Promocyjne rachunki firmowe

 

600 zł premii za założenie konta firmowego „Firma to Ja” w Idea Banku

W ramach promocji Idea Banku możecie zyskać 600 zł premii w skali roku. Bonus nie jest wypłacany jednorazowo, lecz w formie comiesięcznych premii po 50 zł. Premiowane są różne czynności – utrzymywanie odpowiedniego salda na rachunku, korzystanie z księgowości online, czy przelewy do ZUS lub US. Najłatwiej jednak uzyskać bonus dzięki wpłatom we wpłatomacie. Tak naprawdę 3 wpłaty w miesiącu zapewnią Wam otrzymanie 50 zł premii miesięcznej. Prowadzenie konta „Firma to Ja” jest darmowe, tak samo jak przelewy internetowe oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Obsługa karty jest darmowa w przypadku zapewnienia transakcji bezgotówkowych na kwotę 400 zł lub…dokonania wpłat gotówki w wyznaczonych wpłatomatach na kwotę nie niższą niż 1000 zł. 

Szczegóły promocji znajdziecie w artykule – Idea Bank.

 

200 zł premii na za założenie Konta Direct dla Firmy w banku ING

Bardzo łatwą premię możecie również otrzymać w ramach promocji ING Banku Śląskiego. 200 zł otrzymacie w zasadzie za samo założenie konta (wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej) oraz wykonanie jednego przelewu do ZUS-u. Co ciekawe, bank nie precyzuje jaka musi być kwota przelewu. Oznacza to, że może on mieć nawet symboliczną wartość. Oprócz tego możecie otrzymać 100 firmowych wizytówek w zupełności za darmo. Ich wartość to ponad 30 zł. Prowadzenie konta oraz przelewy internetowe są darmowe, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonacie przelew do ZUS lub US, bądź na konto firmowe wpłynie łącznie minimum 2000 zł (za wyjątkiem przelewów między rachunkami własnymi firmy). Karta debetowa jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą, wyniesie co najmniej 300 zł w ciągu danego miesiąca kalendarzowego.

Szczegóły promocji znajdziecie w artykule – Konto Direct dla Firmy.

 

1500 zł premii na za założenie iKonta Biznes w Alior Banku

Alior Bank oferuje rekordową premię. 1500 zł robi wrażenie, dlatego grafikę z tą informacją umieściłem na początku wpisu. Oczywiście warunki uzyskania bonusu są nieco trudniejsze. Bonus nie jest wypłacany jednorazowo, lecz po maksymalnie 125 zł w ciągu 12 miesięcy. Podobnie jak w promocji Idea Banku premie wypłacane są za różne czynności – przelewy, transakcje kartą, utrzymanie salda na koncie, czy skorzystanie z dodatkowych usług Alior Banku. O ile zgarnięcie pełnych 1500 zł będzie dość trudne, o tyle kwota 700 zł – 1100 zł jest w zasięgu większości przedsiębiorców (szczegółów dowiecie się w artykule poświęconym tej promocji). Prowadzenie iKonta Biznes jest darmowe w przypadku zapewnienia średniomiesięcznego salda na kwotę 1000 zł oraz wyrażenia zgody na komunikację marketingową. Karta do konta jest darmowa w przypadku dokonania 4 transakcji bezgotówkowych.

Szczegóły promocji znajdziecie w artykule – iKonto Biznes.