Szybka akcja BZ WBK: 100 zł do wykorzystania na Allegro.pl za założenie Konta Jakie Chcę – banalne warunki i krótki okres karencji!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Konto Jakie Chcę pojawiło się w ofercie BZ WBK kilka miesięcy temu. Dotychczas bank nie organizował żadnych promocji z premią, lecz skupiał się na transformacji rachunków dotychczasowych klientów. Na szczęście impas ten został zakończony…i to z przytupem. Właśnie ruszyła świetna promocja Konta Jakie Chcę w ramach której możecie zdobyć 100 zł premii w formie vouchera do wykorzystania na Allegro.pl. Warunki otrzymania nagrody są banalne: wystarczy aktywować konto oraz zapewnić dowolny wpływ na kwotę 500 zł, przykładowo z waszego konta w innym banku. Co ważne, regulamin nie wymaga wyrabiania karty debetowej oraz wykonywania jakichkolwiek transakcji bezgotówkowych. Zapytacie – co z okresem karencji? Tutaj kolejna świetna wiadomość – datą definiującą status nowego klienta jest 1 grudnia 2017 roku! Tak proste promocje lubimy i z nich korzystamy 🙂 UWAGA – limit wniosków to tylko 1000 sztuk!

 

 

Zasady promocji

Uczestnikiem promocji może być osoba, która na dzień 1 grudnia 2017 roku nie posiadała konta prowadzonego przez Bank Zachodni WBK.

Jeśli spełniacie podstawowy warunek uczestnictwa, wystarczy, że wypełnicie wniosek o Konto Jakie Chcę na dedykowanej stronie promocji oraz zawrzecie umowę do 22 grudnia 2017 roku. Możecie to zrobić na 3 sposoby:

  • za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku (do wyboru macie: mBank, Bank Pekao, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, eurobank, NET BANK oraz Raiffeisen Polbank) – w tym przypadku należy wykonać przelew weryfikacyjny na 1 zł z banku, w którym posiadacie konto (przelew podlega zwrotowi).  Pamiętajcie, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku i w dowodzie osobistym. Przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał Twój wzór podpisu), konieczne będzie również załączenie skanu dowodu osobistego do wniosku internetowego,
  • za pośrednictwem kuriera – przez podpisanie umowy w dogodnym czasie i miejscu (na przykład w pracy lub szkole) – konieczne jest załączenie skanu dokumentu do wniosku,
  • za pośrednictwem weryfikacji w rozmowie wideo z doradcą – konieczne jest posiadanie urządzenia wyposażonego w kamerę z dostępem do internetu oraz przeglądarką internetową inną niż Internet Exploler.

Akcja jest bardzo krótka. Jeśli zamierzacie wybrać opcję z kurierem, polecam złożyć wniosek jak najszybciej. Musicie pamiętać, iż obecnie trwa gorączka świątecznych zakupów, zatem finalizacja umowy może trochę potrwać. Ciekawą opcją jest videorozmowa z doradcą. O ile przelew weryfikacyjny dość często sprawia problemy, o tyle ten sposób zawarcia umowy jest ciekawym novum, które warto przetestować i które powinno sprawiać mniej problemów niż przelew inicjujący. Przy okazji będziecie mogli (a w zasadzie mogły) pochwalić się nową fryzurą 😉

 

Co dalej? Teraz wystarczy, że do końca grudnia 2017 roku otrzymacie e-mail lub SMS z informacją o aktywacji konta, zalogujecie się do bankowości elektronicznej lub mobilnej oraz zapewnicie wpływ na konto w kwocie minimum 500 zł.

To wszystko! Bon na Allegro o wartości 100 zł otrzymacie mailowo do 15 stycznia 2018 roku. Premia zwolniona jest z opodatkowania. Po szczegóły odsyłam Was do krótkiego regulaminu promocji „Zyskaj z Kontem Jakie Chcę – edycja I”.

 

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i odbierz 100 zł premii

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

Osobom, którym zależy głównie na zdobyciu premii i późniejszym zamknięciu konta wystarczą w zasadzie trzy informacje: prowadzenie konta, smsKody oraz przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe.

 

W ramach promocji nie ma potrzeby wnioskowania o kartę debetową. Jeśli jednak zdecydujecie się ją wyrobić (do wyboru VISA lub MasterCard) możecie uniknąć opłaty z tytułu użytkowania karty (5 zł) pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Możecie również wybrać wariant zwolnienia z pobierania opłaty po wykonaniu płatności na sumę 500 zł lub stałą opłatę miesięczną za kartę w wysokości 3 zł. 

Co do bankomatów, bez prowizji wypłacicie gotówkę z maszyn należących do BZ WBK. Wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce wiąże się z kosztem wynoszącym 5 zł (opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat lub bez względu na wiek, gdy gotówkę wypłacacie BLIKIEM ). Możecie również wykupić pakiet abonamentowy uprawniający do nielimitowanych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce za 0 zł. Koszt takiego pakietu to 7 zł, co jest raczej bez sensu w sytuacji, gdy na rynku znajdują się konta zapewniające wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za bezwarunkowe 0 zł. 

 

BZ WBK nigdy nie grzeszył świetną oferta depozytową, aczkolwiek po założeniu konta możecie skorzystać z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Okres lokaty to 4 miesiące, zaś zakres kwot do ulokowania od 1000 zł do 20.000 zł.

 

1% zwrotu od płatności rachunków

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, należy udać się do dowolnej placówki banku (już po otwarciu konta), by potwierdzić opłacane faktury. Później wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet. 

 

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i odbierz 100 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
Getin Bank: do 180 zł zwrotu w formie 5% moneyback
 
Karnet OK System (warty 756 zł) za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

7 Comments

  1. Czy da się skorzystać z tej promocji i dodatkowo być poleconym przez kogoś, czy to byłoby już za dużo szczęścia?

    • Za dużo, bo inne (dedykowane) linki. Ale niedługo ma być lepsza promocja, więc możesz poczekać 😀

      • To czekam, bo od kilku dni noszę się z zamiarem założenia tego konta, ale pomyślałem, że w nowym roku może pojawią się jakieś promocje do niego.

  2. sciema dla ubogich promocja ruszyła 1 grudnia weryfikacja video zrywa nie przeszla mi i dobrze niby slabe zdjecia bo potem się dowiedzialem ze to dla 1000 pierwszych i nikt mi nie mogl odpowiedziec czy jestem w tym 1000 i potem się dowiem czy jestem w tym gronie wg mnie limit wykorzystany i strona sie zamyka oni nalapia z kilkadziesiat tysiecy jeleni i potem sie dowiadujesz ze sie nie zalapales taka zaj… promka sic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *