Uczestniku promocji Banku Millennium z premią 100 zł oraz voucherem 50 zł na PolskiBus.com – uzupełnij dane do wypłaty premii

Rok 2017 przyniósł istny wysyp promocji Konta 360º w Banku Millennium. Konfiguracje były przeróżne: gotówka, vouchery lub jak w przypadku niniejszej akcji – 100 zł premii pieniężnej oraz voucher o wartości 50 zł na PolskiBus.com. Można się w tym nieco pogubić, dlatego staram się przy każdej tego typu akcji tworzyć wpis przypominający o potrzebie uzupełnienia danych w danej promocji (choć sami też musicie tego pilnować). Akcja „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – IV edycja” trwała od 7 września 2017 roku do 30 września 2017 roku. Natomiast do 31 grudnia 2017 roku organizator miał czas na rozesłanie maili z przypomnieniem i w pełni wywiązał się ze swojego obowiązku. Teraz pozostaje Wam już tylko dopełnienie ostatniego warunku, a mianowicie uzupełnienie danych na stronie promocji.

 

 

Jak uzupełnić dane

Aby uzupełnić dane do wypłaty premii zalogujcie się na stronie promocji. Jeśli nie pamiętacie hasła, w bardzo łatwy sposób odzyskacie je po kliknięciu w ZMIANA HASŁA. Po zalogowaniu podajecie imię, nazwisko oraz numer konta otwartego w ramach promocji Banku Millennium. To na ten właśnie rachunek zostanie wypłacona premia w ciągu 14 dni. Na wypełnienie danych macie 14 dni od momentu otrzymania maila od organizatora.

Oprócz premii w gotówce, promocja przewidywała przyznanie dwóch voucherów o wartości 25 zł każdy do wykorzystania na PolskiBus.com. Bony zostały wysłane mailowo przed 31 grudnia 2017 roku w formie jednorazowych kodów alfanumerycznych. Vouchery możecie wykorzystać od 15 grudnia 2017 roku do 31 marca 2018 roku. W tym czasie należy zarówno zarezerwować bilet (wpisując numer kodu w polu kod promocyjny), jak i odbyć podróż. Vouchery nie obowiązuje na trasach partnerskich, realizowanych przez innych przewoźników niż PolskiBus.com. 

 

Jeżeli na waszych skrzynkach nie pojawiła się stosowna wiadomość, sprawdźcie zakładki SPAM, Oferty, Inne itd. W przypadku braku maila również w wymienionych miejscach – złóżcie reklamację na adres mailowy kontakt@zgarnijpremie.pl. W wiadomości podajcie swoje imię, nazwisko, adres e-mail na który rejestrowaliście się w promocji oraz przyczyny reklamacji (krótki opis faktu, iż spełniliście warunki promocji, a i tak nie dostaliście maila). Na złożenie reklamacji macie czas do 14 stycznia 2018 roku. Organizator rozpatrzy ją w ciągu 14 dni.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
Getin Bank: do 180 zł zwrotu w formie 5% moneyback
 
Karnet OK System (warty 756 zł) za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *