Alior Bank: 100 zł premii na start za założenie Konta Jakże Osobistego oraz 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 20.000 zł)

Po dłuższej przerwie na arenę promocji bankowych powraca Alior Bank. Zakładając Konto Jakże Osobiste możecie zdobyć 100 zł dość łatwej premii. Wystarczy zapewnić wpływy na konto w kwocie co najmniej 1000 zł oraz wykonać 1 płatność kartą lub BLIKIEM. Dodatkowym bonusem w promocji jest do 250 zł w ramach programu poleceń. Za jedno skuteczne polecenie konta możecie zyskać 50 zł. Co ważne, w przypadku Konta Jakże Osobistego możecie uniknąć podstawowych opłat z tytułu jego użytkowania, dzięki czemu bonus uzyskacie w pełni bezkosztowo. Dużym plusem jest również możliwość założenia konta poprzez przelew weryfikacyjny lub podczas videorozmowy. Oprócz premii na start, na uwagę zasługuje również konto oszczędnościowe na 3% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Promocyjne oprocentowanie gwarantowane jest do 30 czerwca 2018 roku.

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, to znaczy osób, które w ciągu 2 lat od daty złożenia wniosku nie posiadały konta w Alior Banku oraz Kantorze Walutowym Alior Banku, a także karty kibica Alior Bank. Przykładowo, składając wniosek 27 lutego 2018 roku, wasz poprzedni produkt powinien być zamknięty przed 27 lutego 2016 roku. 

Zawsze przy okazji promocji Alior Banku pojawia się zasadnicze pytanie. Czy posiadanie konta w T-Mobile Usługi Bankowe Alior Banku wyklucza z promocji. Na szczęście, tym razem tak nie jest, dlatego posiadacze konta w TMUB śmiało mogą wziąć udział w promocji “dużego” Aliora.

Warto również wspomnieć o klientach banku BPH, który jakiś czas temu został wchłonięty przez Aliora. Jeśli wasze konto zostało migrowane do Alior Banku, wówczas naturalnie staliście się jego klientami i nie możecie wziąć udziału w niniejszej promocji. Jeśli natomiast udało Wam się zamknąć konto w BPH przed połączeniem obu banków to oczywiście spełniacie warunki nowego klienta i droga do 100 zł bonusu jest dla Was otwarta 🙂

 

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w akcji, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy, że podacie imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, a także zaakceptujecie regulaminy. Po rejestracji otrzymacie na maila link aktywacyjny. Kliknięcie w link będzie równoznaczne z potwierdzeniem udziału w akcji. W tym momencie zostaniecie przeniesieni z powrotem na stronę promocji, co będzie równoznaczne z aktywacją profilu w promocji.

 

Teraz pozostaje Wam już tylko złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową za pośrednictwem linku umieszczonego w profilu w zakładce KONTO BONUS. Składając wniosek pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych banku, w tym za pomocą środków porozumiewania się na odległość. Powyższa zgoda musi pozostać wyrażona co najmniej do 15 czerwca 2018 roku. Później oczywiście możecie ją wycofać.

 

Na złożenie wniosku w promocji macie czas od 26 lutego 2018 roku do 31 marca 2018 roku. Na podpisanie umowy będziecie mieli maksymalnie 30 dni od momentu złożenia wniosku. Umowę możecie zawrzeć na trzy sposoby: kurierem, poprzez przelew weryfikacyjny lub poprzez rozmowę Video z pracownikiem banku.

Jeśli wolicie opcję z przelewem weryfikacyjnym, obecnie w tym systemie uczestniczą oprócz Alior Banku: Bank Pekao, BZ WBK, eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Nest Bank, Orange Finanse, PBS Bank oraz T-Mobile Usługi Bankowe. W tym przypadku należy wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę ustaloną przez Alior Bank (na przykład 1 zł) z banku, w którym posiadacie konto (przelew podlega zwrotowi). Pamiętajcie, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku i w dowodzie osobistym. Przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał Twój wzór podpisu).

 

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać 100 zł premii?

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy, że wciągu 45 dni od momentu podpisania umowy, na waszym koncie zostaną zaksięgowane wpływy z zewnątrz na łączną kwotę co najmniej 1000 zł oraz wykonacie jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKIEM. Wpływy mogą pochodzić z waszego konta w innym banku. Może to być zarówno przelew pełnego 1000 zł, jak i suma mniejszych wpływów (na przykład 4 x 250 zł). Co do kwestii płatności, bank nie reguluje minimalnej kwoty transakcji, zatem drobny zakup w sklepie spełni warunek promocji. Z promocji wykluczone są jedynie “mniej typowe transakcje” według kodów MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

 

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami na blogu

 

Finalizacja promocji

Na koniec pozostaną już tylko kwestie formalne. Do 22 czerwca 2018 roku organizator promocji roześle maile z informacją o potrzebie wypełnienia danych do wypłaty premii. W mailu zawarty będzie link przekierowujący do strony promocji. Waszym ostatnim zadaniem będzie podanie danych do wypłaty premii (numer konta w Alior Banku + podstawowe dane identyfikacyjne do przelewu). Na wypełnienie powyższych danych będziecie mieli 7 dni od momentu otrzymania wiadomości od organizatora. Premia trafi na wasze konta do 29 czerwca 2018 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Kalendarium promocji:

 • Do 31 marca 2018 roku – składacie wniosek w promocji
 • W ciągu kolejnych 30 dni – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową
 • W ciągu 45 dni od podpisania umowy – zasilacie konto na 1000 zł oraz zapewniacie 1 płatność kartą lub BLIKIEM
 • Do 22 czerwca 2018 – otrzymacie maila od organizatora promocji
 • W ciągu 7 kolejnych dni – wypełniacie dane do wypłaty premii
 • Do 15 czerwca 2018 – utrzymujecie aktywne zgody
 • Do 22 czerwca 2018 – bonus ląduje na waszych kontach

 

Program poleceń – nawet 250 zł premii dodatkowej

To jeszcze nie wszystko. Promocja Konta Jakże Osobistego z bonusem posiada również wbudowany program poleceń. Biorąc udział w akcji, możecie polecać ofertę swoim bliskim, dzięki czemu otrzymacie 50 zł premii dodatkowej za skuteczne polecenie konta. Rachunek możecie polecić maksymalnie 5 osobom, odbierając w ten sposób nawet 250 zł premii dodatkowej.

Link polecający znajdziecie po zalogowaniu na stronie promocji w zakładce PROGRAM POLECAJĄCY. Złożenie wniosku o konto poprzez link polecający odbywa się analogicznie jak w przypadku rejestracji za pośrednictwem linków zamieszczonych na blogu. Osobę poleconą obowiązują również identyczne kwestie w zakresie definicji nowego, warunków promocji oraz jej finalizacji (wypełnienie danych do wypłaty premii).

Aktywny udział w programie poleceń możecie rozpocząć jeszcze zanim sami spełnicie wszystkie warunki do otrzymania bonusu. Premia dodatkowa zostanie wypłacona łącznie z premią główną. Oczywiście, aby otrzymać premię dodatkową, musicie spełnić warunki dla premii głównej.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Konto Jakże Osobiste – charakterystyka

0 zł zł za prowadzenie konta jeśli nie ukończyliście 26 lat lub zapewnicie jednorazowy wpływ na co najmniej 1500 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł,

0 zł zł za użytkowanie karty debetowej pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na minimum 300 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł,

– 0 zł za wypłaty z bankomatów Alior Banku,

– 2,50 zł za wypłaty z obcych bankomatów,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne.

 

Oprócz powyższych warunków bazowych, możecie wybrać za darmo dwie spośród wymienionych poniżej “korzyści”. Każda kolejna “korzyść” kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Do wyboru macie:

 • oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – 3% w skali roku (do 20.000 zł),
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • limit na koncie bez odsetek przez 10 dni (dla kwoty do 1000 zł),
 • ubezpieczenie w podróży za granicą,
 • program Mastercard priceless specials,
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance,
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną.

 

Złóż wniosek w promocji i odbierz 100 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

2 Comments

 1. Ta lokata do 20 tyś. dla tych co korzystają z promocji czy dostępna nawet dla tych, którzy nie posiadają tam konta?

  • Konto oszczędnościowe przeznaczone jest dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *