Alior Bank: ponownie 2,7% w skali roku na Koncie Mocno Oszczędnościowym do 100.000 zł, a dla nowych klientów 100 zł łatwej premii na start

Alior Bank postanowił utrzymać preferencyjne oprocentowanie Konta Mocno Oszczędnościowego wynoszące 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. To dobra wiadomość zarówno dla obecnych klientów banku, jak i osób, które dopiero mają zamiar związać się z Aliorem. Nie da się ukryć, iż obecnie jest ku temu bardzo dobra okazja. Zakładając Konto Jakże Osobiste możecie zdobyć 100 zł łatwej premii na start oraz ulokować do 20.000 zł na standardowym koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem wynoszącym 3% w skali roku. Natomiast osoby, które nie chcą zakładać kolejnego konta osobistego, mogą założyć Konto Mocno Oszczędnościowe w wersji solo, również na 2,7% w skali roku.

 

 

Konto Mocno Oszczędnościowe – szczegóły

W przypadku posiadania konta osobistego w Alior Banku, wniosek o promocyjne Konto Mocno Oszczędnościowe (dalej jako KMO) dostępny jest po zalogowaniu w bankowości online. W tym celu przejdźcie do zakładki Oferty, następnie Oszczędności, a na końcu złóżcie wniosek o KMO. Macie na to czas od 1 sierpnia 2018 roku do 15 października 2018 roku. W tym czasie należy również zasilić konto nowymi środkami, aby zostało aktywowane preferencyjne oprocentowanie. Fakt ten zostanie dodatkowo potwierdzony SMS-em. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało dla nowych środków względem łącznego salda z 27 lipca 2018 roku. Zgodnie z tabelą oprocentowania, łączne saldo definiowane jest jako:

saldo Konta Mocno Oszczędnościowego oraz łączne saldo środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokatach terminowych, prowadzonych w złotych i walutach (po przeliczeniu na PLN)

 

Oczywiście w przypadku nowych klientów, całość środków będzie pracować na 2,7% w skali roku. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 miesiące od momentu aktywacji. Nadwyżka ponad 100.000 zł oprocentowana jest według zmiennej stawki naliczanej według schematu: WIBID1M – 0,55 punktu procentowego (czyli obecnie 0,89%). Jeżeli korzystaliście już z preferencyjnego oprocentowania na KMO, niestety nie możecie ponownie skorzystać z promocji. Mówi o tym zapis regulaminu:

W okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego Uczestnik Promocji nie może przystąpić do innej edycji Promocji. 

 

Prowadzenie Konta Mocno Oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak przelewy wewnętrzne na konto osobiste w Alior Banku (bez limitu). Dodatkowo możecie wykonać jeden przelew zewnętrzny. Każdy kolejny wiąże się z opłatą równą 10 zł.

Szczegóły w:

 

Złóż wniosek o Konto Mocno Oszczędnościowe solo

lub

Zapoznaj się z analizą promocji “100 zł z Kontem Jakże Osobistym”

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
mBank: 300 zł łatwej premii na start z eKontem
 
PKO BP: voucher 100 zł do Allegro z Kontem dla Młodych
 
Citi Handlowy: voucher 300 zł do Hebe z kartą kredytową Simplicity
 
Darmowe konto internetowe Citi Priority z 150 zł premii
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
ING Bank Śląśki: nawet 290 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
Łatwe 200 zł premii za założenie konta w Banku Millennium
 
200 zł do wydania w IKEI z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *