Powrót promocji: Testuj płyny do płukania ust Listerine i odbierz zwrot środków na konto

We wrześniu zeszłego roku postanowiłem opisać promocję płynów Listerine w ramach której mogliście otrzymać zwrot środków za przetestowanie 1 litra produktów tej marki. Jak się okazało, artykuł cieszył się sporym zainteresowaniem, zaś z samej akcji korzystaliście chętnie i „rodzinnie” 🙂 W związku z tym mam dla Was dobrą wiadomość. Wraz z początkiem roku ruszyła kolejna edycja promocji „21 dni do pełnej ochrony jamy ustnej”, w której również można uzyskać do 37,98 zł zwrotu. Warunki promocji pozostały w zasadzie niezmienne. Co ważne, w bieżącej edycji mogą wziąć udział również osoby, które otrzymały zwrot w ramach poprzedniej akcji.

 

 

Zasady promocji „21 dni pełnej ochrony jamy ustnej”

W ramach testu należy zakupić łącznie 1 litr płynów do płukania jamy ustnej Listerine. Płyny możecie zakupić w dowolnej konfiguracji pod względem wielkości opakowań (opakowanie 1-litrowe, 2 x 500 ml lub 4 x 250 ml). Do wyboru macie całą gamę produktów oferowanych przez Listerine – tutaj znajdziecie ich listę wraz z opisami. Zakupu płynu/płynów należy dokonać od 1 stycznia 2018 roku do 28 lutego 2017 roku. Oczywiście koniecznie musicie zachować paragon. 

Teraz pozostaje Wam już testowanie zakupionych produktów przez co najmniej 21 dni. Jeśli nie poczujecie satysfakcji, po upływie 21 dni od momentu zakupu możecie wydrukować, wypełnić i podpisać formularz promocyjny (ostatnie strony regulaminu), po czym wysłać go wraz z paragonem na adres organizatora promocji. Zgłoszenie powinno być wysłane w terminie najpóźniej do dnia 28 marca 2018 roku. Środki zostaną przelane Wam na konto maksymalnie w ciągu 30 dni od zgłoszenia (w ostatniej edycji trzeba było dość długo czekać na realizację wypłaty).

Maksymalny zwrot dla jednej osoby wynosi 37,98 zł. Regulamin nie zawiera wykluczeń co do udziału w promocji osób mieszkających pod tym samym adresem, członków rodzin i tak dalej. W związku z tym, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z akcji nawet w kilka osób. Wysyłka formularzy jednym listem również nie stanowi przeszkody co do wypłaty zwrotu.

Zanim weźmiecie udział w promocji, zapoznajcie się z:

 

Najlepsza promocja na blogu – w pełni darmowa karta kredytowa Citi Simplicity z prezentem w postaci vouchera o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro.pl.

 Sprawdź szczegóły

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Voucher Biedronki o wartości 300 zł z kartą kredytową Citi Simplciity
 
Voucher do perfumerii Douglas o wartości 400 zł z kartą kredytową Citi
 
500 zł premii w promocjach TMUB + 3% na koncie oszczędnościowym
 
Karta kredytowa Citi + voucher o wartości 400 zł na Allegro
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon 200 zł do fly.pl
 
Inteligo: 100 zł premii za założenie konta w programie "Mam Inteligo"
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *