Bank Citi Handlowy: karta kredytowa World MasterCard z wybranymi voucherami o łącznej wartości 400 zł oraz zwolnienie z opłaty rocznej na zawsze (oszczędność 216 zł rocznie)

Dotychczas na blogu dość regularnie pojawiały się promocje kart kredytowych banku Citi Handlowy, w których do zdobycia były vouchery do wykorzystania u jednego konkretnego partnera promocji. Tym razem, bank postanowił dać Wam większą swobodę wyboru. Wyrabiając kartę kredytową World MasterCard otrzymacie 16.000 punktów w programie lojalnościowym, które będziecie mogli wymienić na wybrane vouchery o łącznej wartości wynoszącej 400 zł. Partnerami programu są między innymi Douglas, W.KRUK, Play, Sphinx, H&M, Samsung, Merlin.pl, czy Multikino (w tym ostatnim przypadku punkty możecie wymienić na 20 biletów do kina). Aktywnie korzystając z karty World MasterCard dodatkowo zwiększycie swoje saldo punktowe, dzięki czemu zgromadzone punkty będziecie mogli wymienić na cenne nagrody. Co ważne, w ramach promocji zostaniecie zwolnieni z opłaty za wydanie karty oraz z opłat rocznych z tytułu użytkowania karty w kolejnych latach (oszczędność 216 zł w skali roku).

 

 

Karta kredytowa World MasterCard – cechy szczególne

W niniejszej promocji, promowaną kartą jest World MasterCard. Pomimo, że wśród czytelników bloga najpopularniejszą kartą kredytową jest Citi Simplicity, World MasterCard ma również swoje zalety. Po pierwsze, w ramach promocji wydanie karty jest darmowe. Po drugie, będziecie również zwolnieni z opłat rocznych przez kolejne lata użytkowania karty. Standardowo opłata za kartę wynosi aż 18 zł miesięcznie, ale korzystając z oferty internetowej, nie będziecie ponosić tej opłaty. Po trzecie, będziecie mogli zbierać punkty w programie lojalnościowym, które później wymienicie na cenne nagrody.

Standardowe oprocentowanie karty World MasterCard to 10% w skali roku. Karta banku Citi Handlowy wyposażona jest jednak w okres bezodsetkowy sięgający do 56 dni. Oznacza to, że nawet przez 56 dni możecie obracać pieniędzmi banku, podczas gdy na przykład wasze środki będą w tym czasie procentować na rachunku oszczędnościowym. Jeśli zatem z karty będziecie korzystać w rozsądny sposób (czyli, że wygenerowane zadłużenie z tytułu transakcji bezgotówkowych będziecie spłacać terminowo), za jej użytkowanie nie zapłacicie ani złotówki. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój autorski poradnik Jak działa karta kredytowa?

Karty kredytowe Citi Handlowego obarczone są miesięczną opłatą abonamentową za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Na szczęście, zaraz po aktywacji karty możecie zrezygnować z tej usługi. W tym celu należy zalogować się do serwisu Citionline i w wiadomości wewnętrznej złożyć dyspozycję rezygnacji z usługi Citiphone. Więcej na temat opłat w tabeli opłat i prowizji. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%.

 

Program lojalnościowy karty World MasterCard

Za każde 5 zł wydane kartą World MasterCard otrzymacie 1 punkt w programie lojalnościowym. Jeśli transakcja będzie wykonana u partnera programu, wówczas otrzymacie dodatkowy punkt. W chwili pisania tego artykułu, partnerami programu są: Multikino, H&M, Douglas, Play, Merlin.pl, Sphinx oraz Samsung. Robiąc zakupy kartą World MasterCard u wymienionych partnerów możecie dodatkowo liczyć na różne promocje i rabaty. Szczegóły na ten temat dostępne są na stronie promocji.

Aktualny wykaz nagród dostępnych w programie dostępny jest pod tym linkiem. Jeśli wasze saldo punktowe osiągnie odpowiednią kwotę, zgromadzone punkty możecie wymienić na wybrany voucher (poprzez bankowość online lub kontakt z Citiphone). Wybrany voucher zostanie Wam przesłany w formie SMS lub mailowo. Jego ważność to 30 dni od momentu otrzymania.

Szczegóły w regulaminie programu dla karty kredytowej World MasterCard.

 

Uczestnicy promocji

Zgodnie z regulaminem, z promocji z punktami na powitanie wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2015 roku. Ponadto z promocji nie mogą skorzystać członkowie władz banku, pracownicy banku oraz spółek zależnych, osoby współpracujące z bankiem na podstawie umów cywilnoprawnych, organizatorzy promocji, czy nierezydenci. Szczegóły na temat wykluczeń znajdziecie w regulaminie promocji.

Uczestnictwo w promocji determinowane jest również faktem oceny waszej wiarygodności kredytowej. Jako, że karta kredytowa to jedna z form zobowiązań, proces wnioskowania o kartę wymaga badania zdolności kredytowej. Minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia (lub 25 lat w przypadku przedsiębiorców), pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie, kontrakt). W przypadku przedsiębiorców, działalność gospodarczą należy prowadzić przez minimum 2 lata. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o. oraz osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających dochody w załączniku – ostatnie strony regulaminu promocji.

 

Warunki otrzymania punktów na start

Głównym warunkiem otrzymania nagrody w promocji jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą główną, kartą dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym na łączną kwotę minimum 1000 zł, nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia będzie widoczna na umowie). Przykładowo, gdy umowę podpiszecie w sierpniu, na wykonanie transakcji będziecie mieli czas do końca października 2017 roku. Zważywszy, iż płatności możecie wykonywać zarówno w Internecie (na przykład Allegro, sklepy internetowe), jak i w punktach stacjonarnych (na przykład sklepy, stacje paliw, kina), spełnienie warunków promocji nie powinno być większym problemem. Bank wyklucza transakcje zwrócone lub niezaksięgowane w systemie banku, a także przelewy z karty.

Dodatkowym warunkiem jest minimum jedno logowanie (na przykład w celu aktywacji karty) w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Na wykonanie tej czynności również macie czas do końca drugiego miesiąca, licząc od miesiąca podpisania umowy. Oczywiście nie ma sensu zwlekać ze spełnieniem tego czysto technicznego warunku. Im szybciej aktywujecie kartę, tym szybciej będziecie mogli spełniać główny warunek promocji.

 

Jak otrzymam nagrodę w promocji

Teraz najważniejsze. Jeśli spełnicie wszystkie warunki promocji, otrzymacie 15.000 punktów powitalnych w programie lojalnościowym. Dodatkowe 1000 punktów bonusowych uzyskacie po wykonaniu pierwszej, dowolnej transakcji punktowej (na przykład zakupy w sklepie). Sumarycznie, na waszym koncie w programie lojalnościowym zostanie dopisane 16.000 punktów.

Informację o spełnieniu warunków do przyznania premii bank prześle Wam w ciągu miesiąca od spełnienia warunków promocji. Informacja ta będzie zawarta w wiadomości w ramach systemu bankowości elektronicznej. Również do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków oferty, zostanie wypłacona nagroda na wasze saldo punktowe karty. Zatem im szybciej wykonacie warunki promocji, tym szybciej zdobędziecie premię.

Jak wykorzystać otrzymane punkty? Przykładowo możecie je wymienić na 20 biletów do Multikina. Innym pomysłem są vouchery do wykorzystania u partnerów programu o łącznej wartości 400 zł (na przykład doładowania telefonu w sieci Play, zakupy na Merlin.pl, czy wypad do restauracji Sphinx). Wybór należy do Was. Katalog nagród dostępny jest pod tym linkiem.

Bonus zwolniony jest z opodatkowania. Każdy uczestnik może zdobyć wyłącznie jedną nagrodę punktową. Po szczegóły promocji odsyłam Was do regulaminu akcji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank World MasterCard i zdobądź dodatkowe 15000 punktów na powitanie”.
 

Jak wyrobić promocyjną kartę kredytową World MasterCard

Jeśli zdecydowaliście się na udział w promocji, pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, pesel, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa od 7 czerwca 2017 roku do 8 października 2017 roku.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant. Podczas rozmowy, konsultant przyjmie od Was dane niezbędne do złożenia wniosku o kartę World MasterCard oraz poinformuje Was o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. Jeśli wstępna akceptacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera.

Po podpisaniu dokumentów w obecności kuriera, zostaną one przesłane do centrali w celu weryfikacji. Jeśli ostateczna decyzja o przyznaniu karty będzie pozytywna, wówczas karta zostanie dosłana listem poleconym.

 

Kolejne 300 zł lub 400 zł z kontem osobistym Citi Priority

To jeszcze nie wszystko. Po wyrobieniu karty możecie zwiększyć swoje dodatkowe dochody o kolejne 300 zł lub 400 zł w ramach promocji konta Citi Priority. Dla posiadaczy dowolnej karty kredytowej Citi, warunki promocji stają się o wiele łatwiejsze do spełnienia. Więcej na temat promocji konta Citi Priority znajdziecie w poniższych artykułach:

 

Aby zachować pełną transparentność, informuję Was ich powyższy wpis jest ARTYKUŁEM SPONSOROWANYM. Pomimo, że zazwyczaj odrzucam propozycje publikacji tego typu artykułów na blogu, promocja Citi w pełni wpisuje się w tematykę bloga. Analizowana karta kredytowa jest darmowa, zaś korzyści płynące z jej użytkowania wnoszą porządną dawkę wartości dodanej w postaci punktów na start (wymiennych na vouchery o wartości 400 zł) oraz możliwości dalszego zbierania punktów w toku standardowego użytkowania karty.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *