mBiznes Konto Standard dla sprzedawców z premią 250 zł oraz zwolnienie z opłat za konto

mBank ruszył z kolejną promocją konta mBiznes Standard. Tym razem akcja dedykowana jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą w zakresie handlu detalicznego. Otwierając konto w promocji zapewniacie sobie zwolnienie z podstawowych opłat za użytkowanie rachunku (prowadzenie, karta, przelewy internetowe) przez 24 miesiące oraz 100 zł premii za wykonanie przelewu na rzecz składek do ZUS-u. Oprócz tego, przedsiębiorcy, którzy zdecydują się zakup terminala mogą otrzymać 150 zł dodatkowego bonusu.

 

 

Uczestnicy

Z promocji mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, spółki, spółdzielnie, fundacje oraz stowarzyszenia. Akcja przeznaczona jest tylko dla nowych klientów mBanku (weryfikowane według danego numeru NIP na dzień 31 marca 2017 roku). Udział w tej edycji promocji mogą wziąć wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w ramach Działu 47 PKD – Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi. Regulamin dokładnie precyzuje klasy oraz podklasy kodów PKD biorących udział w promocji.

Posiadanie konta osobistego w mBanku nie ma wpływu na udział w promocji.

 

100 zł „na ZUS”

Wniosek o promocyjne konto „dla sprzedawców” dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Promocja trwa od 1 kwietnia 2017 roku do 31 maja 2017 roku. Podpisanie umowy o konto również powinno nastąpić w okresie promocji. Możecie tego dokonać w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera.

Aby uzyskać 100 zł premii wystarczy, że w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu otwarcia konta dokonacie płatności składek na ZUS w wysokości minimum 250 zł. Na szczęście wymagana kwota jest „ustawiona” tak nisko, iż nawet osoby płacące „mały ZUS” spełnią wymogi promocji. 

Premia w wysokości 100 zł zostanie wypłacona do 30. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki. 

 

150 zł za zakup terminala

Dodatkowo możecie zdobyć 150 zł, jeśli zdecydujecie się na zakup terminala POS (dystrybuowany przez firmę Planet Pay) lub mPOS (dystrybuowany przez firmę SumUP). Terminal wybieracie podczas wnioskowania o konto. Możecie też z niego zrezygnować, jeśli zależy Wam jedynie na „100 zł na ZUS”. Warunkiem wypłaty bonusu jest wygenerowanie obrotu na kwotę 300 zł w ciągu 60 dni od momentu zawarcia umowy o terminal.

 

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie ująć w księgach i rozliczyć. Wasz księgowy z pewnością sobie poradzi 😀

Po otrzymaniu bonusów możecie albo podziękować mBankowi za współpracę zamykając konto, albo zostawić sobie rachunek na dłużej. Wybierając drugą opcję, otrzymujecie 24-miesięczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz nielimitowane przelewy internetowe. Więcej na ten temat znajdziecie poniżej.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Szczegóły konta mBiznes Standard

W pierwszych 24 miesiącach:

  • 0 zł za prowadzenie konta;
  • 0 zł za obsługę karty debetowej;
  • 0 zł za przelewy internetowe;
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów sieci Euronet, BZ WBK, Planet Cash, pozostałe 3% kwoty wypłaty, minimum 5 zł;
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku oraz sieci Euronet i Cash Line. 

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Szczegóły dotyczące obecnie obowiązujących stawek w taryfie opłat i prowizji.

 

Otwórz konto i odbierz do 250 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
Getin Bank: do 180 zł zwrotu w formie 5% moneyback
 
Karnet OK System (warty 756 zł) za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *