Nawet 1510 zł premii w czterech kończących się promocjach bankowych – to już ostatni dzwonek

Maj 2017 roku zdecydowanie obfituje w ciekawe promocje bankowe. Nawet najwybredniejsi czytelnicy bloga mogą znaleźć coś dla siebie, co pozwoli im osiągnąć dodatkowy dochód. Naturalną koleją rzeczy jest fakt, iż z czasem niektóre promocje dobiegają końca. Aby nie przegapić okazji na skorzystanie z intratnej propozycji banku, w dzisiejszym wpisie przypominam o kończących się 4 promocjach, które sumarycznie mogą dać nawet 1510 zł dodatkowego dochodu. Na tapetę trafiają akcje: Nest Banku, Banku Millennium, Banku Citi Handlowy oraz mBanku.

 

 

100 zł w formie bonu do Decathlona w promocji Nest Banku

Ta promocja pierwotnie miała potrwać do 19 czerwca 2017 roku, ale już teraz wiadomo, że zostanie zakończona o wiele wcześniej. Nest Bank przygotował wyłącznie 1000 promocyjnych wniosków. W związku z dużym zainteresowaniem promocją, akcja może skończyć się w każdej chwili. Być może w chwili czytania przez Was tego wpisu, możliwość składania wniosków będzie już wyłączona. Na szczęście, póki link jest aktywny, a strona promocji przyjmuje kolejne wnioski – macie pewność, że załapiecie się do promocji. 

Zakładając Nest Konto oraz Nest Konto Waluta możecie zdobyć 100 zł premii w formie bonu do sklepu Decathlon. Głównym warunkiem promocji jest wykonanie pojedynczej transakcji bezgotówkowej kartą na kwotę minimum 150 zł. Oprócz bonusu, do waszej dyspozycji będzie w pełni darmowe konto, lokata na 4% w skali roku (na 3 miesiące, do 10.000 zł) oraz konto oszczędnościowe z premią za regularne oszczędzanie.

Sprawdź szczegóły promocji Nest Banku

 

Do 560 zł premii w promocji Banku Millennium

Pomału dobiega również końca akcja Money Mania 10, organizowana wraz z Bankiem Millennium. Promocja kończy się w niedzielę, 28 maja 2017 roku. W tym przypadku możecie zdobyć 100 zł premii w gotówce oraz 100 zł w formie bonu do wykorzystania w serwisie wakacje.pl. Ponadto możecie skorzystać z moneyback za transakcje kartą oraz BLIKIEM. W ten sposób do zdobycia jest kolejne 360 zł. Po spełnieniu prostych warunków (wpływ na 1000 zł oraz jedna transakcja bezgotówkowa kartą lub BLIKIEM) prowadzenie konta, karta oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe. Oprócz tego możecie skorzystać przez rok za darmo z pakietu assistance oraz z produktów oszczędnościowych (lokata na 2,5% w skali roku oraz konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku). 

Sprawdź szczegóły promocji Banku Millennium

 

Do 450 zł premii w promocji mBanku

Promocja mBanku trwa kilka dni dłużej, bo do 31 maja 2017 roku. Zapewnia ona 100 zł w formie bonu do Rossmanna lub 4 bilety do Kina Helios, 50 zł w programie poleceń oraz 300 zł w postaci moneyback. Zasady promocji są stosunkowo proste, zaś prowadzenie konta jest darmowe. Karta będzie natomiast bezpłatna po wykonaniu co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

Sprawdź szczegóły promocji mBanku

 

Voucher o wartości 400 zł do mall.pl w promocji karty kredytowej Citi

Ostatnia z opisywanych promocji to akcja banku Citi Handlowy, która również potrwa jedynie do końca maja 2017 roku. W tym przypadku promowanym produktem jest nie konto, lecz karta kredytowa. Na szczęście wydanie karty jest darmowe, niepobierana jest również opłata miesięczna. Nagrodą w promocji jest voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mall.pl. Głównym warunkiem otrzymania nagrody jest dokonanie transakcji  bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 1000 zł. 

Sprawdź szczegóły promocji banku Citi Handlowy

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Duet lokat w Toyota Banku + 140 zł premii
 
Bank Millennium: 150 zł na start + 250 zł w programie poleceń
 
Otwórz eKonto w mBanku i odbierz nawet 750 zł bonusu
 
300 zł premii za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplciity
 
Voucher do Decathlona o wartości 200 zł z kartą kredytową TMUB
 
500 zł premii w promocjach TMUB + 3% na koncie oszczędnościowym
 
Łatwe 400 zł premii za założenie Konta Optymalnego
 
Citi Handlowy: nawet 600 zł premii za założenie konta Citi Priority
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 100 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *