Promocja „Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay”, akcja została skrócona do 7 sierpnia 2017 roku

Świetna promocja dla osób korzystających na co dzień z komunikacji miejskiej. Kupując bilet poprzez aplikację mPay jego koszt wyniesie tylko 1 zł. To spora oszczędność, ponieważ promocją objęte są również bilety czasowe (np. 90-minutowy bilet w Warszawie, który standardowo kosztuje 7 zł).

Aktualizacja: pula przeznaczona na promocję została wyczerpana. Na szczęście organizator promocji przedłużył akcję do 7 sierpnia 2017 roku. Korzystajcie póki możecie. W międzyczasie do systemu mPay przystąpiły Kielce i Sieradz. Mieszkańcy obu miast również mogą kupować bilety za symboliczną złotówkę.

 

 

Zasady promocji

Promocja obowiązuje dla następujących miast/przewoźników: Białystok, Częstochowa, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Kraków, Kraśnik, KZG GOP i MZKP, Lublin, Łódź, Ostrołęka, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Stargard, Warszawa, WKD, Włocławek, Zduńska Wola. Szczegółowy wykaz biletów biorących udział w promocji dostępny jest w załączniku do regulaminu promocji.

[aktualizacja: Na wniosek Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu, Promocja nie obejmuje biletów na przejazd środkami komunikacji miejskiej na terenie Poznania, w związku z czym zmianie ulega Załącznik nr 1 do Regulaminu. Szczegóły w zaktualizowanym regulaminie (w aneksie)].

Promocja przeznaczona jest dla użytkowników aplikacji mobilnej mPay Płatności Mobilne. Bilet w promocyjnej cenie 1 zł możecie zakupić za pośrednictwem portfela elektronicznego MasterPass. Bilet należy zakupić przed wejściem do środka komunikacji miejskiej. Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe (do 90 minut). Minimalny koszt biletu musi wynieść 1,10 zł, zaś maksymalny 9 zł. Podczas jednej płatności można zakupić wyłącznie 1 promocyjny bilet.

Promocja trwa od 26 czerwca 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania puli środków przeznaczonych na promocję. Ta zaś wynosi 80.000 zł. Organizator ogłosi zakończenie trwania promocji z co najmniej 10-dniowym wyprzedzeniem.

Szczegóły w regulaminie promocji oraz na stronie mPay. Instrukcję ukazującą jak wygląda zakup biletów z wykorzystaniem MasterPassa znajdziecie na tej podstronie.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Duet lokat w Toyota Banku + 140 zł premii
 
Bank Millennium: 150 zł na start + 250 zł w programie poleceń
 
Otwórz eKonto w mBanku i odbierz nawet 750 zł bonusu
 
300 zł premii za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplciity
 
Voucher do Decathlona o wartości 200 zł z kartą kredytową TMUB
 
500 zł premii w promocjach TMUB + 3% na koncie oszczędnościowym
 
Łatwe 400 zł premii za założenie Konta Optymalnego
 
Citi Handlowy: nawet 600 zł premii za założenie konta Citi Priority
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 100 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

6 Comments

    • W tej promocji biorą udział tylko GoPay i mPay. Inne aplikacje jak Mobilet, Sky Cash czy CallPay również miewają swoje promocje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *