Citi Handlowy: voucher do perfumerii Douglas o wartości 400 zł z kartą kredytową – III edycja promocji z mocno uproszczonymi warunkami

CitiDouglas

Bank Citi Handlowy ruszył z III edycją promocji kart kredytowych, w której możecie otrzymać voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas. W stosunku do ostatniej edycji, bank dość mocno uprościł warunki promocji. Tym razem, w celu otrzymania nagrody wystarczy wykonać łącznie 10 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Niezmiennie, w ramach akcji możecie zawnioskować o kartę Citi Simplicity. Jej podstawowe parametry to brak opłaty za wydanie, brak opłat miesięcznych za obsługę karty oraz brak opłat za monity i powiadomienia SMS. To chyba dobry moment, aby pomyśleć o zapasie perfum 😉 Ewentualnie możecie zapoznać się z alternatywnymi promocjami: 400 zł do wydania na Allegro.pl lub 400 zł do wykorzystania na OleOle.pl

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja karty z voucherem Douglas przeznaczona jest zarówno dla całkiem nowych, jak i dla powracających klientów banku Citi Handlowy. Z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2015 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt w banku lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Druga kwestia w zakresie uczestnictwa w promocji to zdolność kredytowa niezbędna do uzyskania karty kredytowej. Na szczęście bank dość precyzyjnie określa, jakie minima należy spełnić, aby móc wnioskować o „plastik”. Co do wynagrodzenia, minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, mających co najmniej 21 lat, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt). W przypadku przedsiębiorców minimalny wiek to 25 lat, ponadto powinniście prowadzić swoją działalność gospodarczą nie której niż 2 lata. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w załączniku do regulaminu (ostatnie strony).

 

Warunki otrzymania nagrody

Jeśli zdecydowaliście się na udział w promocji, pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, pesel, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa od 4 października 2017 roku do 31 stycznia 2018 roku.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. Jeśli wstępna decyzja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. 

Gdy już otrzymacie swoją kartę, do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data zawarcia będzie widoczna na umowie) zalogujecie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Podczas pierwszego logowania możecie na przykład aktywować swoją kartę.

Głównym warunkiem otrzymania nagrody będzie dokonanie 5 transakcji  bezgotówkowych w dwóch kolejnych miesiącach po miesiącu, w którym zawarliście umowę o kartę (data ta będzie widoczna na umowie). Przykładowo, gdy umowę podpiszecie w październiku, wówczas w listopadzie i grudniu wykonajcie po 5 płatności (w każdym miesiącu). Płatności możecie wykonywać zarówno główną kartą kredytową, jak i kartą dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym. Transakcje mogą być wykonane zarówno w Internecie, jak i w punktach stacjonarnych. Pamiętajcie, iż płatności muszą być również zaksięgowane w danym miesiącu, dlatego lepiej nie czekać z ich wykonaniem do końcówki miesiąca.

 

Przyznanie vouchera

Jeśli spełnicie wszystkie warunki promocji, voucher zostanie do Was przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki oferty (w moim przykładzie będzie to zatem styczeń 2018 roku).

Voucher jest ważny do 31 listopada 2018 roku (taka data widnieje w regulaminie, pomimo że listopad ma tylko 30 dni). Bon możecie wykorzystać w następujące sposoby:

  • w sklepie stacjonarnym Uczestnik na etapie płatności informuje, że płaci Voucherem elektronicznym i podaje go pracownikowi Douglas (w formie ustnej – poprzez podanie numeru Vouchera i numeru PIN; w formie pisemnej – poprzez wręczenie wydruku, smsa itp. z numerem Vouchera i numerem PIN). Po sprawdzeniu i stwierdzeniu poprawności numeru Vouchera i PIN przez pracownika, wartość zakupów zostaje pomniejszona o wartość Vouchera,
  • w sklepie internetowym www.douglas.pl Po dokonaniu wyboru produktów w obszarze „Koszyk” należy wybrać „Kartę Upominkową” umieszczoną u dołu ekranu po lewej stronie. Następnie należy kliknąć na „Zrealizuj”. Następnie należy wpisać numer Vouchera elektronicznego („Wprowadź numer karty upominkowej) oraz numer PIN w odpowiednie miejsca, oraz przepisać kod sprawdzający, czyli podaną sekwencję znaków i kliknąć „Zrealizuj Online”. Następnie należy kliknąć „Do kasy” i postępować dalej wg. podanych kroków.

Voucher można wykorzystać jednorazowo, nie wydaje się reszty w gotówce w przypadku mniejszej wartości zakupów. Jeśli wartość zakupów przekracza 400 zł, wówczas nadwyżkę opłacacie tradycyjnie (na przykład kartą płatniczą). Kwota vouchera nie obejmuje kosztów dostawy. Więcej na temat realizacji vouchera w regulaminie promocji.

 .

Szczegóły kart kredytowych Citi

W ramach promocji możecie wybrać darmową kartę Citi Simplicity lub nieco bardziej “wypasioną” Citibank World MasterCard. W przypadku tej pierwszej opłata roczna wynosi bezwarunkowe 0 zł. Nic nie zapłacicie również za wydanie karty, wysłanie monitu, czy powiadomienia SMS (polecam ostatnią usługę, jest bardzo przydatna). Karta World MasterCard kosztuje dość sporo, bo 18 zł miesięcznie. W ramach niniejszej promocji możecie uniknąć tej opłaty w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę 500 zł. Motywem do wyrobienia “światowej karty” jest możliwość zbierania punktów lojalnościowych, które będziecie mogli wymieniać na nagrody (więcej na temat programu lojalnościowego World MasterCard pisałem tutaj). Mimo wszystko rekomenduję Wam kartę Simplicity. Nawet, gdy po odbiorze vouchera kartę schowacie do szafy i o niej zapomnicie, i tak nie zostaną Wam naliczone żadne opłaty.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój autorski poradnik Jak działa karta kredytowa?

 
Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
 
Karta kredytowa Citi Handlowego może być obarczona opłatą za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline. Tam, w wiadomości wewnętrznej najlepiej zrezygnować z Citiphone. Wystarczy napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi Citiphone.
 

Więcej w tabeli opłat i prowizjiRzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%. 

 

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli zrezygnować z karty (mimo, iż jest bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty.

Od uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji. 

 

 

Jeśli nie macie pomysłu na wykorzystanie vouchera do Douglasa, równolegle trwają inne promocje karty Simplicity:

 

Kolejne 700 zł z kontem osobistym Citi Priority

To jeszcze nie wszystko. Po wyrobieniu karty możecie zdobyć kolejne 700 zł w ramach promocji konta Citi Priority. Łączny bonus podzielony jest na 3 części: 100 zł na start, 450 zł w formie 5% zwrotów od transakcji kartą oraz 150 zł premii dodatkowej za lojalność wobec banku. Jak sami się przekonacie, warunki promocji są bardzo proste, szczególnie dla posiadaczy dowolnej karty kredytowej Citi. Ponadto w łatwy sposób unikniecie wszelkich opłat związanych z użytkowaniem konta Citi Priority, dzięki czemu z promocji skorzystacie bezkosztowo. Więcej na temat promocji konta Citi Priority znajdziecie w artykule: Rekordowe 700 zł premii w promocji konta Citi Priority.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *