Alior Bank: punkty powitalne Priceless Specials wymienne na vouchery o wartości 50 zł lub 4 bilety do kina + 200 zł premii za założenie konta

W ostatnim czasie na blogu było dość cicho na temat programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials. Na szczęście cisza została przerwana przez ważną decyzję Alior Banku. Otóż dotychczas uczestnictwo w programie dostępne było wyłącznie jako jedna z korzyści dobieranych do Konta Jakże Osobistego. Obecnie Priceless Specials dostępny jest dla wszystkich posiadaczy konta w Alior Banku. Mało tego, na start otrzymacie aż 3400 punktów powitalnych. Wymienicie je na vouchery o wartości 50 zł (RTV EURO AGD, Decathlon, empik.com, Circle K i wiele innych) lub na cztery bilety do kina Cinema City, których łączna wartość przekracza 100 zł! O wiele lepsze wieści czekają na osoby, które nie mają jeszcze konta w Alior Banku. Otóż w bieżącej promocji Konta Jakże Osobistego do zdobycia jest 200 zł łatwej premii na start. Oprócz tego bank z aniołem w logo zapewnia Lokatę na 100 dni dla kwoty do 50.000 zł na 3% w skali roku oraz takie samo oprocentowanie na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 20.000 zł. Co tu kryć, lepszego momentu na związanie się z Alior Bankiem długo nie będzie 🙂

 

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja trwa od 1 czerwca 2019 roku do 30 listopada 2019 roku. W tych dniach należy przystąpić do programu Mastercard Priceless Specials. Umowę o kartę Debit Mastercard mogliście natomiast podpisać zarówno przed startem promocji, jak i w trakcie jej trwania. Promocja może zostać zakończona przed czasem, w chwili wyczerpania puli 6000 nagród. W takiej sytuacji, stosowny komunikat pojawi się na stronie promocji.

Promocja skierowana jest do uczestników programu, którzy dokonują pierwszej rejestracji karty Alior Banku w programie. Dla uniknięcia wątpliwości, z promocji nie mogą skorzystać osoby, które były zarejestrowane w programie przed 1 czerwca 2019 roku, ale zrezygnowały z udziału w Priceless Specials, a teraz ponownie chcą się zarejestrować.

Rejestracja dostępna jest w bankowości internetowej, na stronie programu, poprzez infolinię lub w dowolnej placówce Alior Banku. W przypadku wyboru pierwszej opcji (moim zdaniem najlepszej), zalogujcie się do bankowości internetowej i wejdźcie w zakładkę Szczegóły karty. Po rozwinięciu szczegółów zakładki znajdziecie sekcję Informacje o karcie, w której dostępna jest opcja włączenia programu.

Pamiętajcie również, iż utworzenie konta w programie trwa nawet do 14 dni roboczych, dlatego nie czekajcie z tym do końca trwania promocji.

 

 

 

 

Zasady promocji

Głównym warunkiem uzyskania punktów powitalnych jest wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w Internecie. Macie na to 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu.

Punkty zostaną przyznane w ciągu 5 dni roboczych od momentu wykonania ostatniej z wymaganych transakcji. Ich ważność upływa w ciągu 4 miesięcy od momentu przyznania. Najciekawszym sposobem wymiany punktów będzie wybór biletów do Cinema City, ewentualnie voucherów do Circle K, Czas na Herbatę, empik.com, Douglas, RTV EURO AGD, czy home&you.

Szczegóły w regulaminie promocji – karta debetowa.

 

 

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami!

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Revolut: 25 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej!
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
251 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

21 Comments

 1. Zapisałem się do programu Mastercard Priceless (MP) przez stronę aliora.
  A kiedy będę mógł zalogować się do programu MP?

 2. Miałem podpiętą kartę w MPS, a później zamknąłem konto i kartę.
  Założyłem nowe konto i kartę. Czyli nie mogę skorzystać z promocji?

 3. Złożyłem reklamację ponieważ punktów powitalnych Priceless Specials po spełnieniu regulaminu brak. Dla zainteresowanych numer telefonu do składania reklamacji jest w regulaminie promocji.

 4. A jeżeli jestem zarejestrowany w Priceless Specials w innym banku np. Citi lub
  TMobile, to czy w Aliorze mogę skorzystać z tej promocji ?
  Czy w każdym banku jest inny program, oddzielnie dla każdej karty. Czy wszystkie banki uczestniczą w tym samym programie ?

 5. Niestety ale oszukują, zrobiłem 7 płatności kartą na aliexpress i w rosmanie, naliczyło mi tylko jedną w rosmanie zakup za 40zł i za to dostałem śmieszne 0.8 pkt. Co to ma znaczyć ? Nie było nigdzie mowy o kwocie minimalnej zakupy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *