PKO Bank Polski: 200 zł premii za założenie konta firmowego w II edycji programu poleceń „Moja Firma Moje PKO”

W PKO Banku Polskim trwa II edycja programu poleceń „Moja Firma Moje PKO”, w którym do zdobycia jest 200 zł za założenie rachunku firmowego. Polecający mogą natomiast liczyć na 100 zł premii. Jednocześnie przypominam o trwającym programie poleceń kont osobistych „Mam PKO”, w którym możecie zdobyć 100 zł za założenie konta oraz 50 zł jako polecający.

 

 

Uczestnicy

Premię za założenie konta firmowego mogą zdobyć przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą lub w formie spółki cywilnej. Z promocji wykluczone są osoby, które posiadają konto firmowe w PKO BP lub wobec których rozpatrywany jest wniosek o taki rachunek. Ponadto definiując status nowego klienta, bank stosuje trzyletni okres karencji, licząc od daty rozpoczęcia promocji. Oznacza to, że datą graniczną jest 1 października 2014 roku.

 

Jak założyć promocyjne konto

W ramach promocji do wyboru macie dwa rachunki firmowe: PKO Konto Firmowe oraz PKO Rachunek dla biznesu. O szczegółach obu rachunków opowiem pod koniec wpisu. Wnioski o promocyjne konta dostępne są na dedykowanej stronie programu poleceń. Podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia osoby będącej uczestnikiem programu. Jeśli wśród znajomych i rodziny nie znajdziecie żadnego uczestnika programu poleceń, wówczas kod możecie uzyskać ode mnie. Wystarczy krótka wiadomość poprzez zakładkę Kontakt.

II edycja promocji trwa od 1 października 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku. W tym czasie należy zawnioskować o konto wraz z kartą debetową oraz podpisać umowę za pośrednictwem kuriera. Wypełniając wniosek pamiętajcie o wyrażeniu zgód marketingowych.

 

Warunki zdobycia 200 zł premii

Gdy wasze konta będą już aktywne, wystarczy, że w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy o konto wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 200 zł oraz zapewnicie minimum jeden przelew do ZUS-u (bank nie definiuje minimalnej kwoty przelewu). Płatności muszą zostać wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (transakcje internetowe nie wchodzą w grę).

 

Wypłata premii

Weryfikacja prawa do wypłaty nagrody nastąpi do 50 dni od momentu zakończenia okresu promocji. Sama wypłata natomiast odbędzie się maksymalnie w ciągu 25 dni od momentu weryfikacji. Jak sami pewnie widzicie, terminy te wydają się dość odległe. Jednak w promocji „Mam PKO” bank wypłacał premie o wiele wcześniej, więc miejmy nadzieję, iż w tym przypadku będzie podobnie. Jako przedsiębiorcy, samodzielnie musicie rozliczyć i opodatkować przychód uzyskany w ramach promocji.

 

Informacje dla polecających

Za każde skuteczne polecenie konta firmowego możecie zyskać 100 zł premii. W przypadku polecających nieprowadzących działalności gospodarczej jest to kwota „na czysto”, ponieważ bank sam organizuje kwestie podatkowe. Dla trzech osób, którym uda się polecić jak najwięcej kont, organizator ufundował nagrody dodatkowe: 5000 zł, 3000 zł oraz 1000 zł. Nagrodę dodatkową może otrzymać osoba, która poleci co najmniej 5 kont.

Aby móc zacząć polecać konta firmowe PKO BP, zarejestrujcie się na stronie programu poleceń. Warunkiem udziału w programie jest oczywiście posiadanie konta w PKO BP, aczkolwiek może to być konto osobiste. Kodem polecenia będzie numer telefonu, który na co dzień używacie w ramach współpracy z bankiem PKO BP. Przedsiębiorcy, którzy założą konto w niniejszej promocji mogą stać się polecającymi i polecać konta swoim znajomym (zwielokrotniając zyski z programu).

 

Szczegóły kont firmowych PKO BP

W ramach promocji możecie wybrać PKO Konto Firmowe lub PKO Konto dla biznesu. W obu przypadkach prowadzenie konta będzie darmowe przez 6 miesięcy dla firm, które działają krócej niż 12 miesięcy. Po tym okresie oraz od początku dla firm działających dłużej niż 12 miesięcy, opłaty są następujące:

 

PKO Konto Firmowe

  • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem wykonania przelewu do ZUS-u i płatności kartą za minimum 500 zł w miesiącu, w przeciwnym razie opłata wyniesie 25 zł miesięcznie,
  • 0 zł za pierwsze 30 przelewów internetowych krajowych w miesiącu, kolejne 1 zł,
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej przez pierwszy rok, w kolejnych latach opłata wyniesie 30 zł rocznie,
  • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów PKO Banku Polskiego.

 

PKO Konto dla biznesu

  • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia miesięcznych wpływów na konto w kwocie minimum 50.000 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 49 zł miesięcznie,
  • 0 zł za przelewy do ZUS i US, koszt pozostałych przelewów to 0,75 zł,
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej przez pierwszy rok, w kolejnych latach opłata wyniesie 30 zł rocznie,
  • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów PKO Banku Polskiego.

 

Konta firmowe w PKO BP nie są tanie i dość ciężko rekomendować je jako „konta na lata”. Jednak spełniając warunki promocji oraz warunki zwalniające z opłat za użytkowanie konta, premię możecie uzyskać w pełni bezkosztowo.

Dokumenty związane z promocją:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
Getin Bank: do 180 zł zwrotu w formie 5% moneyback
 
Karnet OK System (warty 756 zł) za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *