Bank Millennium: bilet do kina sieci Cinema City w zamian za wykonanie 5 transakcji telefonem

Jeśli posiadacie (lub w najbliższym czasie będziecie posiadać) konto w Banku Millennium, w łatwy sposób możecie zdobyć bilet do wykorzystania w sieci kin Cinema City. Wystarczy wykonać 5 transakcji telefonem w technologii HCE, każda na minimum 10 zł. Konto 360º to bardzo popularny rachunek wśród użytkowników bloga. Konto prowadzone jest na bardzo dobrych warunkach, zaś bank dość często raczy nas ciekawymi promocjami. Do takich należą niedawna Money Mania 10, gdzie do zdobycia było 560 zł premii, czy obecnie trwająca “Zgarnij premię z Bankiem Millennium”, w której możecie zdobyć do 460 zł premii. Jak zatem widzicie, bilet do kina może dodatkowo zwiększyć korzyści wynikające z uczestnictwa w wymienionych promocjach.

 

 

Uczestnictwo

Jest to już II edycja promocji „Telefonem się opłaca” organizowana przez Bank Millennium. O pierwszej edycji pisałem tutaj. Jeśli braliście udział w I edycji, niestety nie możecie wziąć udziału w bieżącej promocji. Ponadto:

w promocji mogą wziąć udział wyłącznie klienci, którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych w trakcie trwania umów zawieranych z bankiem w celach marketingu produktów i usług podmiotów stanowiących jednostki powiązane z bankiem oraz współpracujące z bankiem na podstawie umowy oraz na otrzymywanie spersonalizowanych produktów banku, a także ofert banku za pośrednictwem kanałów bankowości elektronicznej.

 

Zasady promocji

Aby wziąć udział w promocji należy posiadać mobilną kartę MasterCard. Jeśli jeszcze jej nie posiadacie, możecie ją wygenerować w aplikacji mobilnej (zakładka Inne transakcje – Płatności zbliżeniowe telefonem). Jeśli wasz telefon nie jest wyposażony w funkcję NFC, niestety nie ma możliwości dodania karty mobilnej. 

Jeżeli uda się Wam wygenerować kartę mobilną, wystarczy, że w czasie trwania promocji (od 13 czerwca 2017 roku do 4 lipca 2017 roku) wykonacie minimum 5 transakcji HCE, każda na kwotę co najmniej 10 zł. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ pula nagród wynosi 650 sztuk (według zasady kto pierwszy, ten lepszy). Kod wymienny na bilet zostanie wysłany w formie wiadomości SMS. Wysyłka biletów nastąpi do końca lipca 2017 roku, zaś ich termin ważności to 31 grudnia 2017 roku. W tym czasie należy wymienić kod na bilet papierowy w kasie kina (odpada wymiana na stronie internetowej lub w biletomacie). Możecie go wykorzystać wyłącznie na standardowy seans w technologii 2D.

Wydanie i obsługa karty HCE są bezpłatne. Nie pobiera się również opłaty za standardowe transakcje zbliżeniowe. Prowizja w wysokosci 5 zł pobierana jest jedynie w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Więcej informacji na stronie promocji. Tam też znajdziecie informacje na temat aktywacji i użytkowania karty HCE. Ważne dokumenty:

 

Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w Millennium Banku, zachęcam do zapoznania się z analizą promocji “Zgarnij premię z Bankiem Millennium”. Możecie w niej uzyskać 100 zł za założenie konta oraz do 360 zł w ramach moneyback (2% od transakcji kartą i 5% od płatności BLIKIEM). Po zapewnieniu wpływu na 1000 zł oraz wykonaniu 1 płatności kartą, prowadzenie konta, karta debetowa oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe. Przy okazji możecie skorzystać z ciekawych rozwiązań oszczędnościowych (konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku oraz lokata mobilna z takim samym oprocentowaniem), pakietu assistance “Pakiet Bardzo Pomocny” oraz darmowego limitu w koncie nawet przez 115 dni w roku.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

3 Comments

  1. czyli Millenium promuje płatności HCE. Zapewne wprowadzili taka promocję, gdy zobaczyli, ze w Orange Finanse nagradzają za płacenie Android Pay…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *