Black Week z serwisem Bancovo, czyli odbierz jedną z gwarantowanych nagród: Xiaomi Mi Band 3, smartfona Xiaomi Redmi 6A lub iPhone’a SE

Promocja przedłużona do 30 listopada 2018 roku!

Serwis Bancovo mocno się rozpędza. Nie tak dawno pisałem o promocji w ramach której serwis rozdawał 12-miesięczny do Showmaxa, by dziś zaprezentować nową akcję. Otóż, zaciągając kredyt za pośrednictwem Bancovo.pl otrzymacie nagrodę gwarantowaną w postaci opaski Xiaomi Mi Band 3, smartfona Xiaomi Redmi 6A lub iPhone’a SE. Co ważne, liczba nagród w promocji jest nielimitowana, jednak warto się pospieszyć. Akcja potrwa wyłącznie do 27 listopada tego roku 30 listopada 2018 roku. Jednocześnie przypominam, iż serwis, którego właścicielem jest Alior Bank zapewnia darmową możliwość sprawdzenie swojej sytuacji kredytowej w BIK-u i to bez żadnych zobowiązań (nie musicie wnioskować o jakikolwiek produkt). Oczywiście dodatkowym argumentem w zakresie skorzystania z kredytu na platformie Bancovo jest możliwość zbudowania pozytywnej historii kredytowej w BIK-u. A jeśli już o tym mowa, warto również wspomnieć o kończącej się promocji darmowego kredytu od eurobanku, który możecie zaciągnąć w pełni online i to bez zakładania konta.

 

 

Jak zdobyć gwarantowany prezent od Bancovo?

W regulaminie nie odnajdziemy żadnego wykluczenia w zakresie uczestnictwa w promocji, dlatego śmiało możemy założyć, iż mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci platformy Bancovo. Aby zdobyć gadżet, należy wypełnić wniosek o kredyt/pożyczkę (w dalszej części wymieniam te frazy naprzemiennie) na dedykowanej stronie promocji oraz zawrzeć umowę, oczywiście w pełni online.

 

Rodzaj nagrody zależny jest od kwoty uzyskanej pożyczki, a mianowicie:

  • od 1000 zł do 4999,99 zł – opaska Xiaomi Mi Band 3 (wartość 149 zł),
  • od 5000 zł do 49.999,99 zł – Xiaomi Redmi 6A 16 GB (wartość 499 zł),
  • od 50.000 zł – Apple iPhone SE 32GB (wartość 1300 zł).

 

Co ważne, w przypadku gdy złożycie wniosek o kredyt w wysokości 1000 zł lub wyższej, ale nie otrzymacie oferty na wybraną kwotę, lecz na kwotę poniżej 1000 zł, wówczas organizator przyzna Wam nagrodę z pierwszego przedziału, czyli opaskę Xiaomi. Co tu kryć, bardzo uczciwe rozwiązanie ze strony Bancovo 🙂

Liczba nagród w promocji jest nielimitowana. Akcja potrwa do 27 listopada 2018 roku 30 listopada 2018 roku, zaś ostateczny moment podpisania umowy o pożyczkę to 30 listopada 2018 roku 6 grudnia 2018 roku. Nagroda powędruje do Was za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej w ciągu 21 dni po upływie okresu na ustawowe odstąpienie od umowy.

 

Ostateczne warunki promocji oraz czy to się opłaca?

W ramach promocji możecie zdobyć tylko jedną nagrodę. Głównym warunkiem uzyskania nagrody jest nieodstępowanie od zawartej umowy o kredyt. Chodzi to oczywiście o kwestię ustawowego odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni, czyli sytuacji podobnej do zwrócenia produktu w sklepie. Regulamin nie wspomina natomiast nic o wcześniejszej spłacie kredytu. Otóż wcześniejsza spłata (choćby zaraz po odebraniu nagrody, a nawet wczesniej) nie stanowi odstąpienia od umowy i zdecydowanie redukuje koszty całego przedsięwzięcia, jeżeli zależy Wam wyłącznie na otrzymaniu gadżetu. Jest to po prostu wcześniejsze zakończenie umowy spowodowane wyzerowaniem zadłużenia. 

Opłacalność całego przedsięwzięcia musicie ocenić sami. Dopiero po wypełnieniu wniosku (co raczej nie boli), dowiecie się jakie są rzeczywiste koszty kredytu, ponieważ oferty w ramach Bancovo są spersonalizowane pod danego klienta. Oczywiście nie mam możliwości przeanalizowana w ramach artykułu wszystkich ofert udostępnianych przez banki i firmy pożyczkowe współpracujące z Bancovo. Oferta jaką otrzymacie uzależniona jest od waszej zdolności kredytowej. Jest duża szansa, iż koszty kredytu będą niższe niż wartość otrzymanej nagrody, szczególnie gdy zdecydujecie się na spłatę kredytu zaraz po jego zaciągnięciu. Dodatkowym bonusem będzie pozostawienie pozytywnego śladu w bazach BIK-u.

 

Aby zachować pełną transparentność, na koniec zwracam waszą uwagę na fakt, iż organizator promocji roześle Wam formularz informacji podatkowej PIT-8C. Uzyskaną nagrodę należy uwzględnić w rozliczeniu rocznym jako dodatkowy przychód. 

Szczegóły w regulaminie promocjiBlack Week nowym regulaminie promocji Black Week.

 

Przypomnienie, czyli jak działa platforma Bancovo?

Pomimo, iż pisałem o tym w pierwszym artykule, dla osób, które nie znają serwisu Bancovo, krótko przypomnę zasady jego działania. Otóż platforma Bancovo nie jest typową porównywarką kredytów, jakie dotychczas znaliśmy. Tradycyjne porównywarki mają w zwyczaju odsyłać nas na strony banków, gdzie odbywa się cały proces kredytowy. Mało tego, zawierają one ogólne informacje, które mogą się różnić w zależności od klienta. W przypadku Bancovo wszystko odbywa się w ramach platformy. Oferty są “zasysane” od banków i instytucji pożyczkowych, dlatego nie różnią się od tych, zaciąganych bezpośrednio w danej instytucji.

Z racji, że cała procedura odbywa się w pełni online, pieniądze wypłacane są bardzo szybko (poprzez przelew ekspresowy). Bardzo ciekawa jest również forma porównywania kredytów. Na początku podajecie wszelkie niezbędne dane, by potem instytucje niejako biły się o Was, przedstawiając swoje spersonalizowane oferty. Oczywiście ostateczny wybór należy do Was, aczkolwiek w przejrzysty sposób sprawdzicie, która propozycja jest dla Was najkorzystniejsza. Swoje dane weryfikujecie poprzez przelew inicjujący, zaś umowę otrzymujecie na skrzynkę mailową.

Wiarygodności platformie Bancovo dodaje fakt, iż jej właścicielem jest spółka NewCommerce Services, należąca do Alior Banku (zarówno bank, jak i spółka zarejestrowane są nawet pod tym samym adresem). Obecnie w ramach platformy możecie uzyskać pożyczkę od 9 podmiotów: Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, InBank, Cross Loan, TakTo Finance, SuperGrosz, Hapi Pożyczki i SMS Kredyt.

Druga rewolucja rynkowa, jaką wprowadziło Bancovo to możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego sprawdzenia waszej zdolności kredytowej w BIK. Bezpłatnego, bo standardowo taka usługa kosztuje 39 zł, zaś “bez zobowiązań”, ponieważ status w BIK sprawdzicie bez potrzeby zaciągania kredytu. Ba, nie musicie nawet wnioskować o pożyczkę za pośrednictwem platformy. Możecie sprawdzić sam BIK i podziękować za współpracę, jeśli taka będzie wasza wola.

Więcej na temat sprawdzania BIK-u w pierwszym artykule na temat serwisu Bancovo.

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Pekao S.A., czyli 200 zł na start
 
Credit Agricole: kredyt do 3000 zł z RRSO 0% na platformie FinAi
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
250 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
1700 zł premii w promocji iKonta Biznes od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

4 Comments

  1. Sprawdzone, RRSO rzędu 50% to norma w wynikach wyszukiwania. Jeśli występują atrakcyjniejsze pożyczki to nie spotkałem się z opcją, żeby to się opłaciło. Przeliczyłem kilka wariantów dla 5000zł z nagrodą Xiaomi. Być może uda się pożyczyć 1000zł i zrekompensować sobie opaskę za deklarowaną kwotę 149zł, tylko problem w tym, że jest ona przewartościowana (90zł na Aliexpress).

    NIE POLECAM.

  2. Spróbowałem, ale ostatecznie wstrzymałem się z finalizacją umowy przez SMS. W Harmonogramie spłat przy kredycie na 5 tys jest tam co miesiąc stała opłata w kwocie 180zł, tj.tzw.”opłata operacyjna”. Czyli powiedzmy że jakbym chciał spłacić ten kredyt po 3 tygodniach to tej opłaty nie mogę uniknąć? Dodam tylko że przy kredycie 5 tyś na okres 30 mcy wyszło 9,2 tys do całkowitej spłaty! Masakra! Dziwię się że ludzie biorą takie coś…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *