O czym jest ten blog?

 

OTWÓRZ NEST KONTO FIRMOWE

 

 

  Witam serdecznie na blogu jakdorobic.com. Jeżeli znalazłeś się tu po raz pierwszy i jesteś ciekaw czy ten blog jest dla ciebie, znajdziesz tu odpowiedź na pytanie: dla kogo przeznaczony jest ten blog?

  Po części  możesz się tego  dowiedzieć już z samej nazwy bloga. Główną ideą prowadzącą do powstania tej witryny była właśnie odpowiedź na pytanie: jak dorobić? Inaczej mówiąc, blog nawiązuje do tematyki osiągania dodatkowych dochodów, będących uzupełnieniem głównego źródła utrzymania. W związku z tym, jakdorobic.com można zaliczyć do klasy blogów dotykających sfery finansów osobistych. Bardziej szczegółowo klasyfikując, zakres treści obejmuje budżet domowy oraz sposoby jego polepszania.

  Postarałem się scharakteryzować, kto jest użytkownikiem mojego bloga. W tym celu wyodrębniłem kilka grup ludzi, które opisałem poniżej. Czy należysz do którejś z nich?

1) Na pierwszym planie są to osoby posiadające stałe źródło dochodów takie jak pensja lub stypendium. Nie są one jednak do końca zadowolone z wysokości pobieranych świadczeń. Osoby te poszukują dodatkowych źródeł dochodu w celu poprawienia stanu swojego budżetu domowego. Dla tego typu użytkowników przeznaczone są działy Promocje bankowe i nie tylko oraz Praca dorywcza.

2) Kolejną grupą są ludzie, którzy raczej nie narzekają na swoje dochody bieżące oraz udało im się zgromadzić pewien majątek. Osoby te często posiadają wolne środki pieniężne na nieoprocentowanych rachunkach bankowych, które chcieliby zainwestować. Artykuły w działach Lokaty oraz Inwestycje mają na celu pomoc w osiąganiu dodatkowych – pasywnych dochodów przy wykorzystaniu nagromadzonego kapitału.

3) Następnymi odbiorcami bloga powinni być studenci. Jest to charakterystyczna grupa społeczna posiadająca ukierunkowane przywileje (możliwość korzystania ze stypendium, kredytu studenckiego oraz różne ulgi). Dochody studentów z różnych względów nie należą do najwyższych. Z myślą o nich powstała kategoria Tylko dla studentów. Oczywiście wszelkie pozostałe działy również mogą być przydatne, gdyż krąg odbiorców nie jest sztywno określony.

4) Wśród kategorii wpisów znajdziecie również dział poświęcony tematyce własnej działalności gospodarczej. Przeznaczony jest on dla osób, które chcą osiągać dodatkowe dochody poprzez rozkręcenie swojego biznesu. Dział Własna działalność gospodarcza to kompendium wiedzy dla użytkowników, którzy mają ciekawy pomysł na firmę, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać. Znajdziecie tutaj wskazówki techniczne związane z zakładaniem firmy oraz rozliczeniami, jak i aspekty motywacyjne mające na celu przedstawienie korzyści płynących z prowadzenia biznesu.


Idąc w ślad za sloganem bloga jakdorobic.com Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody, oddaję w twoje ręce kolekcję różnych sposobów,  które pomogą ci podreperować swój osobisty budżet. W zamian będę ogromnie wdzięczny za pozostawianie komentarzy pod wpisami. Możesz w nich umieszczać swoje przemyślenia odnośnie danego pomysłu lub pytania w razie niejasności. Ponadto, wszelkie wątpliwości można zgłaszać poprzez zakładkę Kontakt. Postaram się odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie. A teraz jeszcze raz zapraszam do lektury bloga jakdorobic.com

 

Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią “rekomendacji” inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

 

Zamawiaj zakupy do domu z Auchan Direct

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *