ING Bank Śląski: 100 zł premii za zapewnienie regularnych wpływów lub 120 zł bonusu za wpływy wynagrodzenia oraz 140 zł na start!

Posiadacze konta osobistego w ING Banku Śląskim mogą skorzystać z kolejnej edycji bardzo łatwej promocji, w której do zdobycia jest 100 zł lub 120 zł premii. Warunkiem uzyskania bonusu jest czterokrotne zapewnienie wpływu na konto oraz…uzyskanie zaproszenia do promocji. Z moich obserwacji wynika, iż takowe zaproszenia dostają zazwyczaj świeży klienci banku, którzy nie zapewniają jeszcze stałych wpływów, szczególnie z tytułu wynagrodzenia. W związku z tym, zachęcam Was do założenia konta w ramach promocji 140 zł premii na start lub 140 zł z Kontem Mobi. Być może po założeniu konta, otrzymacie również zaproszenie do promocji z bonusem sięgającym 120 zł.

 

 

Uczestnicy promocji

Uczestnikami promocji mogą być osoby, które otrzymały zaproszenie poprzez wiadomość w serwisie Moje ING. Jeśli dość rzadko tam zaglądacie, warto sprawdzić, czy bank akurat Wam dał okazję do uzyskania premii. Dodatkowym wymogiem w zakresie uczestnictwa jest posiadanie aktywnej zgody na przetwarzanie danych marketingowych. Jeśli nie macie wyrażonej takowej zgody, nici ze wszystkich tego typu promocji. Ponadto wycofanie zgody w trakcie trwania promocji, będzie równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa.

 

Jak zdobyć 100 zł premii?

Na początek wypełnijcie formularz zgłoszeniowy dostępny w bankowości Moje ING. Macie na to czas do 30 września 2019 roku. Następnie w czterech dowolnych miesiącach w okresie do 28 lutego 2020 roku (na przykład we wrześniu, w październiku, w listopadzie oraz w grudniu) zapewnijcie wpływy na konto na kwotę co najmniej 1000 zł (może to być suma kilka przelewów na łączną kwotę 1000 zł).

W tym przypadku nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta oraz wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach. Zatem 4 wpływy od kogoś bliskiego załatwią sprawę. W ten oto sposób uzyskacie prawo do odbioru 100 zł premii.

 

Jak zdobyć 120 zł premii?

A co zrobić, żeby premia wyniosła 120 zł? W tym celu dodatkowo złóżcie dyspozycję przelewu wynagrodzenia na rachunek w ING Banku Śląskim (Konto z Lwem Wnioski Dyspozycja przelewu wynagrodzenia). Rzecz jasna, w tym przypadku wpływy muszą pochodzić konkretnie z tytułu wynagrodzenia, zaś wpływ w wysokości co najmniej 1000 zł musi zostać zapewniony “w jednym kawałku”.

A w jaki sposób bank definiuje wynagrodzenie? Na szczęście w tym przypadku ING jest bardzo liberalny. Zgodnie z regulaminem:

Nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny.

 

Szczegóły akcji w regulaminie promocji.

W obu przypadkach premia zostanie wypłacona do 12 marca 2020 roku. W tym dniu wasze konto musi być oczywiście aktywne.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Pekao S.A., czyli 200 zł na start
 
Credit Agricole: kredyt do 3000 zł z RRSO 0% na platformie FinAi
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
250 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
1700 zł premii w promocji iKonta Biznes od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *