Bank Millennium: otwórz Konto 360º i odbierz 100 zł premii na start oraz vouchery o wartości 50 zł do wykorzystania na PolskiBus.com

No i mamy kolejną solidną akcję promocyjną Konta 360º oraz Konta 360º Student w Banku Millennium. Tym razem promocja powinna przypaść do gustu osobom, którym zdarza się podróżować Polskim Busem. Otóż w ramach IV edycji akcji “Zgarnij premię z Bankiem Millennium” możecie zdobyć 100 zł premii na start oraz 50 zł w formie voucherów do wykorzystania na PolskiBus.com. Co do samego rachunku, Konto 360º jest jednym z lepszych kont osobistych na rynku. Po spełnieniu niewygórowanych warunków (wpływ na 1000 zł oraz 1 transakcja bezgotówkowa kartą), prowadzenie konta, karta debetowa oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe. Ponadto dla chętnych bank przewidział możliwość skorzystania z 3-miesięcznej lokaty mobilnej na 2,5% w skali roku, konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł, promocji darmowego limitu w koncie oraz pakietu assistance (przez pierwszy rok za darmo).

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Z promocji wykluczone są osoby, które po 1 kwietnia 2015 roku posiadały konto w Banku Millennium. Posiadanie innych produktów, przykładowo pożyczki (bez konta osobistego) nie wyklucza z promocji. Potwierdza to zapis regulaminu według którego z promocji nie mogą skorzystać:

…osoby, które dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku po 01.04.2015 roku

W akcji nie mogą wziąć udziału także osoby, które przed dniem rozpoczęcia promocji zostały zarejestrowane przez bank jako wnioskodawca jakiegokolwiek produktu, a ich wniosek jest procesowany w trakcie trwania akcji. Mówiąc prościej, jeśli w ostatnich dniach składaliście na przykład wniosek o konto w Banku Millennium i jest on w trakcie przetwarzania, wówczas nie możecie skorzystać z niniejszej promocji. Ponadto z promocji nie mogą skorzystać pracownicy banku oraz organizatora (tym razem akcja współorganizowana jest ze spółką Bonnier Business Polska, wydawcą serwisu Bankier.pl).

 

Jak założyć promocyjne konto

Jeśli spełniacie warunki uczestnictwa, pierwszym krokiem będzie rejestracja się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać sam adres e-mail. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (obowiązkowe są okienka nr 1 i 3). Jeżeli konto z premią będzie chciało założyć więcej osób z waszego komputera – każda z tych osób musi zarejestrować się na osobny, unikalny adres e-mail (dla pewności warto wyczyścić cookies, zmienić przeglądarkę lub wykorzystać tryb incognito). Po rejestracji otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w link zostaniecie przeniesieni do panelu promocji, gdzie znajdziecie przycisk „ZAŁÓŻ KONTO”. Teraz już wystarczy złożyć właściwy wniosek o Konto 360° lub 360° Student. Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku o konto wyrazić zgodę na:

 • przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku oraz podmiotów powiązanych i współpracujących z bankiem, w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość,
 • ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w celu przeprowadzenia promocji.

 

Na rejestrację i złożenie wniosku w promocji macie czas od 7 września 2017 roku do 30 września 2017 roku. Natomiast podpisanie umowy musi nastąpić do 6 października 2017 roku. Umowę dostarczy Wam kurier (razem z kartą debetową), ewentualnie możecie wybrać opcję z podpisaniem umowy w oddziale (karta zostanie dosłana listem w ciągu 5 dni). Pamiętajcie jednak, aby pracownik oddziału nie wpadł na pomysł wygenerowania waszej umowy na nowo. Wówczas możecie otrzymać do podpisania umowę na standardowych warunkach, co wykluczy Was z promocji. Także nie nabierajcie się na wszelkie „problemy techniczne” związane z wnioskiem online. Co do kwestii dostarczenia umowy kurierem, spokojnie możecie składać wnioski nawet ostatniego dnia promocji. Otóż zaraz po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Nie wiem, jak Bank Millennium to robi, ale kurier może być u Was już na następny dzień po złożeniu wniosku (przetestowałem to w praktyce – działa). Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu.

 

Warunki uzyskania 100 zł premii + 50 zł na PolskiBus.com

Gdy konto będzie już aktywne wystarczy, że:

 • w przypadku Konta 360° – w październiku oraz listopadzie 2017 roku zapewnicie zasilenie konta na minimum 1000 zł oraz wykonacie co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą, bądź BLIKIEM na dowolną kwotę (w każdym z dwóch miesięcy), lub
 • w przypadku Konta 360° Student – w październiku oraz listopadzie 2017 roku wykonacie co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą/BLIKIEM na dowolną kwotę (w każdym z dwóch miesięcy).

Warto również dodać, iż transakcje bezgotówkowe mogą być wykonane zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wpływ na konto może pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie.

 

Finalizacja promocji

Aktywne konto wraz z wyrażonymi zgodami marketingowymi należy utrzymać co najmniej do dnia wypłaty premii. Ostatnim krokiem ku otrzymaniu premii będzie wypełnienie danych do wypłaty bonusu na stronie promocji (między innymi imię, nazwisko oraz numer konta w Banku Millennium, na które zostanie przelana premia). Organizator przypomni Wam o tym mailowo do 31 grudnia 2017 roku. Wiadomość będzie zawierała link do strony promocji, na której należy uzupełnić dane. Na wypełnienie danych będziecie mieli 14 dni. Premia w formie przelewu na konto również zostanie wypłacona w ciągu 14 dni.

Oprócz premii w gotówce, otrzymacie również dwa vouchery o wartości 25 zł każdy do wykorzystania na PolskiBus.com. Bony zostaną wysłane mailowo do 31 grudnia 2017 roku w formie jednorazowych kodów alfanumerycznych. Vouchery możecie wykorzystać od 15 grudnia 2017 roku do 31 marca 2018 roku. W tym czasie należy zarówno zarezerwować bilet (wpisując numer kodu w polu kod promocyjny), jak i odbyć podróż. Vouchery nie obowiązuje na trasach partnerskich, realizowanych przez innych przewoźników niż PolskiBus.com. 

Szczegóły w:

 

Kalendarium promocji:

 • Od 7 do 30 września 2017 – rejestrujecie się w promocji i składacie wniosek

 • Do 6 października 2017 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową

 • Październik 2017 – zasilacie konto na 1000 zł (Konto 360º) + 1 płatność

 • Listopad 2017 – zasilacie konto na 1000 zł (Konto 360º) + 1 płatność

 • Do 31 grudnia 2017 – otrzymujecie maila z prośbą o wypełnienie danych

 • W ciągu kolejnych 14 dni – wypełniacie dane oraz otrzymujecie bonusy

 

Zarejestruj się w promocji i odbierz 150 zł premii

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą do konta w miesiącu. W ten sposób za jednym razem spełnicie warunki promocji, jak i uwolnicie się od opłat. Jeśli chodzi o wpływy może to być suma mniejszych kwot przelana na przykład z waszego rachunku w innym banku, wpłata we wpłatomacie lub w placówce banku. Natomiast kwota płatności kartą jest dowolna. Pierwszy (cząstkowy) miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

 

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezwzględnie bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających “darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

 

“Pakiet Bardzo Pomocny”, czyli darmowe assistance przez rok

Pakiet Bardzo Pomocny to assistance dołączane do Konta 360º. Pozwala on skorzystać 7-krotnie w ciągu roku z pomocy medycznej (na przykład wizyta lekarza, wizyta pielęgniarki, dostarczenie leków, transport sanitarny) lub pomocy home-assistance w przypadku awarii sprzętu AGD/RTV/PC/urządzeń mobilnych, zatrzaśnięcia się drzwi, zgubienia kluczy itd. Pakiet ten jest miłym dodatkiem do konta, dlatego trzeba go oceniać z pewnym dystansem. Nie da się ukryć, iż posiada on różne wyłączenia. Jednak w związku z faktem, iż pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok, warto go wypróbować. Później korzystanie z Pakietu Bardzo Pomocnego wiąże się z kosztem wynoszącym 4,98 zł miesięcznie. Możecie z niego zrezygnować na infolinii banku. Pakiet nie jest dołączany do Konta 360º Student. Aktywacja pakietu następuje od pierwszego dnia pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Więcej na temat pakietu na stronie banku. Natomiast najważniejszym dokumentem regulującym działanie pakietu assistance jest OWU, z którym koniecznie trzeba się zapoznać przed wezwaniem fachowca.

 

Produkty oszczędnościowe

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,25% lub 2,5% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł. Drugim z polecanych produktów oszczędnościowych jest konto oszczędnościowe Profit oprocentowane na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,7% w skali roku. Okres promocyjnego oprocentowania to 92 dni (promocja podwyższonego oprocentowania dla obecnych klientów jest co jakiś czas odświeżana). Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad.

Kolejnym rozwiązaniem jest Lokata IKE z oprocentowaniem 3% w skali roku. Jest to prawdopodobnie najwyżej oprocentowane IKE bankowe w Polsce. Więcej na temat Lokaty IKE pod linkiem.

 

Darmowy limit w koncie

Nowi klienci banku (posiadający konto krócej niż 90 dni) mogą skorzystać ze specjalnej promocji limitu w koncie. Po pierwsze zostaniecie zwolnieni z prowizji za udzielenie limitu, a po drugie, w każdym miesiącu będziecie mogli skorzystać z okresu bezodsetkowego przez 7 dni w miesiącu. Pozyskane w ten sposób środki możecie ulokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie. O limit w koncie możecie zawnioskować przez system Millenet, a gdy wariant ten będzie niedostępny, również poprzez infolinię lub w oddziale banku. Więcej na temat promocji limitu w koncie w artykule.

 

Zarejestruj się w promocji i odbierz 150 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
BZ WBK: 450 zł premii + 2,7% na koncie oszczędnościowym do 120k zł
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon o wartości 200 zł na fly.pl
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

5 Comments

 1. Czy w dalszym ciągu po założeniu konta przez internet trzeba się przejść do siedziby banku w celu potwierdzenia danych osobowych? Bo jeśli się tego nie zrobiło to konto działało w ograniczony sposób (limity przelewów, kwot itp)??

  • Nic takiego nie kojarzę 🙂 Chyba, że chodzi o dość pokaźne kwoty, których online nie można zmienic.

 2. Kiedy w 2015 roku zakładałem konto przez przelew aktywacyjny z innego banku miałem takie zapisy w regulaminie:
  1. Rachunek otwarty na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie, do czasu złożenia wzoru podpisu oraz przedstawienia dokumentu tożsamości przez Posiadacza rachunku w placówce Banku, posiada ograniczoną funkcjonalność, tj. ma:
  1) zablokowaną możliwość otwierania produktów obciążonych ryzykiem kredytowym,
  2) ustalony maksymalny miesięczny limit transakcji obciążeniowych w wysokości 5 000 PLN, z wyłączeniem transakcji pomiędzy rachunkami własnymi Klienta w Banku.
  2. W przypadku braku wizyty Posiadacza rachunku w placówce Banku i braku złożenia wzoru podpisu oraz przedstawienia dokumentu tożsamości w terminie 180 dni od dnia zawarcia umowy, Bank ma prawo do wypowiedzenia umowy rachunku bankowego zawartej na podstawie niniejszego Regulaminu.

  • Teraz konto otwiera się tylko poprzez kuriera, który weryfikuje Twoją tożsamość. Ponadto bank otrzymuje wzór podpisu na umowie. Przelew weryfikacyjny to inna bajka 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *