Sprawdź zapach AXE i odbierz do 15 zł zwrotu środków na konto, czyli kolejny test produktu!

Reklamy antyperspirantów marki AXE przeszły do historii. Wiele przykładów z tej nieco kontrowersyjnej twórczości znajdziecie bez trudu w serwisie YouTube. Tym razem właściciel marki postanowił użyć nieco innej formy promocji swoich produktów, a mianowicie testu produktu. Cóż, nie ma chyba lepszej formy reklamy niż możliwość przetestowania danego specyfiku w praktyce…i to w pełni za darmo. Jak pewnie się domyślacie, i za tym testem stoi znana i lubiana agencja Smolar. Mając na uwadze poprzednie akcje Smolara, mogę powiedzieć jedno: zasady są tutaj przejrzyste i uczciwe, zaś akcja przebiega bardzo sprawnie. Maksymalny zwrot w promocji wynosi 15 zł na jedną osobę, jednak promocję możecie polecić bratu, ojcu, szwagrowi i komu tam jeszcze chcecie 🙂 Na “bęben trafiają” żele pod prysznic, antyperspiranty oraz dezodoranty w aerozolu. Jednocześnie przypominam, iż na blogu znajdziecie jeszcze cztery aktualne testy produktów marek: Actimel, Mutti oraz Develey. Szczegółów szukajcie w blogowej wyszukiwarce. Wszystkie produkty możecie nabyć podczas jednych zakupów 🙂

 

 

Zasady promocji

Mówiąc w skrócie, zasady są bardzo podobne do wszystkich dotychczasowych testów produktów. Kupujecie jeden z wybranych produktów marki AXE w dowolnym sklepie w dniach od 1 października do 31 października 2019 roku, zachowujecie paragon, wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem paragonu, podajecie numer konta, a na końcu otrzymujecie zwrot za zakupiony produkt. W promocji biorą udział następujące produkty:

 • antyperspiranty,
 • żele pod prysznic,
 • dezodoranty w aerozolu.

 

W celu uzyskania zwrotu, wypełnijcie formularz promocyjny na dedykowanej stronie promocji. Pula zwrotów w promocji wynosi 4960 sztuk, ale na szczęście organizator zadbał o to, aby nie rozeszła się “na hurra” w kilka dni. Promocja podzielona jest zatem na 31 dziennych etapów od 1 października do 31 października 2019 roku.

W każdym z nich przydzielone będzie po 160 zwrotów. Gdy w danym etapie limit zostanie osiągnięty, wówczas rejestracja zostanie zamknięta, zaś w przypadku mniejszej liczby chętnych, niewykorzystana pula przechodzi na kolejny dzień. Niestety w praktyce wygląda to tak, iż pula rozchodzi się niedługo po nastaniu nowego dnia. Jeśli zatem zależy Wam na otrzymaniu zwrotu, wówczas wyczekujcie aż wybije północ i rozpocznie się nowy dzień. Cóż, promocja dobra, a zwrotów dość mało jak na całą Polskę 🙂

 

 

Wypełnienie formularza jest dość proste i nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki (może spaść do SPAM-u). 

 

 

 

 

Zwrot środków

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego oraz adres e-mail nie mogą być użyte w dwóch różnych zgłoszeniach. 

Zwroty wypłacone będą sukcesywnie, nie wcześniej jednak niż w ciągu 21 dni po dokonaniu prawidłowego zgłoszenia do promocji. Ostateczny termin wypłaty środków to 29 listopada 2019 roku. W przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji, zwrot środków może się opóźnić do 13 grudnia 2019 roku. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

 

Kwota 15 zł to maksymalna stawka jaką możecie uzyskać. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie równa lub wyższa od kwoty maksymalnej, wówczas otrzymacie 15 zł.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji “Wypróbuj zapach AXE za darmo”.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

350 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Net Credit: pożycza za darmo do 3000 zł oraz 100 zł premii na zakupy
 
Alior Bank: 200 zł premii za założenie konta + 8 biletów do kina
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 400 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

20 Comments

 1. Mam pytanie czy jeśli kupie rodzinie i podam ich adresy email każdy inny i nr konta mogę wpisać swój do innych osób bo mam 5kont czy na koncie też musza być ich dane jak będą przelewać zwrot

 2. Dlaczego zostały usunięte niepochlebne dla Smolara komentarze, odnoszące się do tej promocji? Czyżby to jednak nie było obiektywne forum? Stosujecie cenzurę? Bardzo brzydko bardzo.

  • Odpowiadanie na swoje własne komentarze, gdy te jeszcze nie były zatwierdzone wyglądało dość podejrzanie. Wszelkie reklamacje proszę zgłaszać do agencji Smolar. Dane kontaktowe znajdziesz w regulaminie promocji.

 3. Zgadza się mój komentarz też został usunięty. Smolar nie pozwala wysyłać zgłoszeń. Otwiera możliwość wypełnienia wniosku na 10 min. bez możliwości wysłania. A pozniej komunikat że osiągnięto dzienny limit. Typowe oszukanstwo. Skandal. Złożę skargę do Rzecznika Praw Konsumenta. A Wy dlaczego usiwacie prawdziwe komentarze? Niech ludzie wiedzą że to oszustwo

  • Wszelkie reklamacje proszę zgłaszać do agencji Smolar. Dane kontaktowe znajdziesz w regulaminie promocji.

  • Ja nie miałem problemu z wysłaniem. Trzeba zmniejszyć zdjęcie poniżej 1 MB i wyczyścić ciasteczka w przeglądarce, bo mogły zostać ślady po poprzednich wizytach i blokuje. O wyłączeniu adblocka też można wspomnieć, ale raczej osoby biorące udział w różnych promocjach powinny wiedzieć, że Adblock może przeszkadzać. I jest tylko 160 zgłoszeń na dzień, więc trzeba się spieszyć. Kopiujemy nr rachunku i potem tylko wklejamy, itd.

 4. Formularz jest aktywny krótko, ale przy prawidłowym wypełnieniu formularza nie miałam żadnego problemu z jego wysłaniem.

 5. Nieprawda. Żadna zmiana rozmiaru czy ciasteczka nie robią różnicy. Po prostu nie da się wysłać formularza. Próbowałem 3 noce po kolei. Minute po północy miałem wypełniony formularz a i tak nie udało się wysłać. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. To jest oszustwo i tyle.

 6. Ja mam podobny przypadek i problem z wysłaniem zgłoszenia. Spróbuje dziś na innym komputerze może to wina sprzętu. Jutro napiszę czy zakończyło się powodzeniem.

  • W ankiecie zaznacz, że nigdy wcześniej nie kupowałeś Axe, bo jak się zaznaczy, że się kupowalo wcześniej, to będzie dodatkowe pytanie, a kursora myszki w linijce gdzie to się wpisuje nie ma i myli to niektóre osoby.

 7. 10 minut po północy i już pisze że jest osiągnięty dzienny limit także trzeba się spieszyć i rejestrować zaraz po północy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *