila z informacją o przyznaniu prawa do wypłaty premii. Organizator roześle stosowne informacje do 30 września 2017 roku. Następnie w ciągu 5 kolejnych dni będziecie musieli potwierdzić dane do wypłaty premii. Premia w wysokości 150 zł zostanie wypłacona w okresie do 14 dni od otrzymania informacji o jej przyznaniu.

Po szczegóły akcji odsyłam do regulaminu promocji „150 zł na start”.

 

100 zł od mBanku „na ZUS”

Aby uzyskać kolejne 100 zł wystarczy, że w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zawarcia umowy o konto dokonacie płatności składek na ZUS w wysokości minimum 250 zł

Premia w wysokości 100 zł zostanie wypłacona do 30. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki. W tej promocji nie musicie już uzupełniać żadnych danych do wypłaty premii. mBank dokona tego automatycznie.

Szczegóły tej części promocji w regulaminie promocji „100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard”.

 

Otwórz konto i odbierz 250 zł premii

 

Opodatkowanie

Przedsiębiorcy tak samo jak osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej mogą posiadać więcej niż jeden rachunek bankowy. Jest to bardzo wygodne w przypadku, gdy chcecie, aby środki na waszym koncie zostały zaksięgowane natychmiastowo. Wówczas podajecie kontrahentowi numer konta założonego w banku, w którym posiada on konto. Tego typu przelewy księgowane są natychmiastowo. Innym motywatorem do zakładania kolejnych rachunków są promocje, taka jak ta. Po odebraniu premii sami zdecydujecie, czy chcecie pozostawić rachunek na dłużej, czy po prostu go zamknąć. 

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie ująć w księgach i samodzielnie rozliczyć (przykładowo na zasadach ogólnych będzie to 18%). Wasz księgowy z pewnością sobie z tym poradzi.

 

Szczegóły konta mBiznes Standard

W ramach promocji otrzymujecie 24-miesięczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz nielimitowane przelewy internetowe. Koszty prowadzenia rachunku w pierwszych 24 miesiącach są następujące:

  • 0 zł za prowadzenie konta;
  • 0 zł za obsługę karty debetowej;
  • 0 zł za przelewy internetowe;
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych, sieci Euronet, BZ WBK, Planet Cash;
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku oraz sieci Euronet. 

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Szczegóły dotyczące obecnie obowiązujących stawek w taryfie opłat i prowizji.

 

Otwórz konto i odbierz 250 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
Getin Bank: do 180 zł zwrotu w formie 5% moneyback
 
Karnet OK System (warty 756 zł) za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

2 Comments

  1. Świetna promocja! Dzięki wielkie za powiadomienie o niej, napewno się przyda, a przynajmniej spróbuję zgarnąć tą premię 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *