Alior Bank: ponownie 2,7% w skali roku na Koncie Mocno Oszczędnościowym do 100.000 zł, a dla nowych klientów 100 zł łatwej premii na start

Alior Bank postanowił utrzymać preferencyjne oprocentowanie Konta Mocno Oszczędnościowego wynoszące 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. To dobra wiadomość zarówno dla obecnych klientów banku, jak i osób, które dopiero mają zamiar związać się z Aliorem. Nie da się ukryć, iż obecnie jest ku temu bardzo dobra okazja. Zakładając Konto Jakże Osobiste możecie zdobyć 100 zł łatwej premii na start oraz ulokować do 20.000 zł na standardowym koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem wynoszącym 3% w skali roku. Natomiast osoby, które nie chcą zakładać kolejnego konta osobistego, mogą założyć Konto Mocno Oszczędnościowe w wersji solo, również na 2,7% w skali roku.

 

 

Konto Mocno Oszczędnościowe – szczegóły

W przypadku posiadania konta osobistego w Alior Banku, wniosek o promocyjne Konto Mocno Oszczędnościowe (dalej jako KMO) dostępny jest po zalogowaniu w bankowości online. W tym celu przejdźcie do zakładki Oferty, następnie Oszczędności, a na końcu złóżcie wniosek o KMO. Macie na to czas od 22 listopada 2018 roku do 22 stycznia 2019 roku. W tym czasie należy również zasilić konto nowymi środkami, aby zostało aktywowane preferencyjne oprocentowanie. Fakt ten zostanie dodatkowo potwierdzony SMS-em. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało dla nowych środków względem łącznego salda z 15 listopada 2018 roku. Zgodnie z tabelą oprocentowania, łączne saldo definiowane jest jako:

saldo Konta Mocno Oszczędnościowego oraz łączne saldo środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokatach terminowych, prowadzonych w złotych i walutach (po przeliczeniu na PLN)

 

Oczywiście w przypadku nowych klientów, całość środków będzie pracować na 2,7% w skali roku. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 miesiące od momentu aktywacji. Nadwyżka ponad 100.000 zł oprocentowana jest według zmiennej stawki naliczanej według schematu: WIBID1M – 0,55 punktu procentowego (czyli obecnie 0,89%). Jeżeli korzystaliście już z preferencyjnego oprocentowania na KMO, niestety nie możecie ponownie skorzystać z promocji. Mówi o tym zapis regulaminu:

W okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego Uczestnik Promocji nie może przystąpić do innej edycji Promocji. 

 

Prowadzenie Konta Mocno Oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak przelewy wewnętrzne na konto osobiste w Alior Banku (bez limitu). Dodatkowo możecie wykonać jeden przelew zewnętrzny. Każdy kolejny wiąże się z opłatą równą 10 zł.

Szczegóły w:

 

Złóż wniosek o Konto Mocno Oszczędnościowe solo

lub

Zapoznaj się z analizą promocji “100 zł z Kontem Jakże Osobistym”

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

100 zł za założenie konta oraz 100 zł za polecenie w Inteligo
 
100 zł na start i 3% na koncie oszczędnościowym od Pekao
 
Nawet 500 zł premii za skorzystanie z platformy Bancovo
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
Kredyt z RRSO 0% do 3000 zł od Credit Agricole
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,44%
 
ING Bank Śląśki: nawet 340 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
15 zł premii dla obu stron w programie poleceń aplikacji Wolt
 
Po 50 zł premii dla obu stron w programie poleceń Azimo
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *