Bank Millennium: 200 zł do Zalando w zamian za wyrobienie karty kredytowej MasterCard

W ostatnim czasie Bank Millennium zalewał nas promocjami Konta 360º, w których do zdobycia były solidne premie. Wszyscy, którzy zdecydowali się na założenie rachunku w Mille mogą teraz powiększyć swoje dochody poprzez skorzystanie z promocji karty kredytowej MasterCard. Wyrabiając “plastik” z logiem Banku Millennium w łatwy sposób możecie zdobyć 200 zł premii w formie vouchera do sklepu internetowego Zalando. Warto się jednak pospieszyć – pula nagród to tylko 800 sztuk!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które posiadają dostęp do systemu transakcyjnego Millenet. Ponadto z promocji wyłączeni są klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2016 roku posiadali jakąkolwiek główną kartę kredytową Banku Millennium.

Promocja rozpoczęła się 2 listopada 2017 roku i potrwa do 30 listopada 2017 roku lub do wyczerpania puli 800 nagród. W wymienionym terminie wystarczy złożyć wniosek o kartę. Samo podpisanie umowy może nastąpić już później. Z promocji możecie skorzystać jednorazowo.

Aby wziąć udział w akcji, zawnioskujcie o kartę kredytową MasterCard z poziomu systemu Millenet. Po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki KARTY – WNIOSKI – Karta kredytowa pojawi się Wam taki oto baner promocyjny:

 

Po złożeniu wniosku, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie OK, wówczas podpiszecie umowę, a karta zostanie wysłana pocztą.

 

Warunki promocji

Po aktywacji karty, wystarczy, że wykonacie za jej pośrednictwem 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Będziecie mieli na to czas do końca kolejnego miesiąca po zawarciu umowy. Przykładowo, gdy podpiszecie umowę w listopadzie, na wykonanie 5 płatności będziecie mieli czas do końca grudnia.

W zasadzie to już wszystko. Voucher o wartości 200 zł otrzymacie w formie SMS. Wysyłka nagród nastąpi do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków. W naszym przykładzie będzie to zatem styczeń 2018 roku. W dniu wysyłki nagród, wasza karta musi być aktywna i nie może być w fazie wypowiedzenia. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

 

Karta upominkowa otrzymana w promocji nie ma określonej daty ważności. Możecie ją wykorzystać podczas zakupów na stronie internetowej Zalando lub w aplikacji mobilnej (z wyłączeniem Zalando Lounge). Karta ma charakter wielokrotnego użytku. Możecie ją wykorzystać podczas danego zakupu lub doładować nią saldo na koncie w Zalando. Mało tego, Zalando umożliwia łączenie ze sobą kilku kart podarunkowych. Więcej na ten temat na stronie Zalando.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Przy okazji polecam mój autorski wpis na ten funkcjonowania kart kredytowych:

Jak działa karta kredytowa…

 

Karty kredytowe Banku Millennium

W ramach promocji macie do wyboru między innymi kartę kredytową MasterCard Impresja (najbardziej opłacalna). Wydanie karty jest darmowe. Opłata miesięczna za kartę główną wynosi 7,99 zł. Wystarczy jednak wykonać 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, aby opłata ta została zredukowana do 0 zł. Dzięki temu z promocji możecie skorzystać w pełni bezkosztowo. Wraz z aktywacją karty, bank udostępni Wam pakiet assistance, który kosztuje 4,99 zł miesięcznie oraz Pakiet Bezpieczeństwa za 3,99 zł miesięcznie. Obie usługi są nieobowiązkowe i możecie je wyłączyć poprzez infolinię.

Pozostałe opłaty w cenniku kart kredytowych. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla transakcji bezgotówkowych wynosi 16,64%.

Płacąc kartą MasterCard Impresja u wybranych partnerów otrzymujecie automatycznie zwrot 5% wartości transakcji. Roczny moneyback może wynieść do 760 zł. Lista partnerów dostępna jest na stronie banku.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

2 Comments

  1. Analogicznie jeżeli spełnię warunki promocji do końca listopada, to nagrodę otrzymam do końca grudnia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *