Bank Millennium: 200 zł łatwej premii na start, 2,7% w skali roku na koncie oszczędnościowym + do 500 zł premii w pozostałych promocjach

Bank Millennium powraca ze swoim świetnym pakietem promocji, dzięki któremu możecie dorobić naprawdę konkretną sumkę. Tym razem premia bazowa za założenie Konta 360º ponownie wynosi 200 zł. Aby zdobyć bonus na start wystarczy tak naprawdę aktywować aplikację mobilną oraz przez 3 kolejne miesiące…spełniać warunki zwalniające z opłaty za konto. Po założeniu rachunku, kolejne bonusy będziecie mogli zgarniać w ramach programu poleceń “Lubię to polecam”, o którym pisałem na blogu dosłownie wczoraj. Oprócz tego, do waszej dyspozycji będzie świetne konto oszczędnościowe oprocentowane na 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Gwarancja oprocentowania obowiązuje przez 100 dni i jest cyklicznie odnawiana. Konto 360º w Banku Millennium zapewnia bezpłatne prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej za 0 zł oraz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Ponadto przez pierwszy rok możecie korzystać za darmo z Pakietu Bardzo Pomocnego, którego łączna wartość za ten okres to niemal 60 zł. Jest to swoiste ubezpieczenie assistance, w postaci pomocy domowej oraz medycznej. Konto w Banku Millennium możecie zarówno otworzyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu! Na koniec przypominam, iż swoje dochody będziecie mogli powiększyć o kolejne 500 zł, jeśli zdecydujecie się dodatkowo na udział w dwóch aktualnie trwających promocjach: karta kredytowa z 200 zł premii oraz konto firmowe z 300 zł premii.

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji?

Bank Millennium stosuje dwa warunki uczestnictwa. Po pierwsze, z promocji może skorzystać osoba, która na dzień 4 października 2019 roku (czyli dzień rozpoczęcia promocji) nie posiada jakiegokolwiek produktu Banku Millennium oraz nie jest wobec niej procesowany wniosek o jakikolwiek produkt banku. Kwestia ta dotyczy również kwestii współposiadania, czy też pełnomocnictwa do rachunku lub innego produktu.

Drugim z warunków uczestnictwa jest niekorzystanie dotychczasowo z jakiejkolwiek promocji Konta 360º. Chodzi tutaj o typowe akcje z premią na start, organizowane zazwyczaj we współpracy z zewnętrznymi partnerami typu Bankier.pl lub eBroker, ale również o akcję własną banku „Zyskaj 360 zł”. W przypadku, gdy składaliście wniosek w takowej promocji, ale ostatecznie nie założyliście konta – możecie wziąć udział w niniejszej akcji.

 

 

Jeśli powyższy warunek uczestnictwa wyklucza Was z promocji, na szczęście możecie skorzystać z innej akcji promocyjnej Konta 360º. Mianowicie chodzi o program “Lubię to polecam”, w którym zastosowano o wiele bardziej liberalne warunki uczestnictwa. W tym przypadku maksymalna premia wynosi co prawda 90 zł, aczkolwiek okres karencji liczony jest 12 miesięcy wstecz. Przykładowo, w chwili pisania tego artykułu wystarczyło nie posiadać konta w Banku Millennium po 7 października 2018 roku. Pamiętajcie jednak, iż obie promocje się ze sobą nie łączą!

 

 

Wracając jednak do dzisiejszej promocji, poniżej dokładny cytat z regulaminu, definiujący uczestnictwo:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

 

Jak założyć promocyjne konto

Jako, że jest to dedykowana promocja Banku Millennium, nie znajdziecie jej na głównej stronie banku. Akcja dostępna jest wyłącznie na blogach finansowych oraz w innych serwisach związanych z finansami osobistymi. Zatem, jeśli chcesz wziąć udział w akcji, wniosek o konto z premią znajdziesz na dedykowanej stronie promocji. Do wyboru będziecie mieli dwie opcje konta – standardowe lub w wersji Student. W tym drugim przypadku nie musicie być tak naprawdę studentem, wystarczy, że macie mniej niż 26 lat. 

 

 

Wypełniając wniosek możecie również wybrać usługi dodatkowe:

 • Pakiet Bardzo Pomocny (darmowy przez rok, potem 4,98 zł miesięcznie) oraz
 • Pakiet Bezpieczeństwa (darmowy przez pierwszy miesiąc, potem 3,99 zł miesięcznie).

Pierwszy z pakietów to typowe home-assistance oraz pomoc medyczna. Szczerze polecam wypróbować ten pakiet choćby w okresie, gdy jest on darmowy. Szerzej na jego temat piszę pod koniec artykułu. Drugi z pakietów zapewnia powiadomienia na temat wykonanych transakcji kartą oraz zwrot do 1000 zł w przypadku utraty środków na karcie.

 

 

Podczas składania wniosku pamiętajcie również o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z bankiem oraz współpracujące z bankiem na podstawie umowy, w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość. Po odebraniu premii zgody można oczywiście wycofać.

 

Na złożenie wniosku w promocji macie czas od 4 października 2019 roku do 4 listopada 2019 roku lub do wyczerpania puli 7000 promocyjnych wniosków (w chwili jej wyczerpania stosowny komunikat pojawi się na stronie promocji i nowe wnioski nie będą po prostu przyjmowane). Jedno jest jednak pewne – jeśli zdążycie złożyć wniosek przed wyczerpaniem puli, wówczas macie stuprocentową pewność wzięcia udziału w promocji 🙂

 

Samą umowę o konto należy podpisać do 7 listopada 2019 roku. Możecie to zrobić:

 • za pośrednictwem kuriera – po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Kurier może być u Was już na następny dzień roboczy po złożeniu wniosku. Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu. Co ważne, z kurierem możecie się umówić na przykład w miejscu pracy lub w szkole. W przesyłce od razu otrzymacie kartę debetową, lub
 • w placówce banku – w tym przypadku pamiętajcie, aby pracownik oddziału nie wpadł na pomysł wygenerowania waszej umowy na nowo. Wówczas możecie otrzymać do podpisania umowę na standardowych warunkach, co wykluczy Was z promocji. Także nie nabierajcie się na wszelkie „problemy techniczne” związane z wnioskiem online, ponieważ później niezbędne będzie pisanie reklamacji. W tym przypadku karta debetowa zostanie dosłana pocztą.

 

Warunki uzyskania 200 zł premii bazowej

Aby zdobyć premię główną w wysokości 200 zł, należy spełnić dwa warunki. Pierwszym z nich jest aktywacja aplikacji mobilnej w terminie do 31 stycznia 2020 roku. Aplikacja dostępna jest zarówno na system Android, jak i iOS. 

 

Drugi, a zarazem główny warunek to:

 • zapewnienie łącznych wpływów na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz
 • wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM.

Wymienione czynności należy spełniać w listopadzie 2019 roku, w grudniu 2019 roku oraz w styczniu 2020 roku (w każdym miesiącu z osobna).

 

Teraz technikalia. Wymagane transakcje bezgotówkowe możecie wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Kwota płatności jest dowolna. Jedynymi wykluczeniami w tym zakresie są transakcje niebędące zapłatą za towary lub usługi oraz transakcje hazardowe. Wpływy na konto mogą natomiast pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie. Liczy się suma wpływów, zatem akceptowalne są przykładowo dwa wpływy po 500 zł. Po zapewnieniu wpływu, środki możecie z powrotem wypłacić, nawet w dniu ich zaksięgowania na rachunku. 

 

Premia główna zostanie wypłacona na Konto 360º do 28 lutego 2020 roku. Do tego dnia należy utrzymać aktywne konto wraz z wyrażonymi zgodami oraz kartą debetową. Po wypłacie premii, możecie ją przykładowo przelać na swoje konto, wypłacić w bankomacie lub wydać w sklepie.

Szczegóły w jednostronicowym regulaminie promocji “Chwyć 200 zł”.

 

 

Kalendarium dla premii głównej:

 • Od 4 października do 4 listopada 2019 – składacie wniosek o konto w promocji

 • Do 7 listopada 2019 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową

 • Do 31 stycznia 2020 – aktywujecie aplikację mobilną

 • Listopad 2019 – wpływ na 1000 zł + 1 płatność kartą/BLIKIEM

 • Grudzień 2019 – wpływ na 1000 zł + 1 płatność kartą/BLIKIEM

 • Styczeń 2020 – wpływ na 1000 zł + 1 płatność kartą/BLIKIEM

 • 28 lutego 2020 – premia ląduje na waszych kontach 🙂

 

 

 

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą w miesiącu. W ten sposób za jednym razem spełnicie warunki promocji, jak i zapewnicie sobie zwolnienie z opłat. Co ważne, liczy się sam fakt zaksięgowania przelewu. Później środki możecie przykładowo z powrotem przelać na swoje konto.

Pierwszy “cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za wypłaty gotówki w placówce banku,

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– możliwość płatności mobilnych BLIKIEM, Apple Pay oraz kartą HCE w telefonie.

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających “darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

 

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem):

0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania co najmniej 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,

– pozostałe stawki obowiązuje jak w przypadku Konta 360º.

 

Szczegóły na temat opłat:

 

 

 

 

Konto oszczędnościowe na 2,7% w skali roku

Konto Oszczędnościowe Profit zapewnia oprocentowanie na poziomie 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,4% w skali roku. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 100 dni (promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest co jakiś czas odświeżana). Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak jeden przelew wychodzący w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 7,50 zł.

Szczegóły w regulaminie konta oszczędnościowego Profit oraz w Tabeli oprocentowania.

 

Jeśli chodzi o pozostałe produkty oszczędnościowe Banku Millennium, to warto zwrócić uwagę na dwa z nich. Po pierwsze, nowi klienci mogą skorzystać z lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,25% lub 2,5% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł.

Kolejnym rozwiązaniem jest Lokata IKE z oprocentowaniem 3% w skali roku. Jest to prawdopodobnie najwyżej oprocentowane IKE bankowe w Polsce. Więcej na temat Lokaty IKE pod linkiem.

 

 

“Pakiet Bardzo Pomocny”, czyli darmowe assistance przez rok

Pakiet Bardzo Pomocny to assistance dołączane do Konta 360º. Pozwala on skorzystać 7-krotnie w ciągu roku z pomocy medycznej (na przykład wizyta lekarza, wizyta pielęgniarki, dostarczenie leków, transport sanitarny) lub pomocy home-assistance w przypadku awarii sprzętu AGD/RTV/PC/urządzeń mobilnych, zatrzaśnięcia się drzwi, zgubienia kluczy itd. Pakiet ten jest miłym dodatkiem do konta, dlatego trzeba go oceniać z pewnym dystansem. Nie da się ukryć, iż posiada on różne wyłączenia. Jednak w związku z faktem, iż pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok, warto go wypróbować. Później korzystanie z Pakietu Bardzo Pomocnego wiąże się z kosztem wynoszącym 4,98 zł miesięcznie. Możecie z niego zrezygnować na infolinii banku. Pakiet nie jest dołączany do Konta 360º Student. Aktywacja pakietu następuje od pierwszego dnia pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Więcej na temat pakietu na stronie banku. Natomiast najważniejszym dokumentem regulującym działanie pakietu assistance jest OWU, z którym koniecznie trzeba się zapoznać przed wezwaniem fachowca.

 

 

Darmowy limit w koncie

Nowi klienci banku mogą skorzystać ze specjalnej promocji limitu w koncie. Po pierwsze zostaniecie zwolnieni z prowizji za udzielenie limitu, a po drugie, przez 7 dni w miesiącu będziecie mogli skorzystać z darmowego debetu. Łącznie daje to nawet 84 dni darmowego kredytu w ciągu roku. Pozyskane w ten sposób środki możecie ulokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie. O limit w koncie możecie zawnioskować przez system Millenet, a gdy wariant ten będzie niedostępny, również poprzez infolinię lub w oddziale banku.

Więcej na temat promocji limitu w koncie w regulaminie oferty specjalnej “Limit w koncie osobistym za 0 zł”. Promocja trwa do 31 stycznia 2020 roku.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

350 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Net Credit: pożycza za darmo do 3000 zł oraz 100 zł premii na zakupy
 
Alior Bank: 200 zł premii za założenie konta + 8 biletów do kina
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 400 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

4 Comments

 1. Czy będąc klientem Eurobanku mogę skorzystać z promocji? Wg strony Eurobanku od 1 października stroną umowy jest już Millenium, ale ostateczne połączenie ma być w listopadzie.

  • Wraz z przejęciem zobowiązań prawnych Eurobanku przez Bank Millennium wraz z dniem 1.10.2019, informujemy że od tego dnia wszyscy aktywni Klienci Eurobanku są traktowani jako aktywni Klienci Banku Millennium.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *