T-Mobile Usługi Bankowe: duże ograniczenia w ramach moneyback od maja 2017 roku

Jeśli posiadacie konto w T-Mobile Usługi Bankowe to możecie mieć dzisiaj zły dzień. Bank rozsyła maile z informacją o zmianach tabeli opłat oraz regulaminu promocji 5% moneyback. O ile zmiany w TOiP są kosmetyczne i dotyczą niezbyt ważnych aspektów (opłaty monitorujące i windykacyjne oraz usunięcie nieaktualnych zapisów), o tyle moneyback będzie dość mocno ograniczony.

 

 

Tylko jeden rachunek

Od 1 maja 2017 roku tylko jeden rachunek będzie mógł zostać objęty moneyback. Jeśli dotychczas posiadaliście dwa konta i zgarnialiście na przykład 2 x 25 zł, tak od maja maksymalny zwrot będzie wynosił 25 zł. Moneyback będzie dostępny na koncie, które otworzyliście wcześniej. 

 

Bez dodatkowych warunków tylko przez 6 miesięcy…

Ponadto od 1 maja 2017 premia będzie wypłacana maksymalnie sześć razy (przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych począwszy od miesiąca, w którym premia została naliczona po raz pierwszy). Po tym okresie również możecie uzyskiwać moneyback, aczkolwiek jest jedno „ale”. Otóż musicie posiadać przynajmniej jeden produkt kredytowy w banku. Będzie to weryfikowane na koniec każdego miesiąca, w którym naliczana będzie premia. Do produktów kredytowych zalicza się aktywną umowę o pożyczkę lub kredyt, przyznany limit odnawialny w rachunku lub aktywną kartę kredytową, na której w danym miesiącu kalendarzowym rozliczono przynajmniej jedną transakcję.

Zastanawia Was zapewne od jakiej daty bank zaczyna naliczać okres 6 miesięcy w przypadku dotychczasowych klientów. Mail rozwiewa wątpliwości:

Dla przykładu: Klient, który przystąpił do Promocji w lutym 2016 r., a pierwsza wypłata Premii nastąpiła w marcu 2016 r., to w ramach standardowych warunków Promocji ostatnią wypłatę Premii otrzyma w maju 2017 r. za kwiecień 2017 r. Jeżeli jednak Klient w jednym bądź wielu następujących po kwietniu 2017 r. miesiącach, na koniec tego miesiąca będzie posiadać aktywny Produkt kredytowy, to również otrzyma Premię za miesiące, w których spełni warunek.

Zatem nie pozostaje Wam nic innego jak skorzystać z jednego z produktów kredytowych (no chyba, że nie interesuje Was dalszy moneyback). Najtańszą formą zobowiązania w TMUB jest z pewnością karta kredytowa. Jeśli będziecie terminowo spłacać zadłużenie na karcie (w ramach okresu bezodsetkowego), wówczas nie zapłacicie ani złotówki z tytułu zaciągniętego zobowiązania. Przypominam, iż do końca lutego 2017 roku trwa promocja, w której możecie zdobyć 100 zł za wyrobienie karty kredytowej

Jedyną dobrą zmianą w regulaminie jest dodanie transakcji BLIK jako płatności zaliczanych do moneyback (dotychczas były to tylko transakcje kartowe).

 

Uprzedzając pytania, konto w TMUB można zamknąć korespondencyjnie, na infolinii, w wirtualnym oddziale, w systemie bankowości elektronicznej lub w placówce banku.

Szczegóły:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

150 zł premii na start w promocji Banku Millennium
 
Nawet 1000 zł premii za założenie eKonta od mBanku
 
Karta kredytowa Citi + voucher o wartości 400 zł na Allegro
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon 200 zł do fly.pl
 
Karta kredytowa Citi + smartfon LG K4 o wartości 499 zł
 
Inteligo: 100 zł premii za założenie konta w programie "Mam Inteligo"
 
ING Bank Śląski: 100 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

 

2 Comments

  1. Sporo :/

    Opłata za przyznanie limitu (opłata roczna pobierana od kwoty limitu) – 1% min. 30 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *