200 zł za założenie konta firmowego w PKO BP w programie poleceń “Moja Firma Moje PKO”

Po sukcesie związanym z cykliczną organizacją programu poleceń “Mam PKO”, PKO Bank Polski zdecydował się na uruchomienie podobnej promocji dla kont firmowych. W tym przypadku do zdobycia jest 200 zł za założenie rachunku. Polecający konta mogą natomiast liczyć na 100 zł premii. Podobnie jak w promocji dla kont osobistych, tak i w tym przypadku warunki zdobycia bonusu są bardzo proste.

 

 

Uczestnicy

Promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub w formie spółki cywilnej. Z promocji wykluczone są osoby, które posiadają konto firmowe w PKO BP lub wobec których rozpatrywany jest wniosek o taki rachunek. Ponadto definiując status nowego klienta, bank stosuje trzyletni okres karencji, licząc od daty rozpoczęcia promocji. Oznacza to, że datą krytyczną jest 10 lipca 2014 roku.

 

Jak założyć promocyjne konto

W ramach promocji do wyboru macie dwa rachunki firmowe: PKO Konto Firmowe oraz PKO Rachunek dla biznesu. O szczegółach obu rachunków opowiem pod koniec wpisu. Wnioski o promocyjne konta dostępne są na dedykowanej stronie programu poleceń. Podczas wypełniania wniosku należy podać Kod Polecenia osoby będącej uczestnikiem programu. Jeśli wśród znajomych i rodziny nie znajdziecie żadnego uczestnika programu poleceń, wówczas kod możecie uzyskać ode mnie. Wystarczy krótka wiadomość poprzez zakładkę Kontakt.

Promocja trwa od 10 lipca 2017 roku do 30 września 2017 roku. W tym czasie należy zawnioskować o konto wraz z kartą debetową oraz podpisać umowę za pośrednictwem kuriera. Wypełniając wniosek pamiętajcie o wyrażenie zgody marketingowej.

 

Warunki zdobycia 200 zł premii

Gdy wasze konta będą już aktywne, wystarczy, że w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy o konto wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 200 zł oraz zapewnicie minimum jeden przelew do ZUS-u (bank nie definiuje minimalnej kwoty przelewu). Płatności muszą zostać wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (transakcje internetowe nie wchodzą w grę).

 

Wypłata premii

Weryfikacja prawa do wypłaty nagrody nastąpi do 50 dni od momentu zakończenia okresu promocji. Sama wypłata natomiast odbędzie się maksymalnie w ciągu 25 dni od momentu weryfikacji. Jak sami pewnie widzicie, terminy te wydają się dość odległe. Jednak w promocji “Mam PKO” bank wypłacał premie o wiele wcześniej, więc miejmy nadzieję, iż w tym przypadku będzie podobnie. Jako przedsiębiorcy, samodzielnie musicie rozliczyć i opodatkować przychód uzyskany w ramach promocji.

 

Informacje dla polecających

Za każde skuteczne polecenie konta firmowego możecie zyskać 100 zł premii. W przypadku polecających nieprowadzących działalności gospodarczej jest to kwota “na czysto”, ponieważ bank sam organizuje kwestie podatkowe. Dla trzech osób, którym uda się polecić jak najwięcej kont, organizator ufundował nagrody dodatkowe: 5000 zł, 3000 zł oraz 1000 zł. Aby móc zacząć polecać konta firmowe PKO BP, zarejestrujcie się na stronie programu poleceń. Warunkiem udziału w programie jest oczywiście posiadanie konta w PKO BP, aczkolwiek może to być konto osobiste. Kodem polecenia będzie numer telefonu, który na co dzień używacie w ramach współpracy z bankiem PKO BP. Przedsiębiorcy, którzy założą konto w niniejszej promocji mogą stać się polecającymi i polecać konta swoim znajomym (zwielokrotniając zyski z programu).

 

Szczegóły kont firmowych PKO BP

W ramach promocji możecie wybrać PKO Konto Firmowe lub PKO Konto dla biznesu. W obu przypadkach prowadzenie konta będzie darmowe przez 6 miesięcy dla firm, które działają krócej niż 12 miesięcy. Po tym okresie oraz od początku dla firm działających dłużej niż 12 miesięcy, opłaty są następujące:

 

PKO Konto Firmowe

0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem wykonania przelewu do ZUS-u i płatności kartą za minimum 500 zł w miesiącu, w przeciwnym razie opłata wyniesie 25 zł miesięcznie,

0 zł za pierwsze 30 przelewów internetowych krajowych w miesiącu, kolejne 1 zł,

0 zł za użytkowanie karty debetowej przez pierwszy rok, w kolejnych latach opłata wyniesie 30 zł rocznie,

0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów PKO Banku Polskiego.

 

PKO Konto dla biznesu

0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia miesięcznych wpływów na konto w kwocie minimum 50.000 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 49 zł miesięcznie,

0 zł za przelewy do ZUS i US, koszt pozostałych przelewów to 0,75 zł,

0 zł za użytkowanie karty debetowej przez pierwszy rok, w kolejnych latach opłata wyniesie 30 zł rocznie,

0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów PKO Banku Polskiego.

 

Konta firmowe w PKO BP nie są tanie i dość ciężko rekomendować je jako “konta na lata”. Jednak spełniając warunki promocji oraz warunki zwalniające z opłat za użytkowanie konta, premię możecie uzyskać w pełni bezkosztowo.

Dokumenty związane z promocją:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Revolut: 25 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej!
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
251 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *