Bank Millennium: otwórz Konto 360º i odbierz 100 zł premii na start oraz voucher o wartości 250 zł do wykorzystania w serwisie Fly.pl

No i po jednym dniu przerwy mamy kolejną solidną akcję promocyjną Konta 360º oraz Konta 360º Student w Banku Millennium. W ramach V edycji akcji “Zgarnij premię z Bankiem Millennium” możecie zdobyć 100 zł premii na start oraz 250 zł w formie vouchera do wykorzystania w serwisie Fly.pl. Co do samego rachunku, Konto 360º jest jednym z lepszych kont osobistych na rynku. Po spełnieniu niewygórowanych warunków (wpływ na 1000 zł oraz 1 transakcja bezgotówkowa kartą), prowadzenie konta, karta debetowa oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe. Dodatkowe atuty Banku Millennium to: 3-miesięczna lokata mobilna na 2,5% w skali roku, konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,7% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł, a także promocja darmowego limitu w koncie oraz pakietu assistance.

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Bank Millennium stosuje bardzo nietypowe podejście pod względem definiowania uczestników promocji. Z jednej strony okresu karencji…w zasadzie nie ma, a z drugiej bank skutecznie wyklucza uczestników wszystkich dotychczasowych akcji promocyjnych Konta 360°. Wojna z “wyjadaczami wisienek”? Oj, żeby się to dla pana Millennium źle nie skończyło 😉

Mówiąc precyzyjnie, z promocji może skorzystać osoba, która nie posiada żadnego produktu banku w chwili startu akcji oraz nie jest procesowany wobec niej wniosek o jakikolwiek produkt banku. Oznacza to, że 28 lutego 2018 roku jest ostatnim dniem, w którym wasze dotychczasowe produkty w Banku Millenium powinny być ostatecznie pozamykane.

Drugim z warunków uczestnictwa jest niekorzystanie dotychczasowo z jakiejkolwiek promocji Konta 360º. Chodzi tutaj o typowe akcje z premią na start, organizowane zazwyczaj we współpracy z zewnętrznym partnerem typu Agora, Bankier.pl, ale również akcję własną banku „Zyskaj 360 zł”.

Dla potwierdzenia przytaczam poniżej cytaty z regulaminu:

 

W Promocji nie może brać udziału osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która przed dniem wykonania czynności opisanych w ust. 4 została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek Produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji.

 

 

Jak założyć promocyjne konto

Jeśli spełniacie warunki uczestnictwa, pierwszym krokiem będzie rejestracja się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać sam adres e-mail. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (obowiązkowe są okienka nr 1 i 3). Jeżeli konto z premią będzie chciało założyć więcej osób z waszego komputera – każda z tych osób musi zarejestrować się na osobny, unikalny adres e-mail (dla pewności warto wyczyścić cookies, zmienić przeglądarkę lub wykorzystać tryb incognito). Po rejestracji otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w link zostaniecie przeniesieni do panelu promocji, gdzie znajdziecie przycisk „ZAŁÓŻ KONTO”. Teraz już wystarczy złożyć właściwy wniosek o Konto 360° lub 360° Student. Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku o konto wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku oraz podmiotów powiązanych i współpracujących z bankiem, w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość,
 • ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w celu przeprowadzenia promocji.

Powyższe zgody muszą pozostać wyrażone co najmniej do 14 lipca 2018 roku. Później oczywiście możecie je wycofać.

 

Wypełniając wniosek możecie również wybrać usługi dodatkowe: Pakiet Bardzo Pomocny (darmowy przez rok, potem 4,98 zł miesięcznie) oraz Pakiet Bezpieczeństwa (darmowy przez pierwszy miesiąc, potem 3,99 zł miesięcznie). Pierwszy z pakietów to typowe home-assistance oraz pomoc medyczna. Dostępny jest on wyłącznie w przypadku standardowego Konta 360°. Szczerze polecam wypróbować ten pakiet, szczególnie w okresie, gdy jest on darmowy. Szerzej na jego temat piszę pod koniec artykułu. Drugi z pakietów zapewnia powiadomienia na temat wykonanych transakcji kartą oraz zwrot do 1000 zł w przypadku utraty środków na karcie. Oba pakiety można wyłączyć na infolinii. Oczywiście jeśli zależy Wam na samej premii, nie musicie wnioskować o żaden z dostępnych pakietów.

 

Na rejestrację i złożenie wniosku w promocji macie czas od 1 marca 2018 roku do 28 marca 2018 roku. Natomiast podpisanie umowy musi nastąpić do 4 kwietnia 2018 roku. Umowę dostarczy Wam kurier (razem z kartą debetową), ewentualnie możecie wybrać opcję z podpisaniem umowy w oddziale (karta zostanie dosłana listem w ciągu 5 dni).

Co do kwestii dostarczenia umowy kurierem, spokojnie możecie składać wnioski nawet ostatniego dnia promocji. Otóż zaraz po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Kurier może być u Was już na następny dzień po złożeniu wniosku. Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu. Co ważne, z kurierem możecie się umówić na przykład w miejscu pracy lub w szkole.

W przypadku podpisania umowy w placówce, pamiętajcie, aby pracownik oddziału nie wpadł na pomysł wygenerowania waszej umowy na nowo. Wówczas możecie otrzymać do podpisania umowę na standardowych warunkach, co wykluczy Was z promocji. Także nie nabierajcie się na wszelkie „problemy techniczne” związane z wnioskiem online i lepiej poinformujcie pracownika placówki o uczestnictwie w dedykowanej promocji.

 

Warunki uzyskania 100 zł premii + 250 zł na Fly.pl

Gdy konto będzie już aktywne wystarczy, że:

 • w przypadku Konta 360° – w kwietniu oraz maju 2018 roku zapewnicie zasilenie konta na minimum 1000 zł oraz wykonacie co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą, bądź BLIKIEM na dowolną kwotę (w każdym z dwóch miesięcy), lub
 • w przypadku Konta 360° Student – w kwietniu oraz maju 2018 roku zapewnicie zasilenie konta na minimum 500 zł oraz wykonacie co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą, bądź BLIKIEM na dowolną kwotę (w każdym z dwóch miesięcy).

Warto również dodać, iż transakcje bezgotówkowe mogą być wykonane zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wpływ na konto może pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie.

 

Finalizacja promocji

Aktywne konto wraz z kartą debetową należy utrzymać co najmniej do dnia wypłaty premii. Ostatnim krokiem będzie wypełnienie danych do wypłaty premii na stronie promocji (między innymi imię, nazwisko oraz numer konta w Banku Millennium). Organizator przypomni Wam o tym mailowo do 30 czerwca 2018 roku. Wiadomość będzie zawierała link do strony promocji, na której należy uzupełnić dane. Na wypełnienie danych będziecie mieli 14 dni. Premia w formie przelewu na konto również zostanie wypłacona w ciągu 14 dni.

Oprócz premii w gotówce, otrzymacie również voucher o wartości 250 zł do wykorzystania w serwisie Fly.pl. Voucher zostanie wysłany mailowo do 30 czerwca 2018 roku w formie jednorazowego kodu alfanumerycznego. Okres ważności kuponu to 31 grudnia 2018 roku. Jest to dzień, do którego musi nastąpić rezerwacja usługi turystycznej i dokonanie płatności za usługę. Termin realizacji usługi turystycznej może być późniejszy niż data ważności.

Szczegóły w:

 

Kalendarium promocji:

 • Od 1 do 28 marca 2018 – rejestrujecie się w promocji i składacie wniosek

 • Do 4 kwietnia 2018 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową

 • Kwiecień 2018 – zasilacie konto na 1000 zł lub 500 zł + 1 płatność

 • Maj 2018 – zasilacie konto na 1000 zł lub 500 zł + 1 płatność

 • Do 30 czerwca 2018 – otrzymujecie maila z prośbą o wypełnienie danych

 • W ciągu kolejnych 14 dni – wypełniacie dane oraz otrzymujecie bonusy

 

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

Konto 360º to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku. Bank Millennium stosuje bardzo proste i przejrzyste zasady pod względem możliwości uniknięcia wszelkich opłat z tytułu użytkowania konta. Wystarczy, że w danym miesiącu zapewnicie minimum 1000 zł wpływów na konto oraz wykonacie co najmniej 1 płatność kartą na dowolną kwotę, a zasady na jakich prowadzony będzie wasz rachunek będą następujące:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– dostęp do szerokiej sieci placówek z obsługą kasową oraz aplikacji mobilnej.

 

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezwzględnie bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową. Pamiętajcie tylko o wpływach w kwietniu i maju 2018 roku na kwotę 500 zł. Dzięki nim uzyskacie prawo do wypłaty premii.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających “darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

 

Uważni czytelnicy z pewnością zwrócili uwagę na fakt, iż spełniając warunki promocji, jednocześnie uwalniacie się od opłat z tytułu użytkowania konta. Z kwestii technicznych, warto również wiedzieć, iż wpływy na konto mogą być jednorazowym przelewem lub sumą mniejszych kwot przelanych przykładowo z waszego rachunku w innym banku. Do wymaganych wpływów zaliczają się także wpłaty we wpłatomacie lub w kasie banku. Pierwszy (cząstkowy) miesiąc użytkowania konta jest bezwzględnie darmowy.

 

Złóż wniosek w promocji i odbierz 100 zł premii

 

“Pakiet Bardzo Pomocny”, czyli darmowe assistance przez rok

Pakiet Bardzo Pomocny to assistance dołączane do Konta 360º. Pozwala on skorzystać 7-krotnie w ciągu roku z pomocy medycznej (na przykład wizyta lekarza, wizyta pielęgniarki, dostarczenie leków, transport sanitarny) lub pomocy home-assistance w przypadku awarii sprzętu AGD/RTV/PC/urządzeń mobilnych, zatrzaśnięcia się drzwi, zgubienia kluczy itd. Pakiet ten jest miłym dodatkiem do konta, dlatego trzeba go oceniać z pewnym dystansem. Nie da się ukryć, iż posiada on różne wyłączenia. Jednak w związku z faktem, iż pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok, warto go wypróbować. Później korzystanie z Pakietu Bardzo Pomocnego wiąże się z kosztem wynoszącym 4,98 zł miesięcznie. Możecie z niego zrezygnować na infolinii banku. Pakiet nie jest dołączany do Konta 360º Student. Aktywacja pakietu następuje od pierwszego dnia pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Więcej na temat pakietu na stronie banku. Natomiast najważniejszym dokumentem regulującym działanie pakietu assistance jest OWU, z którym koniecznie trzeba się zapoznać przed wezwaniem fachowca.

 

 

Produkty oszczędnościowe

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,25% lub 2,5% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł. Drugim z polecanych produktów oszczędnościowych jest Konto Oszczędnościowe Profit oprocentowane na 2,7% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,5% w skali roku. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 92 dni (promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest co jakiś czas odświeżana). Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad. Więcej na temat Konta Oszczędnościowego Profit pisałem w tym artykule.

Kolejnym rozwiązaniem jest Lokata IKE z oprocentowaniem 3% w skali roku. Jest to prawdopodobnie najwyżej oprocentowane IKE bankowe w Polsce. Więcej na temat Lokaty IKE pod linkiem.

 

 

Darmowy limit w koncie

Nowi klienci banku mogą skorzystać ze specjalnej promocji limitu w koncie. Po pierwsze zostaniecie zwolnieni z prowizji za udzielenie limitu, a po drugie, przez 7 dni w miesiącu będziecie mogli skorzystać z darmowego debetu. Łącznie daje to nawet 84 dni darmowego kredytu w ciągu roku. Pozyskane w ten sposób środki możecie ulokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie. O limit w koncie możecie zawnioskować przez system Millenet, a gdy wariant ten będzie niedostępny, również poprzez infolinię lub w oddziale banku. Więcej na temat promocji limitu w koncie w:

 

Złóż wniosek w promocji i odbierz 100 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

5 Comments

 1. Miałem w zeszłym roku konto 360 otwarte z polecenia (z żadnej innej promocji nie korzystałem), które później zamknąłem. Jestem wykluczony?

 2. a jak założyłem w promocji ale nie dostałem nagrody bo nie spełniłem warunków i już mam jakiś czas temu zamknięte to składać wniosek czy nie bo nie mam szans?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *