100 zł za założenie iKonta + do 200 zł w ramach moneyback w promocji BGŻ BNP Paribas

Nie załapaliście się na ostatnią promocję iKonta organizowaną w ramach Money Manii? Mam dobrą wiadomość. BGŻ BNP Paribas powraca z promocją iKonta. Ponownie możecie zdobyć 100 zł za założenie konta oraz do 200 zł w ramach 3% moneyback. Zasady promocji są niemal identyczne w stosunku do marcowej akcji Money Mania. iKonto jest ciekawą alternatywą dla osób, które po zmianie regulaminu nie mogą skorzystać z moneyback oferowanego przez T-Mobile Usługi Bankowe. Rachunek w BGŻ BNP Paribas może być w pełni darmowy (prowadzenie konta, obsługa karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą) po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków, o czym dowiecie się w dalszej części wpisu.

 

 

Uczestnicy promocji

BGŻ BNP Paribas pomalutku skraca okres wyczekiwania na możliwość wzięcia udziału w promocji przez byłych klientów, aczkolwiek karencja cały czas ustalana jest na 36 miesięcy. Tym razem datą graniczną jest 12 maja 2014 roku. Mówiąc bardziej szczegółowo, w promocji mogą wziąć udział osoby, które nie są stroną aktywnej umowy ramowej o konto osobiste oraz nie posiadały konta w BGŻ albo BNP Paribas (jak i po połączeniu obu banków) w ciągu ostatnich trzech lat. 

Wyłączenia nie dotyczą klientów BGŻ Optima. Jeśli posiadacie/posiadaliście lokatę, bądź konto oszczędnościowe tylko w BGŻ Optima – spokojnie możecie wziąć udział w prezentowanej promocji.

 

Jak przystąpić do promocji

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest po rejestracji na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji. Jeżeli konto z premią będzie chciało założyć więcej osób z waszego komputera – każda z tych osób musi zarejestrować się na osobny, unikalny adres e-mail (dla pewności warto wyczyścić cookies lub zmienić przeglądarkę).

Akcja jest stosunkowo krótka, ponieważ trwa od 12 maja do 21 maja 2017 roku. Ponadto jest ona limitowana do 1000 promocyjnych wniosków. Póki link jest aktywny – macie pewność, że weźmiecie udział w promocji. 

Po rejestracji pojawi się Wam link promocyjny, prowadzący do wniosku o konto na stronie banku. Wniosek również należy wypełnić do 21 maja 2017 roku. Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Umowa o konto wraz z kartą debetową zostaną dostarczone za pośrednictwem kuriera.

Pełna aktywacja konta musi nastąpić do 5 czerwca 2017 roku. Poprzednia promocja organizowana w ramach Money Manii miała tak duże wzięcie, że bank nie był w stanie terminowo realizować wniosków. Cały proces zakładania konta trwał do 3 tygodni. Informowałem nawet o tym w stosownym komunikacie. Bank wydłużył wówczas ostateczny termin zawarcia umowy oraz zwolnił część uczestników promocji z obowiązku spełniania warunków w pierwszym miesiącu. Na kanwie tych wydarzeń, tym razem wszystko powinno odbyć się już bez przeszkód.

 

Warunki uzyskania premii

Gdy już aktywujecie swoje konto wystarczy, że:

 • w czerwcu 2017 roku zapewnicie wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 300 zł oraz
 • w lipcu 2017 roku zapewnicie wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 300 zł.

Przelew może pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Płatności kartą mogą być wykonane zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie.

Na koniec pozostaną już tylko formalności. Do 7 sierpnia 2017 roku organizator prześle Wam maile z informacją o potrzebie wypełnienia danych do wypłaty premii na stronie promocji. Będziecie mieli na to czas do 25 sierpnia 2017 roku. Bonus zostanie natomiast wypłacony na iKonto do 31 sierpnia 2017 roku. W tym czasie wasze konto i karta debetowa koniecznie muszą być aktywne. Oczywiście po tej dacie sami zdecydujecie, co dalej z kontem. Wcześniej, bo do 16 sierpnia 2017 roku otrzymacie informację z potwierdzeniem o przyznaniu nagrody. W przypadku braku takiej informacji, potrzebna będzie reklamacja.

Premie standardowo zwolnione są z opodatkowania. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Kalendarium promocji:

 • Od 12 maja do 21 maja 2017 – rejestrujecie się w promocji

 • Do 5 czerwca 2017 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową

 • Czerwiec 2017 – zasilacie konto na 1000 zł + wykonujecie płatności na 300 zł

 • Lipiec 2017 – zasilacie konto na 1000 zł + wykonujecie płatności na 300 zł

 • Do 7 sierpnia 2017 – otrzymujecie maila z prośbą o wypełnienie danych

 • Do 25 sierpnia 2017 – wypełniacie dane do wypłaty premii

 • Do 31 sierpnia 2017 – otrzymujecie bonusy

 

200 zł premii w formie 3% zwrotu za płatności kartą

Maksymalny miesięczny zwrot to 40 zł, co w skali całej promocji daje 200 zł premii. Naliczanie moneyback trwa przez 5 miesięcy od momentu podpisania umowy o konto. Aby zmaksymalizować miesięczne zyski z tytułu zwrotów należy wykonać transakcje na około 1333 zł. Jeśli nawet nie macie zamiaru aż tak aktywnie używać iKonta, już za samo spełnienie warunków związanych z transakcjami po 300 zł (w promocji za założenie konta) otrzymacie dodatkowo 18 zł w ramach moneyback (2 x 300 zł x 3%). 

Premia w wysokości 3% naliczana jest od transakcji rozliczonych w danym okresie rozliczeniowym (miesiącu kalendarzowym). Zwrotu nie otrzymacie za transakcje zwrócone oraz za płatności wykonane w ramach kodów MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 określający płatność rachunków.

Poza powyższymi wyłączeniami, zwrot naliczany jest zarówno za płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. 

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji iKonto z kartą – II edycja.

 

Załóż iKonto i odbierz nawet 300 zł premii

 

Szczegóły rachunku iKonto (Konto Praktyczne)

0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływu na kwotę co najmniej 1000 zł (może być z waszego konta w innym banku), w przeciwnym razie opłata wynosi 10 zł, dla osób w wieku do 26 lat – bezwarunkowo darmowe,

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie,
0 zł za internetowe przelewy krajowe w złotych,
0 zł za obsługę karty do konta – wystarczy w każdym miesiącu/cyklu prowizyjnym wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 300 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł miesięcznie, dla osób w wieku do 26 lat – karta jest bezwarunkowo darmowa.

Jeśli zatem macie mniej niż 26 lat – konto i karta są dla Was bezwarunkowo bezpłatne 🙂 

Uważni czytelnicy z pewnością spostrzegli, iż spełniając warunki do wypłaty premii (w czerwcu i lipcu) automatycznie zapewniacie sobie zwolnienie z opłat za konto i kartę.

Szczegóły w pełnej Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Załóż iKonto i odbierz nawet 300 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

15 Comments

 1. Jak sprawdzić ile premii naliczyli za poprzedni miesiąc i do kiedy zwykle wypłacają premię.

 2. Hej. Wypłacają do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków. O wysokości premii dowiesz się dopiero w momencie wypłaty. 🙂

 3. Dostałem na maila takie info:

  Dziękujemy za rejestrację w Promocji „Premia dla Ciebie”. Przypominamy, że warunkiem zdobycia nagrody w wysokości 100 zł jest:
  Złożenie wniosku o Konto Optymalne do dnia 19.06.2017 r.
  Otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową do dnia 30.06.2017 r.
  W lipcu 2017 r.:
  zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł
  dokonanie transakcji kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie

  nie ma nic o czerwcu

  • Jaką znowu opłatę. Konto Optymalne = darmowe prowadzenie i darmowa karta bez warunków 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *