Promocja Visa Checkout i POLREGIO: 50% zniżki (do 10 zł) za zakup biletu kolejowego

Ruszyła kolejna akcja promująca usługę portfela elektronicznego Visa Checkout. Tym razem możecie skorzystać z 50% rabatu (maksymalnie 10 zł) na zakup biletu kolejowego w serwisie biletyregionalne.pl. Z rabatu możecie skorzystać jednorazowo.

 

 

Zasady promocji

Usługę Visa Checkout omawiałem na blogu dwukrotnie, przy okazji promocji z oleole.pl oraz RTV EURO AGD, a także z Ravelo.pl. Promocja z POLREGIO trwa od 26 lipca 2017 roku do 30 października 2017 roku. W tym czasie należy zakupić bilet w serwisie biletyregionalne.pl i wybrać metodę płatności Visa Checkout. Jeśli wcześniej nie korzystaliście z tej formy płatności, niezbędna będzie rejestracja oraz dodanie karty płatniczej (może to być zarówno VISA, jak i MasterCard). Po wybraniu płatności Visa Checkout, rabat zostanie naliczony automatycznie.

Pula rabatów jest ograniczona, choć regulamin nie podaje szczegółowych danych. W przypadku wyczerpania się puli rabatów, promocja zostanie zakończona. Bilet zakupiony z rabatem nie podlega zwrotowi ani wymianie.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

Gdzie jeszcze znaleźć zniżki na podróże?

Posiadacze konta w mBanku mogą skorzystać z dwóch promocji w ramach mOkazji. Pierwsza z nich to 15% zniżki na zakup biletu PolskiBus.com. Z promocji możecie skorzystać jednorazowo, zaś maksymalny zwrot wynosi 20 zł. Druga mOkazja to 20% zwrotu za zakup biletu kolejowego w serwisie Koleo.pl. Z tej promocji też możecie skorzystać jednorazowo, zaś maksymalny zwrot to 5 zł. Szczegóły znajdziecie po zalogowaniu do bankowości elektronicznej mBanku.

Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w mBanku, a chcecie korzystać z tego typu promocji, zachęcam Was do zapoznania się z artykułem Zgarnij premię z eKontem od mBanku i odbierz nawet 800 zł premii.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Voucher Biedronki o wartości 300 zł z kartą kredytową Citi Simplciity
 
Voucher do perfumerii Douglas o wartości 400 zł z kartą kredytową Citi
 
500 zł premii w promocjach TMUB + 3% na koncie oszczędnościowym
 
Karta kredytowa Citi + voucher o wartości 400 zł na Allegro
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon 200 zł do fly.pl
 
Inteligo: 100 zł premii za założenie konta w programie "Mam Inteligo"
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *