Plush Abo – analiza oferty telekomunikacyjnej no-limit z dużymi paczkami Internetu za 25 zł miesięcznie oraz promocją „3 miesiące gratis”

Opłata za abonament telefoniczny to jeden z tych wydatków w budżecie domowym, które w prosty sposób można zredukować. Na polskim rynku trwa istna wojna cenowa, w której uczestniczy czterech głównych operatorów oraz masa operatorów wirtualnych. O ile do tych drugich jestem sceptycznie nastawiony, o tyle przeniesienie numeru w ramach głównych telekomów jest bardzo proste, bezpieczne i pozwala zaoszczędzić konkretne kwoty. Dzisiaj przedstawiam Wam analizę oferty Plush Abo. Plush to marka należąca do Polkomtela – operatora sieci telefonii komórkowej Plus. Propozycja Plush Abo jest w pełni kompletna. Zawiera nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i na numery stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y, duży pakiet Internetu, elastyczną umowę oraz wiele innych ciekawych rozwiązań. To wszystko za 25 zł miesięcznie!

 

 

Podstawy

Dożyliśmy pięknych czasów, gdzie wszelkie no-limit w zakresie usług GSM to rynkowy standard. Plush Abo to marka skierowana głównie do osób młodych, które bardziej nastawiają się na surfowanie po Internecie, niż dzwonienie i SMS-owanie. Dzięki temu operator Plusha bez problemu może zaoferować braki limitów za tak niską cenę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby z oferty skorzystali również nieco starsi użytkownicy komórek. W ramach abonamentu otrzymacie:

 • nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych,
 • nielimitowane rozmowy na krajowe numery stacjonarne,
 • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych.

 

Powyższe dane to podstawy podstaw. Dalej zachodzi już pewne zróżnicowanie. Do wyboru macie ofertę na czas nieokreślony z elastyczną umową lub umowę na 24 miesiące. Tą pierwszą możecie wypowiedzieć w każdym momencie, z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia. To dobra opcja dla tych, którzy często lubią zmieniać operatora. Druga opcja to standardowa umowa terminowa, która daje pewne profity, o których mowa poniżej.

 

W ofercie na czas nieokreślony w abonamencie za 25 zł dostajecie 10 GB Internetu na start. Jednak oferta na czas określony gwarantuje „dodatkowe gigsy za lojalność”:

+ 2 GB po 3 miesiącach– Razem 12 GB,

+ 4 GB po 6 miesiącach– Razem 14 GB,

+ 6 GB po 12 miesiącach– Razem 16 GB,

+ 10 GB po 24 miesiącach– Razem 20 GB.

 

Jeśli chodzi o umowę na 24 miesiące, pakiet internetowy jest stały i wynosi 15 GB. W przypadku zarówno umowy na czas nieokreślony, jak i tej na 24 miesiące otrzymacie nielimitowany pakiet social: Facebook, Instagram, Messenger oraz WhatsApp. Korzystając z tych aplikacji „nie przejadacie” otrzymanych danych pakietowych. Oprócz tego, umowa na 24 miesiące zawiera 3-miesięczny pakiet YouTube. Standardowo, 2,5 GB pakietu YouTube możecie dokupić za 5 zł miesięcznie. 

 

Nowy numer a przeniesienie numeru

Plush Abo pamięta również o premiowaniu za przeniesienie numeru. Osoby, które zdecydują się podpisać umowę na 24 miesiące otrzymają 3 miesiące gratis. Pozwoli to zaoszczędzić 75 zł (3 miesiące po 25 zł). W przypadku umowy na czas nieokreślony oferta jest taka sama zarówno w przypadku nowego numeru, jak i podczas przeniesienia.

 

W parze jeszcze lepiej

Kupując dwa dowolne abonamenty Plush Abo otrzymacie 5 zł zniżki na każdym z nich. Dzięki temu, opłata za pojedynczy abonament wyniesie jedynie 20 zł. Dotyczy to zarówno oferty na czas nieokreślony, jak i tej na 24 miesiące.

 

Wakacje od Abo lub zmiana na niższy pakiet

Plush Abo pozwala zrobić sobie wakacje od płacenia abonamentu. Wystarczy wysłać SMS-a o odpowiedniej treści, by w kolejnym miesiącu nie została naliczona opłata za abonament. Wówczas wyłączone zostaną wszelkie no-limity. Będziecie jednak mogli odbierać połączenia przychodzące i SMS-y oraz korzystać z usług wychodzących po stawkach cennikowych. Inną możliwością jest przełączenie na tańsze pakiety, które również są dostępne w Plush Abo. Abonament „Abo S” za 10  zł zawiera 1 GB Internetu oraz SMS-y i MMS-y za darmo (za połączenia zapłacicie według stawek taryfowych – 29 gr za 1 minutę), zaś abonament „Abo M” za 20 zł gwarantuje darmowe rozmowy oraz 3 GB Internetu (SMS-y i MMS-y po 19 groszy). Abonamenty „S” i „M” zapewniają uboższy pakiet social, bo jedynie Facebooka.

 

Zainteresowany? Zainteresowana? Zainteresowani? Jeśli tak, z konkretnej oferty możecie skorzystać na głównej stronie Plusha lub korzystając z moich linków partnerskich (w ten sposób otrzymam prowizję za polecenie, a ty skorzystasz z tej samej oferty co na stronie głównej operatora). Wybierz jedną z poniższych opcji:

 

Wszelkie cenniki oraz regulaminy znajdziecie po kliknięciu w wybrany link, a następnie w szczegóły oferty.

 

Źródło grafik: Prezentacja „Operuj swoim Abo bez konsekwencji!”.

http://www.biuroprasowe.plus.pl/_files_/prezentacje/Plush_ABO_operuj_swoim_abo_bez_konsekwencji_-_prezentacja.pdf

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

150 zł premii na start w promocji Banku Millennium
 
Nawet 1000 zł premii za założenie eKonta od mBanku
 
Karta kredytowa Citi + voucher o wartości 400 zł na Allegro
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon 200 zł do fly.pl
 
Karta kredytowa Citi + smartfon LG K4 o wartości 499 zł
 
Inteligo: 100 zł premii za założenie konta w programie "Mam Inteligo"
 
ING Bank Śląski: 100 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

18 Comments

 1. W sumie, to faktycznie się to opłaca! Dobra cena, dobra usługa – dzięki, napewno sprawdzę. Zawsze trzeba próbować gdzies zaoszczędzić kilka groszy.

 2. faktycznie dobra oferta. Jestem w Play na kartę i tu mam opcję też za 25zł miesiecznie, ale dostaje „tylko” rozmowy bez limitu, SMSy bez limitu i 6GB transferu. Kasa więc ta sama a w Pluszu dają dodatkowo MMSy bez limitu i sporo większą paczkę danych.

  Abonament na klasyczne 2 lata troche przeraża długością założonej dobrowolnie pętli na szyję, ale w opcji na czas nieokreślony… w sumie to czemu nie 😀

 3. A da sie polaczyc: przeniesienie 2 numerow (moj i chlopaka), umowa na 24 mce (3 mce za darmo kazde z nas) i obnizka dla nas obojga abonamentu do 20zl) ?

  • Jeśli kupisz dwa lub więcej numerów otrzymujesz zniżkę na wszystkie numery. Usługa dotyczy tylko abonamentów w wysokości 25 zł.

    • Ta opcja jest dostępna dla przenoszących numer do oferty Plush ABO z innej sieci albo zawierających nowe umowy.
     W Plusie możesz skorzystać z innej podobnej oferty 😉 Już za 44,99 zł możesz mieć dwa numery w ofercie DUET. Kwota abonamentowa dla pierwszej umowy dodatkowej będzie za 0 zł, a każda kolejna tylko 25 zł. Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.plus.pl/abonament-duet/nowy-numer

 4. InMedio jest totalnie nieprzygotowany do sprzedaży PLUSH ABO 10 GB. Próbowałem w SIMPLY w Warszawie. Gość pierwszy raz o tym słyszał ode mnie. W Kielcach, dziewczyna musiała zamknąć interes, żeby wypełnić wszystkie kwity. Operacja trwała około godziny i tak się pomyliła. Zróbcie coś z tym, bo oferta jest OK, ale sprzedaż – brak komentarza.

 5. Świetny wpis oby więcej takich. Ja już przeniosłem dwa numery do Plush ja i żona teraz będą przechodzić rodzice. Wybraliśmy opcję na czas nieokreślony. Zastanawia mnie jedno w której ofercie są dodatkowe gigsy za lojalność na czas nieokreślony czy na 24 miesiące ?

  • Hej. W ofercie na 24 miesiące, paczka ma stałe 15 Gb Internetu. Dodatkowe Gigsy doliczane są w ofercie na czas nieokreślony. To taka premia za lojalność. W tym przypadku zaczyna się od 10 Gb. 🙂

 6. A jak jest z oplatami poza krajem ale w Uni Europejskiej? Czy tez sa darmowe rozmowy i sms czy platne juz? W ofercie plush abo 10gb za 25zl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *