„Bądź pierwszy i zyskaj podwójne korzyści już na starcie” w akcji tajemniczego banku

Dzisiejszy wpis z pewnością spodoba się czytelnikom, którzy lubią niespodzianki. Otóż ruszyła promocja pewnego, tajemniczego banku, który zamierza zrewolucjonizować branżę e-zakupów. Mają być one wygodniejsze, bardziej przyjazne, prostsze oraz bardziej korzystne. O co może chodzić? Być może nasz tajemniczy bank ma zamiar wprowadzić nową formę płatności lub jakiś korzystny program lojalnościowy? Jedno jest pewne. Pierwszymi odbiorcami nowej promocji będą osoby, które zostawią swoje namiary na stronie najnajlepiej.pl.

 

 

Tajemnicza promocja

W historii bloga miało miejsce już kilka promocji, do których zapisy odbywały przedpremierowo, bez ujawniania nazwy danej instytucji finansowej. Obecnie jest podobnie. Jedyne co wiemy to fakt, iż będzie to jeden z banków działających w Polsce, zaś organizacją kampanii marketingowej zajmuje się agencja Agora. To ona zbiera dane osób, które jako pierwsze chcą zapoznać się z przygotowanymi nowinkami. Jak mówi przekaz reklamowy “Bądź pierwszy i zyskaj podwójne korzyści już na starcie!” największe benefity przygotowane będą dla uczestników, którzy zapiszą się przed startem kampanii docelowej (ma ona ruszyć za około 3 tygodnie). Wystarczy, że na stronie najnajlepiej.pl zostawicie podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Po wypełnieniu danych otrzymacie maila z prośbą o potwierdzenie rejestracji.

Który bank stoi za tą tajemniczą promocją? Przyglądając się materiałom graficznym oraz znając podejście niektórych banków do kwestii promocji mam pewne typy. Muszę je jednak zostawić dla siebie 🙂 Nic nie dzieje się bez przyczyny, więc ufam, że rzeczywiście ciekawscy dostaną lepsze warunki niż osoby, które wolą przyglądać się z boku. Do rejestracji użyłem rezerwowego adresu e-mail oraz dodatkowego numeru prepaid. To takie skrzynki na SPAM, który nieraz się przydaje 😀

Zarejestruj się w tajemniczej promocji

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Lokata Bezkarna na 3,5% w skali roku + 50 zł bonusu
 
Citi Handlowy: 400 zł premii na start z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
200 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *