Bank Millennium: 200 zł łatwej premii w promocji karty kredytowej, nawet 760 zł moneyback oraz 200 zł za założenie Konta 360º

W styczniu tego roku miała miejsce świetna promocja karty kredytowej Banku Millennium, która zakończyła się już po kilku dniach ze względu na ogromne zainteresowanie. Mille na szczęście postanowił ruszyć z reedycją popularnej akcji, powiększając jednocześnie pulę nagród w promocji. Niezmiennie do zdobycia jest 200 zł premii na bardzo prostych warunkach. Jeśli natomiast nie jesteście jeszcze klientami Banku Millennium, na początek załóżcie Konto 360º zapewniające także 200 zł na start. Sumka 400 zł robi wrażenie, dlatego warto się sprężyć z działaniem 🙂

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które posiadają dostęp do systemu transakcyjnego Millenet. Najłatwiej uzyskać takowy dostęp poprzez założenie konta w promocji, o której była mowa we wstępie. Ewentualnie możecie wybrać promocję “Lubię to polecam”, w której do zdobycia jest 90 zł premii, aczkolwiek nie ma tam tak rygorystycznych zapisów w zakresie okresu karencji.

Z promocji wyłączeni są klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2017 roku posiadali jakąkolwiek główną kartę kredytową Banku Millennium lub w wymienionym okresie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z głównej karty kredytowej (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy).

 

Promocja rozpoczęła się 1 marca 2019 roku i potrwa do 31 marca 2019 roku lub do wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu puli, stosowny komunikat pojawi się na stronie promocji. Wniosek o kartę należy złożyć w systemie Millenet lub poprzez aplikację mobilną. Po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki KARTY – WNIOSKI – Karta kredytowa pojawi się Wam taki oto baner promocyjny:

 

 

 

Po złożeniu wniosku, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie OK, wówczas podpiszecie umowę online, zaś karta zostanie wysłana pocztą.

 

Warunki promocji

Po aktywacji karty, wystarczy, że wykonacie za jej pośrednictwem transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM o łącznej wartości 300 zł w każdym z trzech wymienionych okresów:

 • do 30 kwietnia 2019 roku,
 • od 1 maja do 31 maja 2019 roku,
 • od 1 czerwca do 31 czerwca 2019 roku.

W zasadzie to już wszystko. Jak widzicie, w ramach promocji należy wykonać łącznie transakcje na co najmniej 900 zł. Na szczęście bank nie wyłącza żadnych rodzajów transakcji według kodów MCC. Mogą to być zatem zarówno płatności internetowe, jak i stacjonarne.

 

Premia o wartości 200 zł zostanie wypłacona do 31 lipca 2019 roku. W ten sposób zostanie zredukowane obecne zadłużenie na karcie lub utworzy się nadwyżka, którą będziecie mogli wydać w sklepie. Być może będzie też możliwość przeksięgowania tej kwoty na konto osobiste, aczkolwiek nie mam pewności, czy będzie to darmowa dyspozycja. W dniu wydania nagród, wasza karta musi być aktywna i nie może być w fazie wypowiedzenia. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

 

Przy okazji polecam mój autorski wpis na ten funkcjonowania kart kredytowych:

Jak działa karta kredytowa…

 

 

Karty kredytowe Banku Millennium

W ramach promocji dodatkowo otrzymujecie zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w których dokonacie minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą. Okres ten rozpoczyna się od daty wydania karty. Samo wydanie karty jest bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty znajdziecie w cenniku kart kredytowych. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla transakcji bezgotówkowych wynosi 14,19%.

W ramach promocji do wyboru macie różne karty kredytowe (Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCard Gold). Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie karta kredytowa Mastercard Impresja. Płacąc kartą Impresja u wybranych partnerów otrzymujecie automatycznie 5% zwrotu wartości transakcji. Roczny moneyback może wynieść do 760 zł. Lista partnerów dostępna jest na stronie banku.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

350 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Net Credit: pożycza za darmo do 3000 zł oraz 100 zł premii na zakupy
 
Alior Bank: 200 zł premii za założenie konta + 8 biletów do kina
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 400 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

17 Comments

 1. bank dołącza automatycznie pakiet dodatkowy w postaci ubezpieczenia? (płatne kilka zł/mc)

 2. “Niestety wniosek kredytowy nie może zostać utworzony. Prosimy o odwiedzenie najbliższego oddziału Banku.” – ktoś tak miał po wypełnieniu formularzy?

 3. Czas trwania umowy: umowa zawierana jest na okres równy okresowi ważności karty kredytowej? Czyli nie na czas nieokreślony? Nie będzie można wcześniej z niej zrezygnować?

 4. Czyli jak wykonam płatność kartą na min. 300 zł. w marcu to w kwietniu nie muszę już wydawać kolejnych min. 300 zł. tylko wystarczy, że wykonam w kwietniu np. jedną dowolną płatność?

   • Mam na myśli operacje bezgotówkowe np. w sklepach (nie przelewy i nie wypłaty gotówki). Czyli wracając do mojego wcześniejszego pytania czy spełnię warunki promocji dokonując pierwszych transakcji bezgotówkowych kartą w marcu na min. 300 zł a kwietniu dokonam tylko jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę tak aby opłaty za prowadzenie karty?

 5. Mam pytanie zadzwonili do mnie z banku że przyznali mi tą kartę kredytową ale umowę muszę podpisać w banku nie można online?

 6. Jeśli bank nie wyłącza żadnej płatności MCC, to np mogę doładować Revoluta, żeby spełnić warunki?

 7. Czy można zamknąć konto osobiste, które było założone tylko do tego aby złożyć wniosek o kartę kredytową? Oczywiście KK będzie cały czas aktywna.

   • W banku powiedzieli, że CHYBA można a na infolinii nie wiedzą. Czytałem regulamin i warunkiem do wypłaty 200 pln nie jest posiadanie aktywnego konta osobistego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *