Dobra zmiana w promocji mBanku, czyli 250 zł premii pieniężnej za założenie eKonta Standard

Jakiś czas temu informowałem Was o nowej akcji mBanku, w której do zdobycia była karta upominkowa do Zalando o wartości 100 zł oraz do 150 zł premii w akcji “Lepiej z eKontem”. Jako, że prezent w formie karty upominkowej nie przypadł Wam do gustu, organizator promocji postanowił dać Wam wybór. Po spełnieniu warunków promocji możecie wybrać albo kartę upominkową albo tak zwany “voucher na wszystko”, czyli po prostu 100 zł premii w formie gotówki. Nie da się ukryć, iż dzięki temu promocja mocno zyskała na atrakcyjności. Na złożenie wniosku macie czas do 31 maja 2018 roku. Szczegóły w zaktualizowanym artykule. Jednocześnie przypominam, iż zakładając dodatkowo konto firmowe, możecie zgarnąć kolejne 300 zł bonusu.

 

 

Jakie zmiany zaszły w promocji?

Wszystkie terminy i warunki promocji pozostały bez zmian. Jedyne o czym warto pamiętać to fakt, iż do 23 lipca 2018 roku należy zarejestrować się w panelu promocji i wybrać jedną z dwóch nagród: gotówkę lub kartę upominkową. W przypadku braku dokonania wyboru, organizator przekaże Wam “odgórnie” nagrodę w formie karty upominkowej. Wybór nagrody będzie dostępny po spełnieniu warunków promocji (5 transakcji na dowolne kwoty). Informację o spełnieniu warunków otrzymacie mailowo do 20 lipca 2018 roku.

Jeśli zdecydujecie się na wybór premii w formie gotówki, waszym dodatkowym zadaniem będzie podanie numeru rachunku do wypłaty bonusu. Będzie to oczywiście numer eKonta założonego w ramach niniejszej promocji. Na uzupełnienie danych będziecie mieli czas do 25 lipca 2018 roku, zaś sama wypłata premii nastąpi do 31 lipca 2018 roku.

Gotowy, by założyć konto i zdobyć solidny bonus? Sprawdź szczegóły w dedykowanym artykule oraz zaktualizowanym regulaminie promocji.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
mBank: 300 zł łatwej premii na start z eKontem
 
PKO BP: voucher 100 zł do Allegro z Kontem dla Młodych
 
Citi Handlowy: voucher 300 zł do Hebe z kartą kredytową Simplicity
 
Darmowe konto internetowe Citi Priority z 150 zł premii
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
ING Bank Śląśki: nawet 290 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
Łatwe 200 zł premii za założenie konta w Banku Millennium
 
200 zł do wydania w IKEI z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *