Plush Abo – analiza oferty telekomunikacyjnej no-limit z dużymi paczkami Internetu za 25 zł miesięcznie oraz promocją „3 miesiące gratis”

Opłata za abonament telefoniczny to jeden z tych wydatków w budżecie domowym, które w prosty sposób można zredukować. Na polskim rynku trwa istna wojna cenowa, w której uczestniczy czterech głównych operatorów oraz masa operatorów wirtualnych. O ile do tych drugich jestem sceptycznie nastawiony, o tyle przeniesienie numeru w ramach głównych telekomów jest bardzo proste, bezpieczne i pozwala zaoszczędzić konkretne kwoty. Dzisiaj przedstawiam Wam analizę oferty Plush Abo. Plush to marka należąca do Polkomtela – operatora sieci telefonii komórkowej Plus. Propozycja Plush Abo jest w pełni kompletna. Zawiera nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i na numery stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y, duży pakiet Internetu, elastyczną umowę oraz wiele innych ciekawych rozwiązań. To wszystko za 25 zł miesięcznie!

 

 

Podstawy

Dożyliśmy pięknych czasów, gdzie wszelkie no-limit w zakresie usług GSM to rynkowy standard. Plush Abo to marka skierowana głównie do osób młodych, które bardziej nastawiają się na surfowanie po Internecie, niż dzwonienie i SMS-owanie. Dzięki temu operator Plusha bez problemu może zaoferować braki limitów za tak niską cenę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby z oferty skorzystali również nieco starsi użytkownicy komórek. W ramach abonamentu otrzymacie:

 • nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych,
 • nielimitowane rozmowy na krajowe numery stacjonarne,
 • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych.

 

Powyższe dane to podstawy podstaw. Dalej zachodzi już pewne zróżnicowanie. Do wyboru macie ofertę na czas nieokreślony z elastyczną umową lub umowę na 24 miesiące. Tą pierwszą możecie wypowiedzieć w każdym momencie, z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia. To dobra opcja dla tych, którzy często lubią zmieniać operatora. Druga opcja to standardowa umowa terminowa, która daje pewne profity, o których mowa poniżej.

 

W ofercie na czas nieokreślony w abonamencie za 25 zł dostajecie 10 GB Internetu na start. Jednak oferta na czas określony gwarantuje „dodatkowe gigsy za lojalność”:

+ 2 GB po 3 miesiącach– Razem 12 GB,

+ 4 GB po 6 miesiącach– Razem 14 GB,

+ 6 GB po 12 miesiącach– Razem 16 GB,

+ 10 GB po 24 miesiącach– Razem 20 GB.

 

Jeśli chodzi o umowę na 24 miesiące, pakiet internetowy jest stały i wynosi 15 GB. W przypadku zarówno umowy na czas nieokreślony, jak i tej na 24 miesiące otrzymacie nielimitowany pakiet social: Facebook, Instagram, Messenger oraz WhatsApp. Korzystając z tych aplikacji „nie przejadacie” otrzymanych danych pakietowych. Oprócz tego, umowa na 24 miesiące zawiera 3-miesięczny pakiet YouTube. Standardowo, 2,5 GB pakietu YouTube możecie dokupić za 5 zł miesięcznie. 

 

Nowy numer a przeniesienie numeru

Plush Abo pamięta również o premiowaniu za przeniesienie numeru. Osoby, które zdecydują się podpisać umowę na 24 miesiące otrzymają 3 miesiące gratis. Pozwoli to zaoszczędzić 75 zł (3 miesiące po 25 zł). W przypadku umowy na czas nieokreślony oferta jest taka sama zarówno w przypadku nowego numeru, jak i podczas przeniesienia.

 

W parze jeszcze lepiej

Kupując dwa dowolne abonamenty Plush Abo otrzymacie 5 zł zniżki na każdym z nich. Dzięki temu, opłata za pojedynczy abonament wyniesie jedynie 20 zł. Dotyczy to zarówno oferty na czas nieokreślony, jak i tej na 24 miesiące.

 

Wakacje od Abo lub zmiana na niższy pakiet

Plush Abo pozwala zrobić sobie wakacje od płacenia abonamentu. Wystarczy wysłać SMS-a o odpowiedniej treści, by w kolejnym miesiącu nie została naliczona opłata za abonament. Wówczas wyłączone zostaną wszelkie no-limity. Będziecie jednak mogli odbierać połączenia przychodzące i SMS-y oraz korzystać z usług wychodzących po stawkach cennikowych. Inną możliwością jest przełączenie na tańsze pakiety, które również są dostępne w Plush Abo. Abonament „Abo S” za 10  zł zawiera 1 GB Internetu oraz SMS-y i MMS-y za darmo (za połączenia zapłacicie według stawek taryfowych – 29 gr za 1 minutę), zaś abonament „Abo M” za 20 zł gwarantuje darmowe rozmowy oraz 3 GB Internetu (SMS-y i MMS-y po 19 groszy). Abonamenty „S” i „M” zapewniają uboższy pakiet social, bo jedynie Facebooka.

 

Zainteresowany? Zainteresowana? Zainteresowani? Jeśli tak, z konkretnej oferty możecie skorzystać na głównej stronie Plusha lub korzystając z moich linków partnerskich (w ten sposób otrzymam prowizję za polecenie, a ty skorzystasz z tej samej oferty co na stronie głównej operatora). Wybierz jedną z poniższych opcji:

 

Wszelkie cenniki oraz regulaminy znajdziecie po kliknięciu w wybrany link, a następnie w szczegóły oferty.

 

Źródło grafik: Prezentacja „Operuj swoim Abo bez konsekwencji!”.

http://www.biuroprasowe.plus.pl/_files_/prezentacje/Plush_ABO_operuj_swoim_abo_bez_konsekwencji_-_prezentacja.pdf

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
Getin Bank: do 180 zł zwrotu w formie 5% moneyback
 
Karnet OK System (warty 756 zł) za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

20 Comments

 1. W sumie, to faktycznie się to opłaca! Dobra cena, dobra usługa – dzięki, napewno sprawdzę. Zawsze trzeba próbować gdzies zaoszczędzić kilka groszy.

 2. faktycznie dobra oferta. Jestem w Play na kartę i tu mam opcję też za 25zł miesiecznie, ale dostaje „tylko” rozmowy bez limitu, SMSy bez limitu i 6GB transferu. Kasa więc ta sama a w Pluszu dają dodatkowo MMSy bez limitu i sporo większą paczkę danych.

  Abonament na klasyczne 2 lata troche przeraża długością założonej dobrowolnie pętli na szyję, ale w opcji na czas nieokreślony… w sumie to czemu nie 😀

 3. A da sie polaczyc: przeniesienie 2 numerow (moj i chlopaka), umowa na 24 mce (3 mce za darmo kazde z nas) i obnizka dla nas obojga abonamentu do 20zl) ?

  • Jeśli kupisz dwa lub więcej numerów otrzymujesz zniżkę na wszystkie numery. Usługa dotyczy tylko abonamentów w wysokości 25 zł.

    • Ta opcja jest dostępna dla przenoszących numer do oferty Plush ABO z innej sieci albo zawierających nowe umowy.
     W Plusie możesz skorzystać z innej podobnej oferty 😉 Już za 44,99 zł możesz mieć dwa numery w ofercie DUET. Kwota abonamentowa dla pierwszej umowy dodatkowej będzie za 0 zł, a każda kolejna tylko 25 zł. Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.plus.pl/abonament-duet/nowy-numer

 4. InMedio jest totalnie nieprzygotowany do sprzedaży PLUSH ABO 10 GB. Próbowałem w SIMPLY w Warszawie. Gość pierwszy raz o tym słyszał ode mnie. W Kielcach, dziewczyna musiała zamknąć interes, żeby wypełnić wszystkie kwity. Operacja trwała około godziny i tak się pomyliła. Zróbcie coś z tym, bo oferta jest OK, ale sprzedaż – brak komentarza.

 5. Świetny wpis oby więcej takich. Ja już przeniosłem dwa numery do Plush ja i żona teraz będą przechodzić rodzice. Wybraliśmy opcję na czas nieokreślony. Zastanawia mnie jedno w której ofercie są dodatkowe gigsy za lojalność na czas nieokreślony czy na 24 miesiące ?

  • Hej. W ofercie na 24 miesiące, paczka ma stałe 15 Gb Internetu. Dodatkowe Gigsy doliczane są w ofercie na czas nieokreślony. To taka premia za lojalność. W tym przypadku zaczyna się od 10 Gb. 🙂

 6. A jak jest z oplatami poza krajem ale w Uni Europejskiej? Czy tez sa darmowe rozmowy i sms czy platne juz? W ofercie plush abo 10gb za 25zl

 7. Ten numer tymczasowy przy przenoszeniu numeru z innej sieci to jawne oszustwo. Jeśli masz abonament np. z miesięcznym okresem wypowiedzenia w swojej sieci, to za ten miesiąc Plush również wystawi Ci fakturę.
  To jest chore, nie po to przenoszę numer, żeby korzystać z jakiegoś tymczasowego. Ten, kto to wymyślił jest upośledzonym złodziejem.

 8. I wlasnie dostalem negatywna odpowiedz na reklamacje.przenioslem dwa numery z playa .wybralem nie wiem po co a wlasciwie wiedzialem umowe 24 miesiace.myslalem ,ze bede mial 3 mce gratis.za moment przyszla faktura.ni nie odjete.po reklamacji.udziela rabat za 2 numery ale z 3 msc nici ,poniewaz twierdza ze to tylko dla przenoszonych numerow z abonamentow lub mixow.
  Powoluja sie na jakis punkt regulaminu promocji.
  Oczywiscie na stronie ani slowwm o tym.dzwonilem na infolinie i oczywiscie tam mowili ze 3 gratis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *