760 zł nagrody na: prawo jazdy, smartfon lub paliwo w promocji “Brałbym” od mBanku
+ analiza rachunku dla osób młodych eKonto m

Screen Shot 08-23-16 at 12.17 PM

Od początku sierpnia, mBank postanowił zawalczyć o względy najmłodszej grupy klientów. Efektem tych działań było wprowadzenie do oferty nowego rachunku eKonta m oraz promocji Brałbym, w której do zdobycia jest 760 zł za polecenie kont trojgu znajomym. Oferta eKonta m została tak skonstruowana, by wraz z wiekiem klienta dopasowywać się do jego możliwości finansowych. I tak, do 20. roku życia młodzi klienci nie zapłacą za prowadzenie konta, kartę debetową czy wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – to wszystko bez spełniania żadnych wymogów. W kolejnych latach, bank będzie wymagał spełnienia pewnych warunków w celu uzyskania “darmowości”, aczkolwiek nie będą one zbyt wygórowane. Ciekawostką oferty jest możliwość samodzielnego zaprojektowania wizerunku karty debetowej.

 

 

Szczegóły eKonta m

  • Dla osób w wieku 13 – 20 lat

0 zł za prowadzenie konta

0 zł miesięcznie za kartę do konta

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet 

0 zł za sprawdzenie stanu konta w bankomacie

 

  • Dla osób w wieku 21 – 24 lat

0 zł za prowadzenie konta

0 zł / 4 zł za kartę do konta

Wystarczy dokonać 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, by karta była darmowa

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet 

0 zł za wpłaty i wypłaty w placówce

0 zł za polecenie zapłaty

 

  • Dla osób w wieku od 25 lat

0 zł / 5 zł za prowadzenie konta

Za darmo przy wpływach na minimum 1000 zł

0 zł / 4 zł za kartę do konta

Wystarczy dokonać 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, by karta była darmowa

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet 

0 zł za wpłaty i wypłaty w placówce

0 zł za polecenie zapłaty

 

Szczegóły – Tabela Opłat i prowizji

 

 

Rejestracja w promocji Brałbym

Promocja “Brałbym” jest swoistym programem poleceń. Akcja odbywa się na dedykowanej stronie promocji. Celem akcji jest skuteczne polecenie konta 3 osobom, które zdecydują się założyć jedno z kont osobistych w mBanku. Aby móc polecać konta znajomym należy mieć od 18 do 24 lat, posiadać dowolne konto w mBanku oraz zarejestrować się na wspomnianej stronie. Rejestracji można dokonać podczas trwania “Happy Hours”, w środy od godziny 20:00. Jeżeli posiadacie już konto w mBanku możecie tego dokonać dzisiaj (24 sierpnia 2016 – dzień publikacji artykułu). Jeśli natomiast dopiero je zakładacie, do akcji możecie zarejestrować się na przykład za tydzień. Co prawda będzie to ostatni dzień akcji, aczkolwiek jest to I edycja promocji “Brałbym”, więc możemy się spodziewać kolejnych. Pamiętajcie, aby w celu potwierdzenia rejestracji kliknąć w link, który zostanie przesłany na Waszą skrzynkę mailową. Podczas rejestracji musicie również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z rejestracją i udziałem w promocji, zgodę na wzięcie udziału w promocji oraz zaakceptować regulamin.

Dodatkowym warunkiem jest wykonanie 5 dowolnych transakcji płatniczych kartą, przelewem mTransfer lub BLIK-iem oraz jedno zalogowanie się na stronie internetowej mBanku lub w aplikacji mobilnej. Wszystkie te czynności należy wykonać w ciągu 30 dni od rejestracji w promocji.

 

Jak polecać konta

Jak wcześniej wspomniałem, warunkiem promocji jest znalezienie trzech osób, które zdecydują się otworzyć konto w mBanku. Osoby te muszą mieć ukończone 18 lat oraz nigdy wcześniej nie mogły posiadać w mBanku konta osobistego ani rachunku oszczędnościowego. Polecona osoba może założyć jedno z dostępnych kont: eKonto z taryfą standard lub plus, eKonto m, mKonto Aquarius lub mKonto Aquarius Intensive. Podczas składania wniosku osoba, której polecono konto podaje kod składający się z litery „m” i 10 ostatnich cyfr rachunku osoby polecającej.

Każda z poleconych osób musi spełnić identyczne warunki jak polecający, to znaczy wykonać 5 dowolnych transakcji płatniczych kartą, przelewem mTransfer lub BLIK-iem oraz jedno zalogowanie się na stronie internetowej mBanku lub w aplikacji mobilnej. Wszystkie te czynności należy wykonać w ciągu 30 dni od rejestracji w promocji osoby polecającej.

 

 

Wypłata premii 760 zł

Do wyboru macie 3 formy nagrody: premia na paliwo, premia na prawo jazdy lub voucher na smartfona. Wyboru dokonujecie podczas rejestracji na stronie promocji. Łączna ilość nagród w promocji wynosi 500 sztuk. Otrzymanie danej nagrody wymaga spełnienia dodatkowych warunków.

W przypadku premii na paliwo będzie to wydanie 100 zł na stacjach paliw z wykorzystaniem karty lub BLIK-a. Jeśli wybierzecie premię na prawko, będziecie musieli uzyskać profil “kandydata na kierowcę”. W obu przypadkach bonus wypłacony zostanie jako przelew na rachunek. Wybierając premię na smartfon, nie musicie spełniać dodatkowych warunków. Bonus zostanie jednak wypłacony w formie vouchera do wykorzystania w sklepie internetowym Orange Polska.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji, który należy przyznać, został napisany bardzo przystępnym językiem.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do morele.net

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do Nexterio.pl

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do Empik.com

Karta kredytowa Citi Simplicity z telefonem LG K8 o wartości 549 zł

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z premią do 300 zł

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Money Mania 8: do 400 zł premii w promocji mBanku

PKO BP: Otwórz konto i odbierz 100 zł premii

Konto Godne Polecenia na 4% + 50 zł premii

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

Zapisz się na Newsletter
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *